0
0
0

Точкові світильники

Точкові світильники

Купити точкові світильники

Освітлення - це важлива частина зручним і комфортним квартири, тому правильне розміщення, кількість і потужність світильників дозволяє висвітлити і підсвітити потрібну ділянку або всю кімнату. Освітлення може бути основний і додатковий, крім цього дизайнери намагаються висвітлити всі зони кімнати з урахуванням потреб. Ті, хто роблять ремонт в офісі, найчастіше шукають, де купить т очечні світильники так, щоб не переплачувати.

Тому точечний світильник купують і замовляють практично для всіх видів приміщень. Пот відгуками, різноманітність точкових світильників не поступається всім іншим видам освітлювальних приладів, крім цього вона й ціна. Т очечні світильники необхідно правильно розташовувати, щоб простір мало рівномірне освітлення, ціна покриття великих просторів може бути невеликою, за рахунок розумної вартості одиниці. Купити т очечні світильники на всю площу простіше там, де є пропозиції і опту і роздробу, як у нас.

Широкий асортимент точкових світильників

В Україні такі світильники потрапили з Європи, вперше їх стали використовувати ще п'ятнадцять років тому в Києві, Харкові та Одесі. Зараз можна купити світильники, які можна вмонтувати не тільки в стелю у себе вдома, але і в якості підсвічування басейну, доріжки в саду і будь-якого іншого необхідного ділянки. Ціна залежить від ступеня захисту приладу, яка визначається за параметрами, позначених після букв IP (IP 00). Дві наступні цифри позначають, ступінь захисту від пилу і бризок води, де нуль - відсутність захисту, шість - максимальний захист від пилу, а вісім - можливість тривалого занурення в воду.

Ціни на точкові світильники

Крім цього ціна залежить від того чи є конструкція поворотною або неповоротною. Купити поворотні точкові світильники переважно тоді, коли ви хочете мати можливість виділити якусь зону на перетині стіни і підлоги. Відгуки відзначають, що якщо в квартирі низькі стелі, варто задуматися над тим, що для таких світильників необхідний гіпсокартонний або натяжна стеля з достатнім відступом. Замовляючи або бажаючи замовити точкові світильники, уточніть, які лампочки необхідні для даного типу: світлодіодні, рефлекторно-галогенні, капсульно-галогенні, люмінесцентні, а також тип цоколя. Крім цього світильник може бути розрахований на напругу в 220 В і 12 В, для останнього необхідний електронний трансформатор.

Дизайнери часто прагнуть виділити певну зону, маючи в своєму розпорядженні світильники в ряд з однаковим відступом. Для такого підсвічування купити (замовити з доставкою) в інтернет магазині кілька точкових світильників, що мають зовнішній плафон з кольорового або прозорого фігурного скла. За ціною вони трохи вище, але мають ефектний вигляд, а відгуки відзначають їх як найбільш привабливі. Крім цього можна замовити і купити світильники для точкового підсвічування, що мають різний колір обідка, який буде поєднуватися з усім інтер'єром.

Ціни світильників залежать від багатьох чинників, але декорування світлом меблів, стін і стель робить будинок затишним та індивідуальним.