0
0
0

Ручка кноб

Показано з 1 по 46 із 46 (1 сторінок)
Ручка кноб

Купити кноби для міжкімнатних дверей

Ручка кноб, що застосовується здебільшого для міжкімнатних дверей, вона ж ручка кулю або поворотна ручка, приваблива своєю компактністю і функціональністю. Кноб є невеликою рукоять кулястої форми, яка повертається з або проти годинникової стрілки, а також часто забезпечується замком-фіксатором. Кноби для міжкімнатних дверей досить невеликі, легко підтримуються в чистоті завдяки обтічної форми. Ручка Кноб без покриття краще підходить для офісів і тому подібних приміщень, купити їх не складно, їх зовнішній вигляд буде більш збереженим.

Дверні ручки кноби бувають круглої і злегка довгастої форми, вибір залежить від ваших естетичних уподобань. Засувки в даному випадку працюють практично за тим же принципом, що і у звичайних ручок, кноби виконуються з тих же матеріалів, їх цілком можна чергувати. Буває так, що необхідний дверний замок, що замикає приміщення зсередини або ззовні, Кноб може бути забезпечений одно- або двостороннім замикаючим механізмом.

Ручка кноб лише один варіант для відкривання дверей, вона вважається досить просту і надійну конструкцію. Кулясті кноби чудово підійдуть під для одностулкові, так і для двостулкові міжкімнатні двері. Для того, щоб у вашому домі з'явилися такі зручні кноби, їх необхідно знайти в спеціальному розділі фурнітури для дверей, підібрати правильний варіант в інтернет-магазині будматеріалів і просто купити.