0
0
0

Спецодяг

Код товару: 15997901
0
425.00 грн.
Купити
Код товару: 15997821
0
534.00 грн.
Купити
Код товару: 15997759
0
1 020.00 грн.
Купити
Код товару: 15997760
0
1 020.00 грн.
Купити
Спецодяг

Магазин спецодягу

Спеціалізовані засоби захисту – поширений атрибут, який став невід'ємною частиною різних робіт і професій. Серед усього розмаїття особливо виділяється одяг, що призначається для найрізноманітніших умов експлуатації, здатний забезпечити ефективний захист під час праці. Робоча форма заміняє собою звичайний повсякденний одяг, має особливі ознаки, характеристики, дизайн.

Можна з упевненістю сказати, що спецодяг – винахід, відомий людині досить давно, прикладом може послужити фартух коваля. Не варто плутати спецодяг та уніформу, так як вони мають різні функції. Поступово майже кожна професія, а іноді і навіть окремі види діяльності стали мати на увазі наявність спецодягу. При цьому він часом може служити одночасно і засобом індивідуального захисту (ЗІЗ). Ще недавно кожен предмет шився індивідуально, тепер достатньо заглянути в інтернет магазин спецодягу і вибрати все необхідне. Асортимент настільки величезний, що часом вибір зробити складно. Варто віддавати перевагу тим, у кого захисний одяг зберігається на складі, є необхідна кількість товару, швидка зручна доставка, а представник завжди розповість про нюанси.

Спецодяг купити

Яке призначення спецодягу і для чого він необхідний:

 • для збереження комфортного температурного режиму тіла;
 • для захисту від хімічних і біологічних уражень;
 • для захисту від несприятливих погодних умов;
 • від вібрацій, ураження електрикою, електростатики;
 • механічних і термічних ушкоджень;
 • як сигналізуючий елемент.

Колір, спеціальні символи, світловідбиваючі тканини – елементи, що повинні сигналізувати про тип робіт, які повинні виконуватися, ступенем їх небезпеки, а також ролі даної людини на об'єкті. Поширена технологія – вшита по швах сигнальна смуга світловідбиваючої тканини. Робочий одяг для чоловіків забезпечується всіма цими атрибутами, як і жіночий. У деяких випадках необхідна відсутність сигнальної смуги, що теж можливо.

Функції спецодягу дозволяють говорити про переваги його використання. ЗІЗ одяг зберігає здоров'я, підвищує ККД робочого процесу, оповіщає про проведення тих чи інших робіт, у тому числі небезпечних. Крім того, особливий крій, матеріали, пошиття роблять його незамінним, зносостійким, у порівнянні зі звичайним одягом. Як і будь-який інший, він має відповідний розмірний ряд. Магазин робочого одягу зорієнтує покупця в його особливостях. Іноді розміри збігаються із загальноприйнятими, а іноді забезпечуються додатковими символами, поясненнями для точності підбору.

Критеріями вибору спецодягу називають:

 1. Відповідність виконуваних робіт, комплектність.
 2. Підбір по сезону.
 3. Комфорт у носінні, відповідність розміру.
 4. Зносостійкість і простота в догляді.

Пошиття і підбір тканини можуть зробити виріб універсальним для різних типів робіт. Однак сезонність, особливо в Україні, де перепади між зимовими і літніми температурами можуть бути значними - важливий параметр. Каталог дає вибір, адже спецодяг буває:

 • літній,
 • зимовий,
 • демісезонний.

Купити спецодяг

Яка Вам потрібна спецівка

Комплектність, яку має захисний одяг спеціального призначення, найрізноманітніша, при цьому широко варіюється навіть у рамках однієї професії. Однак, головним атрибутом залишається спецівка. Іноді під цим словом мають на увазі весь спецодяг, але правильніше називати так лише верхню частину:

 1. Куртка і її різновиди.
 2. Жилет.
 3. Комбінезон.
 4. Халат.
 5. Плащ.

Вид їхнього крою іноді відрізняється, для того, щоб дотриматися ергономіки в звичному положенні тіла. Захисний одяг може мати специфікацію, від якої залежить вибір тканини для пошиття, вага, щільність виробу. Спецівка незамінна для:

Купити робочий одяг

 • водія,
 • зварника,
 • будівельника,
 • автомеханіка,
 • продавця,
 • охорони,
 • столяра,
 • токаря,
 • монтажника.

Для кожного є характерні особливості зовнішнього вигляду, такі як: наявність підсилень у певних частинах спецівки, світловідбивачі і яскраві вставки, кишені, визначеного крою коміри і манжети. В першу чергу, відіграє роль вибір тканин або їх поєднань. Серед найбільш популярних:

 1. Бавовна чиста.
 2. Бавовна з додаванням синтетичних волокон.
 3. Бавовняні.
 4. Спилок.

