0
0
0

Плоскогубці

Код товару: 15976572
0
235.85 грн.
Купити
Код товару: 15976573
0
272.70 грн.
Купити
Код товару: 15976574
0
312.78 грн.
Купити
Код товару: 15976565
0
202.28 грн.
Купити
Код товару: 15976566
0
225.45 грн.
Купити
Код товару: 15976567
0
260.55 грн.
Купити
Код товару: 15976582
0
197.37 грн.
Купити
Код товару: 15976583
0
252.57 грн.
Купити
Показано з 1 по 41 із 41 (1 сторінок)
Плоскогубці

Купити плоскогубці

Плоскогубці - один з типових слюсарних інструментів, що застосовуються для перекушування жив кабельно-провідникової продукції, утримання на зразок лещат, обтиску решт жив і утримання гарячих предметів, якщо під рукою немає спеціалізованого інструменту. Як і багато ручні інструменти їх підрозділяють за розмірами, а значить можна купити набір плоскогубців . Вирішили поповнити колекцію інструменту обов'язково варто купити плоскогубці . Для тих хто використовує ручний інструмент професійно важлива якість, плоскогубці купить якісні цілком можна в інтернеті. Тут при покупці, а плоскогубці зазвичай досить недорогі, ціна за великим рахунком залежить від бренду.

За відгуками, плоскогубці часто плутають з пассатижами, проте буває і так, що в мультифункциональном інструменті ці функції поєднуються. Щоб купити правильний інструмент необхідно визначитися з виконуваними роботами, якщо у вас немає ручного інструменту з шарнірно-губцевий групи: кліщів, плоскогубців, круглогубцев і пасатижі, слід замовляти весь комплект. Часто такі предмети купують парно, таким чином, зручніше утримувати і згинати деталь, не торкаючись до неї. Який би з цих інструментів вам не знадобився, ви зможете купити і замовити його з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі Київ, Одесу, Харків.

Ціни на плоскогубці

Ціна інструмента приблизно однакова, однак існують спеціалізовані моделі, наприклад, для виміру напруги й сили струму в мережах, ціна таких значно вище.

Відмінність плоскогубців від будь-якого іншого інструменту з перерахованих - широка площа і щільне примикання сторін, зрідка на змикаються поверхні наносять насічки для поліпшення захоплення. Вид губцов і ручки визначають багато в чому ціну ручного інструменту. Відгуки відзначають, що від ергономіки залежить зручність роботи, крім цього, перш ніж купити інструмент необхідно дивитися на ізолюючі властивості ручки, де часто відзначений межа, це діелектричні моделі. Крім цього дивіться на наявність пріточкі під палець (потовщення на переході «ручка-губци») і максимального звуження на ручках інструменту, це захистить вас від травм і прікусиванія пальців робочої руки. Довжина ручок важлива, якщо ви працюєте з монтажним поясом, інструмент не повинен вискочити з його кишень.

Найбільш дорогим за ціною є інструмент має фіксатор, значить поворотну пружину, вона значно полегшує монотонні дії, зменшуючи зусилля на їх твір. Плаваючий фіксатор хороший при роботах, коли руки знаходяться нижче пояса, для робіт над головою краще вибрати модель із захисною шайбою, яка регулює зусилля для відкривання. Якщо ви вибираєте інструмент для разових короткострокових робіт, ціна важливий критерій, в такому випадку можлива економія, але якщо ви вибираєте інструмент для професійної діяльності, найважливішим фактором повинні стати якість, швидкість і мінімізація зусиль на кожну окрему операцію.

Для чого використовуються комбіновані плоскогубці?

Комбіновані плоскогубці купують для захоплення круглих і плоских предметів, якщо губки мають подовження і вигин їх застосовують в ювелірній справі і в радіотехніці. Регульовані моделі дозволяють змінювати діаметр захоплення, такі можна замовити для утримання широких деталей. Відгуки відзначають, що даний вид ручного інструменту часто використовують склярі, у використовуваного ними інструменту, губци дозволяють вирівнювати зріз скла без виламування.