0
0
0

Тент

Показано з 1 по 51 із 74 (2 сторінок)
Тент

Тенти: призначення

Будівлі будують для того, щоб тривалий час переховувати нас від опадів, вітру, сонця, збереження всередині комфортної температури, що ж робити, якщо вони ще не побудовані, що використовувати для тимчасової заміни? Для виконання тимчасових функцій потрібен предмет, який буде простий в монтажі і застосуванні, легкий. Було відмічено, що такими властивостями володіють тканини, просочені різними складами і мають щільне особливе плетіння. Тканини з натуральних волокон отримали назву парусина, а пізніше – брезент.

В сучасних умовах натуральні волокна були замінені плівками, тканними і нетканними матеріалами з ПВХ, поліетилену, поліпропілену. Останні часто плутають, проте поліпропіленовий варіант не має властивостей, що і PE.

Вироби з них, які мають оброблений край і пошиті спеціальним чином, називають тенти. За останні сто років захисний тент змінився, так як для його виробництва обрані нові, надійні матеріали. Все частіше їм накривають будови, як зверху, так і з боків для:

 • для запобігання попадання вологи;
 • припинення повітрообміну, в тому числі в якості вітрозахисту;
 • візуальної перепони;
 • зниження впливу температур і ультрафіолету;
 • як розмежувальний бар'єр.

Україна також зробила свій вибір. Тепер легко можна замовити дане покриття, конструкція якого надійна і закриє периметр споруди або об'єкта. Перешкоджатиме негоді, наприклад, дощу, а також захищати від різного пилу і бруду.

Тент укривний і захисний з різних матеріалів, в тому числі тарпауліну, широко застосовується в різних сферах діяльності людини:

 1. Туризму і рибного лову.
 2. В сільському господарстві, наприклад, при розведенні птиці або для сіна.
 3. Як покривний матеріал для: сіна, піску, бетону, будматеріалів.
 4. В якості чохлів для транспортних засобів: автомобілів, мотоциклів, човнів, причепів.
 5. В садівництві: для пригнічення росту бур'янів, пом'якшення ушкоджень від граду і дощу.
 6. Укриття різних об'єктів: дач, басейнів, віконних і дверних прорізів
 7. Для переміщення легких, але об'ємних вантажів на невеликі відстані, наприклад, опалого листя або снігу.
 8. Для складських і логістичних потреб, в тому числі при залізничних і морських перевезеннях.

Він виправдає своє призначення в роботі і на відпочинку. Великі споживачі надають перевагу опту, так товар обходиться дешевше, а доставка часто входить у вартість. Тентове полотно дозволяє, в першу чергу, вирішувати питання з гідроізоляцією. Незалежно від матеріалу, з якого пошитий захисний тент, завдання використання збігаються. Але сучасні тканини і полотна на основі полімерів справляються з багатьма з них ефективніше.

Тент тарпаулін


Що необхідно знати про тент тарпаулін

Застосування тентів в різних сферах призвело до того, що були виявлені негативні сторони використання натуральних тканин. Три найбільш поширених причин відмови від них:

 1. Велика вага.
 2. Нестабільність геометрії після намокання.
 3. Піддаються гниттю.

Щоб знайти заміну потрібно чимало часу, завдяки чому було отримано цікавий за характеристиками матеріал з оптимальною вартістю, він отримав назву тарпаулін. За своїм зовнішнім виглядом він нагадує грубо виткану тканину – джут, волокна якої зроблені з поліетилену. Просте полотняне плетіння з двох сторін покрите ламінуючим шаром, який спеціально стабілізовано, що знижує руйнівний вплив ультрафіолету. Для покриття характерний промисловий спосіб виробництва, що забезпечує стійкість матеріалу і тривалу його експлуатацію.

Що характерно для tarpauling: певний колір. Синій і зелений для лицьової частини і сірий (сріблястий) для внутрішньої, іноді можна зустріти однотонні варіанти. Кольори надають привабливий зовнішній вигляд і забезпечують маскування.

Поєднання корисних властивостей пластика і тканини дає тарпауліну ряд переваг, таких як:

 • мала вага;
 • компактність;
 • збереження геометрії полотна, нерозтяжність;
 • стійкість до ультрафіолету і гниття;
 • повна гідроізоляція від багатьох видів рідин, пароізоляція;
 • еластичність, міцність на розрив;
 • накриття проводиться швидко і технічно;
 • невисока ціна;
 • легко замовити.

Навіть тент з матеріалу тарпаулін великої площі важить мало, а значить, його можна взяти куди завгодно. А можливість його компактно скласти – робить тент з тарпауліну справжньою знахідкою і паличкою-виручалочкою.

Тарпаулінове полотно має різні розміри і щільність, що відрізняє його як візуально, так і за призначенням. Чим вище щільність – тим універсальніший продукт і, відповідно, дорожчий. Щільність може варіюватися в широких межах, у нас можна придбати наступні варіанти: 55, 90, 100, 120, 150, 180 грам/метр². Найчастіше покупці цікавляться, як підібрати правильну щільність полотнища під певні цілі, ось декілька порад:

 • щільність 55 грам/м² – легкий тент. Підходить для укриття сіна, будматеріалів всередині приміщень;
 • 90, 100 грам/м² використовують для укриття басейнів, дров, сіна, будматеріалів, автотранспорту, човнів, як роздільник простору;
 • 20, 150, 180 грам/м² – тент підвищеної щільності. Застосовуйте, коли тент необхідно складати-розкладати знову і знову.

