0
0
0

Гас

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Гас

Купити технічний гас КТ

Гас використовується для розчинення масляних, алкідних лакофарбових матеріалів (нефтеполімерні смоли) і в якості палива в приладах для різання металу і гасових лампах. Щоб зрозуміти який гас ви купуєте, зверніть увагу на літери. Гас КТ - це технічний продукт, що вказує на ступінь його очищення. Букви ТС вказує на те, що в тарі авіаційний гас. Цифра 1 в назвах кт 1 і тс 1 позначають марку, чим вище марка, тим менше домішок містить гас. Від того якої марки ви вирішили купити гас залежить і його ціна, проте, наприклад, для лікування суглобів частіше рекомендують марку КО (освітлювальний).

Де купити гас в Україні?

Зараз питання «де купити гас и оліфу?» фактично не варто, але зручніше робити це спільно з іншими оздоблювальними матеріалами і інструментами для нанесення, а значить, на перший план виходять будівельні інтернет-магазини. Адже купити гас тут значно легше, а також проконсультуватися про застосування, а доставка виконується і в Київ, і в будь-який інший населений пункт. Відгуки відзначають, що даний розчинник можна застосовувати і для розчинення парафіну і воску, але варто пам'ятати, що гас відноситься до легкозаймистих, саме тому він часто входить до складу полиролей для меблів.

Цікаво, що гас використовують і як промивання, причому не тільки для двигунів, любителі велосипедного спорту часто застосовують його для очищення ланцюгів. Гас відноситься до вогненебезпечних, при цьому він ще і маслянистий і випаровується при кімнатній температурі досить повільно.