0
0
0

Світлодіодні лампи

Показано з 1 по 51 із 625 (13 сторінок)
Світлодіодні лампи

Світлодіодна лампа – головне джерело штучного світла

Світлодіодні лампи для будинку в продажу з'явилися відносно недавно. Швидко еволюціонуючи, вони замінили традиційні лампи розжарювання і звичні лампи денного світла. Лампочки інтегровані в інтер'єри квартир і офісів, світлові прилади транспортних засобів, декоративні світильники і рекламні бокси.

Говорячи про переваги ЛЕД лампи, фахівці акцентують увагу на наступні особливості електронного приладу.

 1. Економне енергоспоживання. Сучасна LED лампа споживає електрики у 8-11 разів менше, ніж дає таке ж освітлення розпечена вольфрамова нитка.
 2. Рентабельність використання. Багато видів світлодіодних ламп служать у десятки разів довше люмінесцентних і гартівних джерел світла. За рахунок довговічності led лампочки забезпечується більша економія коштів, які витрачаються на функціонування електромереж.
 3. Слабкий нагрів. Отримати опік від безпосереднього контакту з працюючим світлодіодом неможливо. Низька температура світіння діоду виключає небезпеку виникнення загоряння та знижує вимоги до термостійкості електроарматури.
 4. Рівномірність світіння. Кращі моделі діодів не змінюють інтенсивності видавання світла при змінах напруги мережі.
 5. Висока ергономічність. Випускаються світлодіодні лампочки для дому, спектральний склад випромінювання яких повторює комфортний для людини сонячний спектр. Куплені для офісу, вони гарантують підвищення продуктивності праці персоналу.
 6. Доступна ціна. Вироби, і вчора коштували недорого, сьогодні продаються досить дешево. Ринок вимагає насичення моделями економ класу. І виробничники постачають побутові та офісні світильники з мінімальним споживанням енергії.

До безперечних переваг світлодіодних технологій слід віднести і екологічну безпеку. У колбах люмінесцентних трубок міститься ртуть. Жодна лампочка світлодіодна не містить шкідливих для здоров'я речовин.

Негативні відгуки про світлодіодну продукцію стосуються неприпустимої пульсації світла, порушених норм кольоровості, невідповідності заявленої потужності реальних показників.

Придбання освітлювального обладнання в інтернет магазині вирішує проблему якості. Торгові менеджери строго контролюють ключові характеристики товару, що поставляється. Вибір і замовлення відбувається в режимі онлайн з урахуванням актуальних складських запасів. Термінова доставка забезпечує покупця товаром за кілька днів.

Широкий асортимент діодного світлогенеруючого обладнання дозволяє виконувати будь-які освітлювальні завдання. Функція аварійного підсвічування приміщень реалізується за допомогою акумуляторних виробів. Світлове оформлення вітрин магазину, святкові інсталяції, кольорове підсвічування архітектурних об'єктів, освітлення об'ємних приміщень і великих просторів здійснюється за допомогою різнотипної світлодіодної техніки.

світлодіодні лампи

Світлодіодні лампочки: конструкція і призначення

Випускаються промисловістю світлодіодні світильники дуже різноманітні. Дизайнерські люстри часто оснащуються вбудованими світлодіодними стрічками. У конструкції офісних, побутових і зовнішніх світильників застосовуються гвинтові й штирові цоколі різних розмірів і типів.

Види світлодіодних лампочок:

 1. З розміщенням діодів на площині під округлим матовим розсіювачем.
  • грушоподібна форма дає розсіяне світло;
  • грибовидна – направлене світло;
  • кругла лампа світлодіодна з діаметром колби близько 60 мм користується найбільшим попитом.
 2. Лампочки, діоди яких утворюють циліндр, закритий зовні прозорим ковпаком. Це потужні джерела світла для відкритих територій, дворів, вулиць.
 3. Лінійні лампи, що представляють собою діодну стрічку, вміщену в матову трубу розсіювача. Трубчаста лампа оснащується штирьовими контактами на кінцях.
 4. Філаментні лампочки з ниткоподібним джерелом світла. Мініатюрні світлодіоди в них містяться на вузьких металевих, кварцових або сапфірових стрічках і покриваються люмінофором.
 5. Лампи з люмінофором, нанесеним на колбу, а не на поверхні діодів. Їх відрізняє підвищена світловіддача і висока ціна.
 6. Спеціальні лампочки для мініатюрних світловипромінювачів, ліхтариків, індикаторів. Надзвичайно різноманітні за формою, розмірами, будовою контактів.

Форма колби світлодіодних ламп, призначених для установки у побутові та офісні світильники, зазвичай, витримується в традиціях західних стандартів електротехніки.

світлодіодна лампа

Важливі особливості LED лампи

Поставивши собі за мету купити лед лампу найкращої якості, слід усвідомлювати ключові особливості електронних освітлювальних приладів. Колір випромінюваного світла – найважливіший фактор вибору.

Світлодіоди, що використовуються для виготовлення лампочок, монохромні. В основному, використовуються сині діоди. Але є і червоні, зелені, фіолетові випромінювачі. У перших моделях ламп діоди монтувалися трійками. Одночасне світіння червоного, зеленого, синього давало білий світ з неминучим райдужним відливом.

Широко застосовуються сині діоди покривають люмінофором, перевипроміюнюють світло на інших довжинах хвиль. Якась частина синього пробивається через шар люмінофора у незмінному вигляді. Через це ми бачимо світло діодної лампочки як більш-менш синій.

«Колірна температура», яка вимірюється у Кельвінах:

 1. Денне світло – це 5000 К.
 2. Теплі кольори світлодіодних ламп розташовуються у проміжку від 2700 К до 5000 К.
 3. Найхолодніше світло стандартної діодної лампи має колірну температуру 6500 К.

