0
0
0

Стяжка у Дніпрі

Код товару: 15995981
0
120.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 29 із 29 (1 сторінок)
Стяжка у Дніпрі

Купити стяжки для підлоги в інтернет магазині

Стяжка буває трьох основних видів: звичайна, збірна, плаваюча, монолітна. Це вирівнюючий шар статі, що несе основні навантаження (в залежності від потреб при експлуатації будівлі), які приховують комунікації, створити ухил або підняти підставу, якщо це потрібно. Якщо бетонне базове основа рівна, а перепади досягають не більше п'яти міліметрів, можна робити фінішне вирівнювання наливними сумішами, що самовирівнюються, без застосування стяжки. Яка б вами не була вибрана вирівнююча суміш для підлоги , слід уважно віднестися до всіх інструкцій виготівника, часто дуже занижена ціна - ознака такої ж якості. Правильно зачинена і застосована суміш - те, що зробить вашу підлогу надійною, адже якість підлоги вирівнювання - найважливіший чинник, від якого багато в чому залежить тиша і спокій.

Особливий інтерес у багатьох покупців викликають так звана самовирівнююча суміш для підлоги , що й не дивно, адже часто необхідно отримати цей ефект з мінімальними витратами, які не забираючи у приміщення важливий параметр висоту стель. Самовирівнююча суміш для підлоги швидкий і економить важливі сантиметри розчин, ціна якого хоч і вище, але хвилі виправдана. Звичайно, відразу варто зрозуміти, самовирівнююча суміш для підлоги досить дорога, її розхід вигідний при вкрай малих перепадах площині підстави, що і вказує виробник. Навіть якщо у вас відмінна самовирівнююча суміш для підлоги , ви подивилися масу відео , крім яких ще інструкція , враховуйте, що з такими сумішами необхідно мати досвід роботи, результат в перший раз може бути нижчим за очікуваний. Суміш для вирівнювання підлоги вимагає правильно підготовленої поверхні, визначених параметрів при заливці, прорахуйте все для приміщення в цілому, а потім шукайте той варіант, ціна якого буде оптимальною.

Всі види розрізняються за ціною і застосовуються в різних випадках. В Україні частіше застосовують насипну і монолітну. У Києві, Одесі та Харкові можна купити будь-яку суміш для влаштування стяжки підлоги . Для влаштування підлог купують різні види, з в'яжучими з цементу, гіпсу і їх суміші, у них різна ціна і різні сфери застосування. Суміші для формування підлоги - основа, при виборі неякісної або неперевіреної суміші, можуть виникнути проблеми, такі як відшаровування і розтріскування.

Звичайною стяжкою (насипний) називають класичну Цементобетон, вона найбільш міцна, використовується на всіх видах будівельних об'єктів. Така робиться по маяках, за якими вирівнюється вся поверхня підлоги. Ціна завжди залежить від складових.

Види стяжки підлоги в будівництві

Монолітна (суцільна): робиться більш міцним бетоном, такий вид досить міцний, заливається без стиків і швів, а завдяки відсутності усадки така поверхня не дає тріщин і сколів. Щільність її велика, але і вага високий, тому варто розраховувати навантаження на підставу, така не боїться води при відповідній гідроізоляції. Є можливість купити і замовити полегшені суміші, що знижує навантаження на перекриття. Вони прийнятні за ціною і можуть застосовуватися у вологих приміщеннях, наприклад, ванних кімнатах.

Плаваючий спосіб укладання: використовують під настил теплої підлоги або звукоізоляції, цей вид дає поверхні розширюватися і звужуватися під дією температур.

Збірна суха стяжка, взагалі-то, не є такою, тому що мокрі процеси відсутні, така виконується шляхом настилу матеріалів шарами, зазвичай її роблять на чорнових підлогах, влаштованих на лагах. Забезпечує швидке проведення робіт, не вимагає часу на висихання, має невелику вагу, але боїться вологи. Такий вид замовляють в основному для приватного житлового будівництва, через невисоку жорсткость.

Ціни на стяжки для підлоги у Дніпрі

Деякі виробники пропонують купити або замовити гіпсоволоконний (ГВЛ) варіант, але він не призначений для вологих приміщень, хоча ціна його приваблива, але вимагає обмазувальної гідроізоляції, яка наноситься зверху. Її купують і для жбиоснов і для дерев'яних перекриттів. Стяжка необхідна для підлог всіх видів, головне зробити правильний вибір на користь того чи іншого виду.