0
0
0

Клей для плитки

Показано з 1 по 44 із 44 (1 сторінок)
Клей для плитки

Купити якісний клей для плитки в інтернет магазині

Монтаж керамічної плитки був значно полегшений завдяки винаходу спеціального клею, що забезпечує відмінну адгезію з широким асортиментом матеріалів. Суміш для укладання плитки може сміливо використовуватися для внутрішніх і зовнішніх робіт, що залежить від його призначення.

Клей для керамічної плитки використовується тоді, коли потрібно:

  • змонтувати фасад з плитки;
  • облицювати фундамент;
  • укласти фінішне покриття на ступені.

Для подібних робіт варто скористатися клеєм, призначеним для зовнішньої обробки. На його упаковці зазвичай вказується інформація про морозостійкість суміші. Морозостійкий склад не буде деформуватися під дією низьких температур, тому інші природні чинники йому буде значно легше переносити. Якщо внутрішній клей використовується тільки в приміщеннях, то зовнішній цілком підійде для ремонту та декорування кухні, передпокої або ванною.

Клей для плитки для підлоги ви можете замовити на нашому сайті, де представлений величезний вибір будматеріалів. Ми готові запропонувати вашій увазі кращу продукцію в Україні, яка дозволить досягти ідеальних результатів під час ремонту. Вибираючи клей, обов'язково звертайте увагу на його еластичність. Еластичний клей потрібно для того, щоб укласти плитку на поверхні, що підлягають впливу температури. Наприклад, такий склад необхідний при монтажі теплої підлоги. Фасад також може піддаватися впливу високих і низьких температур відповідно до пори року. Доставка по всій Україні дозволить замовити будь-яку кількість будматеріалів і швидко завершити ремонт.

Для укладання плитки для підлоги використовується спеціальний склад, який відрізняється сірим кольором. Фракція суміші не буде грати вирішальну роль. Якщо не планується використовувати мармур, то можна сміливо використовувати сірий клей, щоб не переплачувати тільки за білий відтінок. Ціна для багатьох покупців є одним з ключових параметрів. Наша компанія докладає масу зусиль, щоб ви залишалися задоволені співпрацею. Ціна на клей для плитки буде повністю відповідати її якості.

Як наносити клей для плитки на поверхню при монтажі?

Щоб грамотно укласти плитку на поверхню, необхідно правильно підготувати суміш. Для цього потрібно детально вивчити пропорції, які вказує виробник на упаковці. Заміс клею відбувається в спеціальній ємності, в яку потрібно влити воду, після чого засипають клей. Перемішування складу здійснюється дрилем зі спеціальною насадкою. Клей не повинен бути надто рідким, так як це зробить його нанесення на плитку складним. Інтернет-магазин Будмайданчик забезпечить вас всією необхідною інформацією про товари, представлених в каталозі.

У той же час при підготовці клею не слід робити його надмірно густим. Плитка здатна абсорбувати вологу, тому клей може просто відвалитися. Інструмент для нанесення клею для плитки представляє собою звичайний шпатель. Далі клею надають рельєфну структуру, для чого буде потрібно зубчастий шпатель. Висота шару клею для плитки буде залежати від розміру зубців. Стандартні розміри інструменту можуть досягати 4, 6, 8, 10 і 12 мм. Підібравши відповідний шпатель, можна нівелювати невелику нерівність поверхні, на яку монтується плитка. Коли суміш нанесена, керамічна плитка прикладається до стіни і фіксується. Змінити її геометрію на стіні слід легким постукуванням спеціальним молотком.

Купити клей для плитки в інтернет-магазині Будмайданчик

Перевага покупки в будівельному інтернет-магазині Будмайданчик полягає в тому, що ми пропонуємо прийнятні ціни кожному відвідувачу каталогу. Ви можете переконатися в цьому самостійно, якщо вирішите купити клей на нашому сайті.