0
0
0

Паперові шпалери

Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Розпродаж
Показано з 1 по 51 із 1099 (22 сторінок)
Паперові шпалери

Паперові шпалери для сучасного інтер'єру

Паперові шпалери використовуються вже кілька століть, що дозволило їм завоювати велику популярність у всіх куточках планети. Фахівці з ремонту вважають їх класичним рішенням, завдяки якому можна захистити і прикрасити стіни. Спочатку шпалери виготовлялися з паперу та лише недавно з'явилися альтернативні варіанти. Шпалери паперові купити Україна ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми регулярно поповнюємо каталог продукції, щоб у вас була можливість скористатися якісними матеріалами за найпривабливішими цінами.

Купити паперові шпалери за вигідною ціною

За допомогою шпалер в приміщенні можна створити певний настрій, тому дуже важливо підібрати відповідний відтінок і текстуру. Сучасний ринок оздоблювальних матеріалів дозволяє отримати доступ до величезного розмаїття варіантів. В процесі виробництва шпалер отримують одношарову або двошарову продукцію. Перевагою останнього варіанту є наявність додаткового захисного шару. З його допомогою вдається вберегти вироби від зовнішнього впливу. Паперові шпалери купити ви можете на нашому сайті, щоб особисто пересвідчитися в їх перевагах. Сьогодні нескладно знайти покриття, яке володіє звукопоглинальним і теплоізоляційним ефектом. В інтернет-магазині stroyploshadka.ua ви завжди можете отримати додаткову консультацію від фахівців.

Які паперові шпалери бувають?

За типом текстури шпалери бувають:
  • гладкими;
  • фактурними.
Структурований варіант передбачає нанесення на поверхню фарби таким чином, щоб малюнок набував обсяг. Обираючи продукцію на сайті Стройплощадка, покупці в Україні можуть отримати впевненість у тому, що продукція в повній мірі відповідає високим стандартам.
Багато в чому вибір на користь паперових шпалер викликаний їх екологічною безпекою. Оздоблювальний матеріал відмінно пропускає повітря, завдяки чому під шпалерами не буде розвиватися грибок або цвіль. Шпалери паперові варто купити хоча б тому, що їх ціна значно нижче, ніж у аналогів. Класична обробка буде доречною практично в будь-якому інтер'єрі. При правильному нанесенні паперові шпалери і рідкі шпалери можуть експлуатуватися на протязі тривалого терміну. Ви можете замовити шпалери на нашому сайті, а їх доставка буде проведена в найкоротші терміни за вказаною під час складання заявки адресою.