0
0
0

Ламінат Classen

Показано з 1 по 51 із 179 (4 сторінок)
Ламінат Classen

Випуском підлогових покриттів сьогодні займаються багато брендів, але лише деяким з них вдалося досягти такого рівня якості, який демонструє ламінат фірми classen. Компанія уважно контролює кожен етап виробництва, щоб її клієнти незмінно залишалися задоволеними власним надбанням. На ринку продукція бренду затребувана як для житлових, так і офісних приміщень. Ламінат classen заслужив популярність завдяки технології виготовлення, в якій основним компонентом виступає натуральне дерево.

Основні особливості ламінату Classen

При виробництві будь-якого ламінатного покриття застосовується відразу кілька шарів, завдяки чому готовий підлога стає більш міцним і довговічним. Основа виконує ключову роль, тому для її виробництва бренд користується натуральною деревиною. Німецький виробник використовує для випуску ламінату тільки якісні просочення і смоли, які є безпечними для людини.

Нижній шар структури виконує стабілізуючу функцію. З його допомогою вдається рівномірніше розподілити навантаження, які тиснуть на поверхню підлогового покриття. Купити ламінат classen можна з повною впевненістю в тому, то вам буде доставлено дійсно сучасне покриття, якість якого не буде викликати сумнівів. Поверх основи наноситься декоративна плівка. З її допомогою підлога набуває саме той відтінок і текстуру, яка требоуется покупцеві.

Якісний ламінат classen обов'язково має міцний верхній шар, що виконує захисні функції. Він не тільки перешкоджає появі подряпин або інших дефектів, але і захистить вашу підлогу від загорання. Верхнє покриття забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень, включаючи шпильки підборів або ніжки меблів.

Замовляючи ламінат classen, покупець отримує конструкцію з з'єднувальним замком, який виготовляють за патентом. Його структура не тільки відповідає за надійну фіксацію, але і дозволяє захистити покриття від зайвої вологи, надає руйнівний вплив на підлогове покриття.

Переваги ламінату Классен від німецького виробника

На ламінат classen ціна залишається демократичною, в чому ви можете переконатися самостійно, скориставшись каталогом нашого сайту. Серед важливих переваг покриття можна виділити:

  • міцний замок, який з'єднує окремі ламелі в цілісну структуру;
  • швидкий монтаж і безпечне транспортування;
  • можливість вибрати ламінат з відповідним рівнем зносостійкості;
  • ламінат classen (Німеччина) відрізняється екологічним складом;
  • стійкість перед навантаженнями розширює сферу застосування ламінату.

Термін служби покриття залишається максимальним, досягаючи 25 років за умови правильного монтажу. Для оброблення швів використовується спеціальна технологія, яка дозволяє виключити деформацію покриття навіть під впливом рідини. Покриття відрізняється простотою в догляді і не має здатність накопичувати статичний заряд. Проста замкова система дозволяє укласти ламінат навіть новачкові, не звертаючись за допомогою до професіоналів.

Купити ламінат Classen по доступним цінам на сайті «Stroyploshadka»

Інтернет-магазин пропонує вам купити ламінат classen в каталозі, для чого лише потрібно залишити заявку на нашому сайті. Кваліфіковані фахівці компанії завжди готові надати додаткову інформацію про товари, представлених на сайті. Доставка замовлення здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом. Ми відправимо ваше підлогове покриття в Київ, Харків та інші міста України.