0
0
0

Кріплення

Кріплення

Купити кріплення в інтернет магазині

Найбільш відомі і часто використовувані види з'єднань - це клейове і різьбове. І якщо перше зазвичай використовують для з'єднання двох матеріалів по площі і для матеріалів мають складну форму, а також в різних кладках: цегляної, плиткової. Те різьбове з'єднання робиться за допомогою різноманітного кріплення і відрізняється універсальністю і можливістю монтажу-демонтажу, що неможливо при склеюванні. Такі сполуки ви запросто знайдете в будь-якій точці України, неймовірне їх кількість зосереджена в Києві та Харкові, в Одесі. Часто ціна нарізного сполучення виявляється на порядок дешевше клейового і надійніше.

Види кріплень

Його видів досить багато, його можна купити, а іноді і замовити, як в спеціалізованих магазинах, так і як супутній для певного виду будівельного матеріалу. Ціна кріплення може бути від копійок до тисяч, все залежить від конструкції, яку він здатний собою скріпити. Так деякі види анкерних з'єднань утримують конструкції величезних хмарочосів.

Металовироби найчастіше ділять за видами матеріалів або робіт, для яких він призначений, наприклад, для сантехнічних робіт купують сантехнічні гвинти, а для з'єднання дерев'яних частин замовляють саморізи по дереву. Часто намагаючись знизити собівартість робіт, недосвідчені будівельники купують кріплення, що не призначений для тих чи інших робіт, але будь-який кріплення ретельно розрахований по опору матеріалу, кроку різьблення і іншим параметрам.

Вигідні ціни на кріплення в Україні

Ціна металовироби часто залежить від складності його виготовлення, матеріалу і спеціальних покриттів. Кріплення буває простим, як, наприклад, саморіз по дереву, а буває досить складної системи, як хімічний анкер. Ціну робіт, звичайно, може бути зменшена за рахунок використання меншої кількості кріплень, але якість таких робіт буде залишати бажати кращого, і довговічність опиниться під загрозою.

Інтернет-магазин Stroyploshadka.ua запрошує купити різноманітні види металовиробів: саморізи, шурупи, анкери, гвинти, гайки, дюбелі, а ціни приємно здивують навіть досвідчених будівельників, оптових і роздрібних покупців. Купити і замовити металовироби найпростіше разом з будівельним або оздоблювальним матеріалом, менеджер підкаже, скільки необхідно штук того чи іншого кріплення для даного матеріалу. Він підкаже, який кріплення краще взяти для певного матеріалу: гіпсокартону, теплоізоляційних плит, газобетону, металу і так далі. Світ металовиробів настільки різноманітний, що завжди краще проконсультуватися, адже часто досвід приходить з помилками, ми хочемо поділитися з вами нашими знаннями, щоб ви помилок не робили.