0
0
0

Клей для пінополістиролу

Новинка
Код товару: 15997203
0
175.00 грн.
Купити
Код товару: 15880199
0
58.00 грн.
Купити
Код товару: 15880204
0
252.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)
Клей для пінополістиролу

Купити клей для пінополістиролу

Клейові суміші користуються величезною популярністю в процесі проведення ремонтних або будівельних робіт. З їх допомогою можна міцно зафіксувати конструкції або кладочні, а також прискорити процес виконання робіт. Крім універсальних сумішей, які підходять для виконання різних робіт, існують і спеціальні склади, що використовуються для конкретних цілей. Ціна на клей для пінополістиролу робить його покупку вигідним рішенням. Такий склад застосовується на етапі утеплення стін і інших поверхонь, для чого активно використовується пінополістирол.

Клей для пінополістиролу в інтернет-магазині Стройплощадка

Найчастіше для монтажу пінополістиролу застосовується комбінований метод, при якому потрібно клей і дюбеля. Якісну фіксацію може забезпечити тільки суміш, яка володіє певним набором якостей:

  • стійкість перед впливом вологи;
  • безпеку для людини і навколишнього середовища;
  • висока адгезія;
  • стійкість перед коливаннями температурного режиму.

 Клей повинен володіти пластичною структурою, що стоятиме на перешкоді утворенню тріщин на поверхні. Не слід користуватися найдоступнішими варіантами клею, випущеного маловідомими брендами. Перевірені виробники уважно стежать за якістю клею, який буде поставлений покупцям. З цієї причини їх матеріали володіють оптимальним співвідношенням ціни до якості. Купити клей для пінополістиролу ви можете на нашому сайті, де досвідчені консультанти допоможуть вибрати продукцію високої якості. Доставка по всій Україні за замовленням матеріалів в інтернеті ще більш простим і приємним процесом.

Представлений на ринку клей може мати різний склад, що також потрібно враховувати при покупці. Суміш не повинна мати ефірів, бензину або ацетону. Подібні речовини здатні впливати на структуру пінополістиролу, руйнуючи її. Для зручності покупців всі клейові матеріали можна розділити на три категорії, купити які, пропонує будівельний інтернет-магазин Стройплощадка.

Сухий клей має цементну основу з мінеральними добавками, що відповідають за швидке затвердіння і пластичність матеріалу. Поліуретановий склад відрізняється піноподібною структурою і продається в балонах. Він демонструє високу адгезію і простий в застосуванні. Бітумна суміш виготовляється із застосуванням нафтового бітуму, доповненого пластифікаторами. Ціна клею для пінополістиролу в Україні здатна здивувати навіть найвибагливіших покупців, що скористалися нашим сайтом.