Одними з найбільш відомих натуральних тканин для спецодягу вважаються брезент і молескін, такі варіанти може запропонувати інтернет магазин робочого одягу. Деякі види робіт вимагають високої щільності тканини, при її значному ступеню м'якості, в цьому випадку підійде джинсовий напівкомбінезон. Такі предмети частіше можна купити в роздріб, так як ціна безпосередньо залежить від особливостей пошиття. Значна частина спецодягу, що випускається, в томучислі і спецівки має відштовхувальне просочення. Негода не повинна зіпсувати зовнішній вигляд, просочення зменшить негативний вплив і інших рідин, продовжить термін експлуатації. А прання очистить тканину, без зміни її зовнішнього вигляду. Багато тканини не потребують подальшої прасування.

Верхня частина одягу приймає найбільші навантаження, тому якість її пошиття складається з багатьох складових, піддається різноманітному тестуванню, таким як стійкість до розриву, стійкість до стирання.

У деяких випадках від спецівок відмовилися на користь комбінезонів, які представляють собою поєднання куртки і штанів.

Робочий одяг купити

Робочий одяг та його вибір

Хоча традиційно вважається, що призначено робочий одяг для чоловіків, виробники пропонують багато моделей для обох статей. Правильне поєднання частин спецодягу дозволяє адекватно реагувати на зміну температурного і вологісного режиму, видаляти або додавати частини одягу за потребою. Це може сприяти зменшенню трудовитрат, збереженню здоров'я працівників. Для цього потрібно зробити вибір на користь тієї чи іншої комплектності, найбільш часто пропоновані види комплектності такі:

Спецівка купити

 • напівкомбінезон + куртка;
 • куртка + штани;
 • штани робочі;
 • напівкомбінезон робочий;
 • куртка робоча;
 • жилет робочий;
 • сигнальний одяг.

Все це може доповнюватися: взуттям, рукавицями або рукавичками, головним убором. Поєднання може змінюватися в залежності від сезону, тому повний комплект може містити три основні предмети: штани + куртка і жилет. Предмети часто купуються окремо, також можна замовити костюм. А напівкомбінезони прийшли на заміну простим штанам, як комфортний вид уніформи, який має відмінну зносостійкість, зручний крій. Така робоча форма коштує відносно недорого. Каталог також пропонує акцентувати увагу при покупці на особливі властивості, що має спецівка спецодяг. Так, роботи на висоті мають на увазі, що комплект буде пошитий з міцної, щільної тканини, що має вітрозахисний ефект, який забезпечує спеціальна підкладка або просочення.

При підборі поєднань потрібно знати критерії вибору розміру спецодягу. Виробники дотримуються нормативних документів при маркуванні і пошитті, які вказують наступні параметри: зріст, об'єм грудей і стегон, розмір. Цей стандарт дозволяє визначити яка уніформа підійде для співробітника. При пошитті він дозволяє допускати похибку крою порядку декількох сантиметрів. Зазвичай моделі, що відносяться до мінімальних і максимальних ростовок та замовляються окремо, заздалегідь. Інтернет ділиться порадами: щоб захисний спецодяг добре сів, іноді необхідно зробити первинне замовлення – замірити, а лише потім купувати опт. Як і будь-який інший, спец одяг має статеву приналежність, тобто може бути чоловічий і жіночий. Це відображено в розмірному ряді.

Специфіка робіт накладає обмеження. Модель спецодягу може мати на увазі сезонний підхід, наприклад, змінюються щільність тканини і довжина рукава. У деяких випадках костюм не змінюється в залежності від сезону, він повинен зберігати захисну функцію по всій поверхні. Такий підхід характерний для одягу зварників, де щільний спилок знижує небезпеку термічного опіку. Функціональні деталі, такі як фурнітура, сприяють комфорту використання. Застібки, блискавки, гудзики дозволяють швидко знімати і одягати спецодяг, надійно фіксують його на тілі.

Цікавим є той факт, що при виборі спецодягу його колір грає роль для кінцевого споживача, а іноді і для всього підприємства. Вважається, що співробітник повинен виглядати солідно, незалежно від функцій, що він виконує. Ще вище подібні вимоги до групи працівників організації, спецодяг формує виробничий стиль. Можна замовити спеціалізований дизайн, який побажає клієнт, а також нанести символіку підприємства. З цієї причини вибір часто падає на однотонний одяг або двобарвний. Найбільш популярні кольори спецодягу вважаються:

 • синій,
 • сірий,
 • чорний,
 • помаранчевий,
 • салатовий,
 • червоний або бордовий,
 • захисний або хакі.

Наш сайт пропонує найбільш ходовий колірний варіант для роботи в різних умовах: поєднання сірого і синього, синього і чорного, сірого і оранжевого кольорів.

Робочий спецодяг купити