0
0
0

Розетки

Код товару: 15921695
0
117.39 грн.
Купити
Код товару: 15921719
0
93.99 грн.
Купити
Код товару: 15974518
0
85.81 грн.
Купити
Код товару: 15935332
0
93.99 грн.
Купити
Код товару: 15974530
0
114.27 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 241 (5 сторінок)
Розетки

Купити розетки - ціна, каталог

Без цього предмета електромережі неможлива комфортне життя в квартирі, а це всього лише проста побутова розетка. Щоб зрозуміти, наскільки це зручно мати цей атрибут електромережі в потрібному місці в квартирі або будинку, багатьом потрібно трохи часу, використання подовжувача значно ускладнює життя, тому розетки треба продумати і купить все для них на першому етапі ремонту. Що прімечально, зараз розетки цілком можливо купити в Україні найрізноманітніших виробників і різновидів, крім того різної може бути і ціна , і зовнішній вигляд.

Купити розетки недорого в Україні

Кожен, хто знайомий з пристроєм сучасної електропроводки, знає, що розетка складається зазвичай з двох частин - механізму і зовнішньої накладки. Зараз зайшовши в каталог будь-якого виробника можна знайти як різні розетки, так і накладки, а також готові версії. Останнє особливо важливо, якщо ви хочете купити розетку недорого, такий прилад продається в зборі, що особливо поширене в Україні.

Купити розетки через інтернет магазин

Вибір між звичним і недорогим, а також ексклюзивним і дизайнерським поступово стирається, Україна вже значно частіше віддає перевагу якісному і красивому одночасно, розетка - повинна бути безпечною. Ми вже кілька років продаємо розетки, їх можна купити через інтернет магазин, доставка здійснюється в будь-який населений пункт, в тому числі Харків. Розетки внутрішнього і зовнішнього монтажу, а також із заземленням і без, покупці вибирають не тільки за функціями, але і за зовнішнім виглядом і навіть за кольором, зараз це стало можливо.

Купити розетку

Розетка - це роз'єм для підключення різних електричних приладів за типом «тато-мама», при цьому вона виступає в якості «мами». Стандартизована продукція для електричних мереж на різних континентах різниться в залежності від напруги змінного струму і його частоти. Стандарти напруги і частоти діляться в основному на: американський і європейський. Відгуки відзначають, що через це возникаю складності у використанні електроприладів. В Україні прийнято перехідною стандарт 230 В, 50 Гц, вони використовуються типів C, F. Розетка для вилок типу С (CEE 7/16, 7/17) має два круглих отвори на відстані 19 мм розташованих горизонтально на одній прямій. Такий тип купують (замовляють) для електроприладів, які не мають заземлення. Для вилок типу F (CEE 7/4) має дві дужки з металу - заземлення, яке розташоване на одне прямий вертикально

Широкий асортимент розеток

Розетка - це роз'єм для підключення різних електричних приладів за типом «тато-мама», при цьому вона виступає в якості «мами». Стандартизована продукція для електричних мереж на різних континентах різниться в залежності від напруги змінного струму і його частоти. Стандарти напруги і частоти діляться в основному на: американський і європейський. Відгуки відзначають, що через це возникаю складності у використанні електроприладів. В Україні прийнято перехідною стандарт 230 В, 50 Гц, вони використовуються типів C, F. Розетка для вилок типу С (CEE 7/16, 7/17) має два круглих отвори на відстані 19 мм розташованих горизонтально на одній прямій. Такий тип купують (замовляють) для електроприладів, які не мають заземлення. Для вилок типу F (CEE 7/4) має дві дужки з металу - заземлення, яке розташоване на одне прямий вертикально.

Види розеток, а також ціни на них

Розетки бувають суміщені з вимикачами, мати кілька роз'ємів, крім цього є варіанти мають роз'єм для телевізійної та супутникової антени (TV / R-SAT), для підключення інтернету або телефону. Крім цього можна купити і замовити вбудовуються і накладні екземпляри, а також вологозахисні для вологих приміщень.

Головне правило, якщо ви вирішили купити електророзетки, відгуки радять, пам'ятати, що від вибору залежить безпека ваша і вашого будинку. Тому для потужних побутових приладів: електрочайника, мікрохвильовки, пилососа, холодильника слід вибирати електророзетку з сумарною потужністю до 3,5 КВт, такі дані є на механізмі (всередині корпусу) вироби. Якщо ви думаєте про ціну сучасних електроприладів і дбаєте про тривалості їх використання, обов'язково підключайте кожен в окрему електророзетку.