Розміри також варіюються, що дозволяє виходити з різних завдань і потреб споживача. Наш інтернет магазин пропонує купити тенти з матеріалу тарпаулін від 2 до 20 метрів. Іноді для особливих завдань потрібен спеціальний, нестандартний розкрій матеріалу тенту. Для таких завдань віддайте перевагу тентовому полотну з тарпауліну з щільністю 60 г/м.кв.:

 • 50х1,5 м,
 • 50х2 м.

Щільний захисний тент може бути багатофункціональним придбанням, необхідним як для особистого використання, так і у виробництві або будівництві. Великий асортимент розмірів, варійована щільність, мала вага – привід використовувати тентове полотно частіше.

Як і раніше застосовують його як транспортувальний тент, в залежності від розміру можна підібрати захист:

 • на легковий причіп;
 • на Газель;
 • на КАМАЗ, або інший самоскид;
 • на човен.

Кузов буде надійно захищений, це одна з умов, навіть якщо підбирається варіант на КАМАЗ зерновоз, що не промокає. Така своєрідна накидка захистить від різних погодних умов: і від дощу, і від сонця. Добре підійде як стоянковий покривний матеріал для автомобіля, який можна возити з собою всюди.

Тент будівельний


Будівельний тент

Серед інших місць застосування тентів вказаний будівельний майданчик. На будівництві завжди потрібно:

 • укрити матеріали від сонця, вітру, опадів;
 • створити тимчасову покрівлю або настил;
 • додати розділовий шар;
 • візуальний бар'єр.

Тенти з тарпауліну в цьому плані універсальні: підійдуть і для укриття бетону, і для покрівлі. Вартість дає можливість застосувати їх і в якості матеріалу для прибирання сміття. Їх легко можна відрізнити від брезенту або армованої плівки за зовнішнім виглядом: полотнище підвернено по краю, прошито, всередині армування полімерним шнуром. Так відбувається додаткова стабілізація тенту, що дає можливість протистояти сильним поривам вітру. У кромку монтуються люверси – наскрізні металеві кільця, що значно полегшує його кріплення за допомогою підручних засобів:

 1. Шнура.
 2. Мотузки.
 3. Шпагату.
 4. Або спеціального кріплення.

Тент будівельний необхідний як гідроізолюючий виріб, при цьому у нього безліч найнесподіваніших функцій, а з люверсами використовувати його стає ще простіше. На будь-якому етапі будівництва потрібна гідроізоляція, особливо це важливо для покрівлі. Вона сама служить гідроізоляцією для будівлі, а в момент її ремонту потрібен надійний захист всього всередині. Для даху вибирають найбільш щільні зразки, це підкаже будь-який онлайн консультант в магазині. Для великих будівель, де дах має великий метраж, тентове полотно купують оптом, причому недорого.

Щільний захисний тент, який раніше сприймався лише як тент будівельний, тепер широко використовується в сільському господарстві. Тент ПВХ не володів такою гнучкістю, як вироби з матеріалу тарпаулін. Його купують для укриття сільськогосподарської продукції: зерна, насіння соняшнику, сіна, картоплі. Коли ж матеріал відслужить визначений термін, не поспішайте викидати його. Тент укривний стане в нагоді для прибирання сміття: розстеліть його як килимок, будівельне сміття розмістіть на його поверхні, акуратно стягніть його, пропустивши шнур через люверси. Тарпауліновий баул готовий до утилізації.

Поліетиленовий каркас полотнища перерозподіляє навантаження, не даючи йому прорватися. Тому тент будівельний працює і як навіс, і як підстилка. Така особливість робить його придатним для дачі. Найчастіше садова ділянка і город потребують легкого накидного захисту, наприклад, для плодових дерев, а брезентовий тент занадто важкий. Коли дачне питання закрите і садові справи зроблені, можна подбати і про дітей. Тент укривний квадратний прикріплюється на пісочницю: пісок в ній залишається сухим і чистим.

Тент укривний

Тент, ціна в інтернет магазині

Стійкість до ультрафіолету Назва товару Ціна
2 роки Тент універсальний укривний 2x3 м, 120 г/м2, сіро-зелений, шт. 500.00 грн.
1,5-2 роки Тент універсальний укривний 3x3 м, 90 г/м2, зелений, шт. 390.00 грн.
1,5-2 роки Тент універсальний укривний 4x5 м, 90 г/м2, зелений, шт. 690.00 грн.
3 роки Тент універсальний укривний 3x4 м, 150 г/м2, сіро-синій, шт. 800.00 грн.
3 роки Тент універсальний укривний 3x5 м, 150 г/м2, сіро-синій, шт. 900.00 грн.
1,5-2 роки Тент універсальний укривний 10x12 м, 90 г/м2, зелений, шт. 3 400.00 грн.
1 рік Тент універсальний укривний 15x12 м, 55 г/м2, синій, 1 шт. 2 257.63 грн.
1,5-2 роки Тент універсальний укривний 12x18 м, 90 г/м2, зелений, шт. 5 750.00 грн.