0
0
0

Викрутки

Показано з 1 по 51 із 126 (3 сторінок)
Викрутки

Купити викрутку

Щоб вибрати гарну викрутку треба знати кілька правил. Перед тим як викрутки купити , зверніть увагу на деталі: рукоятку, наконечник, матеріали з яких вони виготовлені і, звичайно, ціну. Хочете робити роботи швидко, немає нічого кращого ніж надійні акумуляторні викрутки . Викрутка - один з найпростіших інструментів, вона просто зобов'язана бути в кожному домі. Найчастіше, щоб зрозуміти, яка викрутка перед вами стоїть поглянути на фото і відведе знайомий бренд.

Перш ніж купити набір викруток , переконайтеся, що кожна ручка не дуже гладка, вони повинні мати незграбності, але при цьому не перешкоджати рухам руки. Пластикова рукоятка краще підходить для роботи в агресивних середовищах, а прогумована для сухих приміщень. Крім цього, важливо пам'ятати про електроізоляцію, якщо ви вибираєте і купуєте інструмент для роботи з проводкою. Рукоятка може бути не тільки прямий, але і T-образної, у формі пістолета, а також з храповим механізмом. Чим більш якісні матеріали, тим дорожче викрутка, ціна - один з показників якості. Викрутка має різні параметри одному потрібна тонка, маленька для годинників та електроніки, інший хоче купить довгу з намагніченим кінчиком для збірки комп'ютерних блоків та іншої техніки.

Як вибрати хорошу викрутку?

В першу чергу, відгуки рекомендують подивитися на наконечник, купуючи примірник з чорним виділяється наконечником, ви вибираєте оксидований метал, який не піддається корозії і покращує зчеплення. За відгуками, співвідношення якість і ціна наконечника з високолегованого сплаву з додаванням хрому і ванадію є найкращим варіантом, але при цьому він не повинен бути занадто затуплений. Важлива також і довжина стрижня наконечника, звичайно, від витрати матеріалу залежить ціна, але, за великим рахунком, більше залежить те, з чим саме і в яких умовах ви працюєте. Щоб замовити правильні викрутки важливо знати вид шурупів або болтів, які ви будете розкручувати або загвинчувати. Два найпростіших виду наконечника: прямий і хрестоподібний, але відгуки нагадують, що на всі види вкручуються метизів є свої види. Ціна їх може прямо залежати від унікальності металовироби. Якщо вам важлива точність зусилля використовуйте динамометричних різновид, а для індикації напруги вибирайте індикаторну. Крім цього існують набори для автомобілістів, а також так звані мікроотверткі.

Ціни на викрутки

Крім цього замовляючи набір викруток  для різних робіт, не забудьте, що існують прийнятні за ціною набори на різні випадки для побутових потреб. Щоб купити правильний набір, можна вибрати універсальну рукоятку з набором біт, проте довжини рукояті не завжди вистачає, крім цього конструкція не завжди зручна в роботі. Якщо ви працюєте професійно, вибирайте інструмент, який буде полегшувати вашу роботу.

Широкий вибір ручного і електроінструменту, а також зручні способи доставки по Києву, Харкову та Одесі, також по інших містах України, пропонує інтернет магазин «Stroyploshadka».