Цифрове значення колірної температури наноситься на упаковку і корпус лампочки.

Форма і розмір цоколя лампи повинні збігатися з формою і розміром контактної групи користувацького пристрою.

Цоколі ламп, що частіше всього використовуються:

 • Лампочка світлодіодна Е14. Гвинтовий цоколь зменшеного діаметра дозволяє встановлювати лампи в люстри, і настільні прилади невеликої продуктивності. Маленька діодна лампа – серце дитячого світильника і цілодобово працює освітлення глухого коридору.
 • Лампа світлодіодна Е27. Гвинтовий цоколь діаметром 27 мм дозволяє використовувати вироби замість звичних лампочок розжарювання середньої потужності.
 • Світлодіодна лампочка Е40. Гвинтовий цоколь збільшеного діаметра призначений для установки лампочок у високопродуктивні світильники для вулиці і робочих приміщень.
 • Лампи світлодіодні стельові зі штирьовими контактами. Використовуються у вбудованих «точкових» джерелах світла, меблевих світильниках, настільних лампах.
 • Світлодіодні лампи довгі. За дизайном і застосуванням збігаються з люмінесцентними лампочками, однак вимагають модернізації настановної арматури.

led лампи

У житлових і офісних приміщеннях встановлюються лампочки світлодіодні 220В. Технічними умовами допускається експлуатація більшості моделей світлодіодних лампочок з цоколями E27 і E14 в мережах змінного і постійного струму з напругою від 85 до 265 вольт.

Перед підключенням ЛЕД лампи у локальну мережу з напругою, відмінним від стандартних 220 вольт, слід проконсультуватися у торгового менеджера або кваліфікованого електрика.

Важливими технічними параметрами світлодіодних пристроїв є світловий потік, частота пульсації, індекс передачі кольору.

Світловий потік вимірюється в люменах. Декларована виробником інтенсивність світлового потоку входить в обов'язкове маркування лампочки. Чим вище значення, тим більше енергоефективність приладу.

Споживач зацікавлений у якомога меншій пульсації світла. Виявити шкідливу пульсацію нескладно. Досить зробити кілька зворотно-поступальних рухів пальцем на фоні світіння лампи, що перевіряється, і помітити або низку відбитих зором контурів, або суцільне тіньове віяло.

Спостереження декількох окремих контурів рухомого пальця – ознака низької якості лампочки. Втім, такий недолік у сучасних світлодіодів середнього цінового сегмента зустрічається рідко.

Індекс передачі кольору відповідальний за сприйняття освітлюваних об'єктів:

 • Найкращий індекс передачі кольору у сонячного світла – 100 умовних одиниць (позначається Ra 100).
 • Якісні лампи світлодіодні мають Ra від 80 і вище.
 • У житлових приміщеннях кращі лампи не менше ніж з Ra 90.

лед лампа

Розумна ЛЕД лампа освітлює дорогу в майбутнє

На електротехнічний ринок України надходять розумні світлодіодні лампи. Багато пристроїв мають високу автономність і продовжують працювати від акумулятора при відключенні від мережі. Вбудовані датчики дозволяють реагувати на рух, голос і наявність денного світла.

Головною особливістю розумної лампи є її підключення до інтернету з можливістю отримувати команди від комп'ютера користувача. Установка спеціального додатка на смартфон дозволяє вести дистанційне керування роботою лампи. Мова йде не тільки про вимикання світла не встаючи з ліжка, але і про вдосконалення програми охорони житла від несанкціонованого проникнення.

Поперемінне включення світла у різних кімнатах будинку створює ілюзію присутності господарів і тим самим попереджає наміри грабіжників. Смарт-лампи, інтегровані в систему розумного будинку, створюють затишок для господаря і працюють як оповісник поліції про спроби злому.

лампочка світлодіодна

Світлодіодні лампи, ціна в інтернет магазині

Форма Назва товару Ціна
свічка Лампа світлодіодна Extra led, C37, 6 Вт, 4000 K, 230 В, Е14 46.67 грн.
спот Лампа світлодіодна Feron LB-240, MR16, 4 Вт, 6400 K, 230 В, GU5.3 (5047) 53.28 грн.
куля Лампа світлодіодна Delux BL50P, 5W, 4100 K, 220В, E14 (90002759) 38.26 грн.
куля Лампа світлодіодна Electrum, D45, 4W, 2900K, 220V, E27, A-LB-0412 85.08 грн.
свічка на вітрі Лампа світлодіодна VIDEX Filament C37Ft, 4 Вт, E14, 4100K, 220 В 60.65 грн.
витягнута куля Лампа світлодіодна VIDEX Filament ST64FASD, 5 Вт, E27, 2200K, 220 В, диммерна 107.30 грн.
гриб Лампа світлодіодна Eurolamp R63, 9 Вт, 4000 K, 250 В, E27 (LED-R63-09274(D)) 116.24 грн.
груша Лампа світлодіодна Electrum, Perfect, A67, LS-32, 24W, 4000K, 220V, E27, A-LS-1875 241.20 грн.
прямокутна Лампа світлодіодна Eurolamp 30 Вт, 6500 К, 250 В, E27 (LED-HP-30276) 273.70 грн.

Популярні питання про світлодіодні лампи

В інтернет магазині Stroyploshadka.ua
У світлодіодній (LED) лампочці джерело світла – діод, що складається з маленьких кристалів. Завдяки цьому вони довше працюють, не виділяють отруйні речовини і споживають менше електроенергії.
Так. Абревіатура LED (англ. Light Emitting Diode) – світловипромінювальний діод. Тому це дві назви однієї і тієї ж лампочки.