0
0
0

Панелі та ніжки до ванних

Показано з 1 по 51 із 82 (2 сторінок)
Панелі та ніжки до ванних

Купити панелі і ніжки для ванни

Для того щоб ванна прекрасно встала і виконувала свої функції належним чином, потрібні дві незамінні деталі: ніжки для ванни і панель, яка закриває ці самі ніжки. Панелі для ванни - важливе доповнення до будь-якого типу, але особливо акрилових ванн, які не мають естетичного вигляду із зворотного боку. Пластикові панелі для ванни зазвичай підбираються під модель, тому їх ціна майже прямо залежить від її ціни, чим дорожче друга, тим дорожче перша. Існують моделі, які з ніжками утворюють єдине ціле, такі ванни найчастіше представлені в дизайнерських колекціях відомих брендів. Ціна таких ванн трохи вище, вони вимагають місця для розміщення у ванній кімнаті. Але, якщо ви вирішили купити чавунну, сталеву або акрилову ванну, що можна замовити панель (екран), яка приховає нижній край ванни, дозволить підтримувати під нею чистоту і додасть закінчений зовнішній вигляд. Ціна ніжок і панелей найчастіше залежить від фірми виробника, часто буває, що він включає всі аксесуари в комплект, тоді ціна відображає повний комплект для установки ванни. В Україні безліч виробників пропонують як ванни в зборі, так і окремі частини. У Києві, Харкові та Одесі можна замовити і купити різноманітні ванни, декор та аксесуари. Купуючи різні товари для будівництва, ремонту та оздоблення, обов'язково залишайте свої відгуки на нашому сайті.

Широкий асортимент панелей і ніжок для ванни

Ніжки для ванної - непримітна, але важлива деталь, без якої ванна просто не буде правильно функціонувати. Відгуки найчастіше стосуються установки і регулювання ніжок ванною. Крім то ніжки розраховані на певну вагу, тому на підставі відгуків рекомендуємо купувати їх безпосередньо з ванною. Ніжки для ванни бувають виконані у вигляді опорної підставки з регулюванням по висоті. Також бувають ніжки, що прикріплюються безпосередньо до тіла ванни, для цього на зворотному боці передбачені спеціальні вушка. Ніжок для ванної буває кілька модифікацій, вони бувають окремими, з'єднаними опорної планкою, на якій може бути від двох і більше ніжок регульованих по висоті. Крім того ніжки для ванни повинні забезпечувати рівномірність розподілу навантаження і витримувати навантаження рівну повного літражу плюс вага людини або людей, в залежності від типу ванній. Чим більше важить ванна, тим вище ціни на ніжки. Для забезпечення правильності монтажу, важливо прочитати інструкцію, найчастіше за допомогою регульованих ніжок ванна виставляється рівно за рівнем, так як сама вона має ухил, однак після вирівнювання це можна перевірити налив води.

Ціни на ніжки і панелі для ванни

ПВиробники акрилових ванн рекомендують легку акрилову панель, яка легко знімається і ставиться, при цьому поєднується по дизайну, найчастіше її можна замовляти безпосередньо при покупці ванни, або купити окремо, вказавши модель. Якщо ви хочете закрити нижню частину ванни, при цьому обмежені в засобах, найбільш прийнятним за ціною варіантом будуть екземпляри зі зсувними дверцятами, такі бувають як традиційного білого кольору, так і покриті фотопечатним малюнком, який буде гармоніювати з кольором килимка і аксесуарів. Цей варіант більш зручний для тих, у кого місце у ванній кімнаті обмежена. Існують також моделі, де ревізійні дверцята кріпляться на петлі. Купуючи панелі (екрани) в ванну, переконайтеся, що вони будуть правильно функціонувати, наприклад, відкриватися досить для проведення ревізії або збирання.