0
0
0

Датчики руху

Показано з 1 по 51 із 64 (2 сторінок)
Датчики руху

Датчик руху

Датчик руху , ще недавно цей пристрій застосовувалося в офісних будівлях для здійснення охорони об'єктів. І хоча схема підключення в цілому не сильно змінилася, зараз датчики руху прагнуть купити ті, хто хоче пов'язати його не тільки з охороною, а й просто з комфортом використання світла і його економією. Датчики руху , як вказує схема , служать для замикання електричного кола в момент реєстрації руху, тобто вони або подають сигнал на пульт управління, або вмикають світло. Саме від цього залежить те, як підключити датчик руху , але є і такий момент як естетика, тому моделі є як накладні, так і вбудовуються.

 Прожектор з датчиком руху

Прості датчики руху з малим радіусом і великою затримкою спрацьовування відрізняє ціна , вона нижче, але часто буває цілком достатньо саме такого. Вам точно сподобається вуличний прожектор з датчиком руху , зручно те, що не доводиться робити зайві рухи, щоб освітити простір. Часом практично мати і вдома світильник з датчиком руху , наприклад, в прохідному приміщенні: в коридорі, на сходах.

Лампа з датчиком руху

Лампа з датчиком руху може висвітлити ганок, задній двір і навіть автостоянку, вона дозволить пройти вночі в туалет без зайвих пошуків вимикача. Купити датчик руху можна різної форми, їх відрізняє кут захоплення руху, зазвичай для охорони вважається кращим більший кут, для будинку, цілеспрямовані види, так як тут зазвичай ясно, звідки і куди буде йти рух.