0
0
0

Змішувачі для біде

Показано з 1 по 30 із 30 (1 сторінок)
Змішувачі для біде

Купити змішувач для біде

Що за сантехнічний звір - це біде, мабуть, знає вже велика частина сучасного населення України і не тільки її. Але ось біда, не всі вважають цей пристрій за необхідне, а багато і просто марним, купувати або замовити його не поспішають. При всій тязі до всього французької та італійської жителі таких мегаполісів, як Київ, Харків, Одеса, та й інших міст, навіть не замислюються про установку біде або гігієнічного душа і даремно. А чи знаєте ви, що елітним житлом може вважатися лише той, в якому кількість санвузлів на один більше ніж ліжок. Ціна саме такої нерухомості зростає на ринку, кому хочеться щось переробляти. У списку побажань все частіше можна зустріти наявність біде.

Переваги змішувачів для біде

Туалетний папір все зростає в ціні, в неї кладуть різні хімічні компоненти, що викликають алергію і роздратування шкіри. Біде - це можливість реально економити і не тільки на туалетному папері. Уявіть жаркий літню спеку, ви прийшли додому, ноги гудуть від туфель, звичайно, вимити ноги можна і у ванній, але туди так лінь залазити, а біде - зручний і практичний спосіб обполоснути стомлені ходьбою ноги. А якщо врахувати, що навіть імениті дизайнери намагаються зробити колекції, що включають в себе унітаз і біде, то висновок приходить сам собою - варто купити і те, і інше. І ціна його не так вже висока.

З чого ж складається біде? Це два елементи: порцеляновий або санфаянсовимі чаша і  змішувач  для  біде , але не простий, з незвичайним виливом. Носик виливу прикріплений на металевий кульовий шарнір, а всередині розташований аератор, який спінює воду, роблячи її потік м'яким як шовк, при цьому досить інтенсивним. За допомогою подібного виливу можна направити потік води під потрібним кутом, ваші руки навіть не намокнуть.

Ціни на змішувачі для біде

Звичайно, іноді на заваді стає не ціна, а відсутність вільного простору в санвузлі. Якщо все ж хочеться купити (замовити з доставкою) то можна звернутися до досвіду Сходу. У багатьох східних країнах біде вбудовано безпосередньо в унітаз і за спостереженнями лікарів в таких країнах ризик розвитку такого захворювання як геморой, значно нижче, ніж в країнах використовують туалетний папір.

Якщо у вас вже є біде, але зламався змішувач, його досить просто замінити, купити або замовте кран в інтернет-магазині. Найчастіше застосовуються змішувачі для біде з системою швидкого встановлення. На відміну від кухонних, змішувач для біде може мати зливний гарнітур вже в комплекті. Перед покупкою зніміть сам кран і трубки, що подають гарячу і холодну воду, не забувши перекрити воду. Подивіться, який діаметр у змішувача для біде, на яку кількість шпильок кріпиться, який діаметр у труб і тільки після цього купуйте новий.

Купити біде або змішувач для біде зовсім не розкіш і ціна питання може бути значно нижче, ніж здається на перший погляд.