0
0
0

Гайки

Показано з 1 по 31 із 31 (1 сторінок)
Гайки

Купити гайки в інтернет магазині

Існує два види з'єднання вимагають наявність такого елементу як гайка - це з'єднання деталей за допомогою болта і шпильки. Це один з кріпильних елементів, який має всередині порожнину з нарізаною різьбою. Ця деталь допомагає стягнути дві скріплюються деталі разом, накручуючи на різьблення болта або шпильки, цей елемент купують разом з іншими кріпленнями. Іноді для кріплення великовагових конструкцій варто купити або замовити втулковий або двураспорний анкер з гайкою, який має велику розпірну силу і має опір до виривання.

Широкий асортимент гайок

Найбільш часто зустрічається вид - шестигранна гайка, її знає кожна дитина. Ціна цього кріплення може залежати від виду, вони бувають: стопорні, з'єднувальні, меблеві, корончаті, ковпачкові, квадратні, баранчикові, розрізні, з фланцем, рим, шліцьові. Ціна залежить і від виду матеріалу: легованої і нелегованої, нержавіючої сталі, чавуну, бронзи, часто мають оцинковку і захист від кислот. Гайка, як і інший кріплення, стандартизовані, по ГОСТ, DIN, ISO.

Найчастіше їх використовують для монтажу металевих деталей, в будівництві це може бути збірка опалубки на різьбову шпильку. Закрутити її шестигранним ключем, динамометричним ключем, тому якщо купуєте кріплення, варто купити і інструмент, якщо його немає в наявності. Є й види твіст руками. Будівельні кріплення найчастіше замовляють в Києві, а також для великих будівельних об'єктів в Харкові та Одесі. В Україну ввозяться і на її території проводяться різні види металовиробів, купити які можна за різними цінами.

Ціни на гайки в Україні

Ціна будь-якого виробу трохи вище, якщо воно вироблено на якісному обладнанні, з дотриманням усіх технологій, гайки не виняток. Вирішили замовити металовироби, це можна зробити на сайті Стройплощадка.Юей, вас порадують ціни, швидкість доставки і асортимент продукції. Будівельні матеріали вимагають правильного кріплення, від цього залежить якість фундаменту, збірка опор і підстав, покрівлі, меблів, а часто і доля всієї споруди цілком. Правильний вибір кріплення визначає, наскільки довговічною буде конструкція, які навантаження зможе нести, а будь варто побоюватися. Якість кріплення багато в чому залежить і від виробника, інтернет-магазин пропонує товари тільки відомих і перевірених часом виробників будівельних матеріалів, сантехніки, обробки, інструменту та кріплення.

Розміри гайок

Ще не так давно світ просто не знав про з'єднання деталей даними шляхом, але як тільки в свідомості людини гайка і гвинт з'єдналися в одне надійне з'єднання, технічна революція не змусила себе чекати. Вперше людина вимовив: «Куплю гайки», приблизно на початку сімнадцятого століття. Однією з причин, чому гайки стали досить поширеним кріпленням, стала стандартизація, яка торкнулася розмір. Звичайно, розмір гайок в сучасному світі має дві основні системи вимірювання - метричну і дюймову.

Ціна шестигранною гайки

Зараз гайок проводиться безліч, їх форма (шестигранна, баранчик, прорізна, врізна) дає можливість використовувати їх не тільки з гвинтами, але і з болтами, шпильками, шурупами. Дивлячись на фото, можна зрозуміти, яка гайка потрібна, але розмір не завжди можливо визначити. Ціна гайок також варіюється, все залежить не тільки від розміру вироби, а й від типу стали використаної при виробництві. Найбільш поширена модель - гайка шестигранна, купити її можна в будь-якому магазині кріплення, при цьому підібравши потрібну форму і розмір.