0
0
0

Спецодяг для зварювальника

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Спецодяг для зварювальника

Костюм зварювальника: матеріал, призначення, властивості

Якісний спецодяг зварника характеризується зручністю, стійкістю до високої температури, відкритого вогню, бризок рідкого металу. Захищає працівника від впливу інтенсивного теплового, ультрафіолетового випромінювання.

Переваги:

  1. Захист майстра від пошкоджень рук і тіла під час зварювання.
  2. Мінімальний ризик потрапляння металочастинок під одяг.
  3. Високий клас комфортності, відмінні гігієнічні властивості моделі.
  4. Здатність витримувати значні навантаження при тривалій експлуатації в складних умовах.
  5. Підвищена практичність комплекту, придатного для обмундирування робочих суміжних професій.

Сфери застосування:

  • будівництво;
  • металургія;
  • технічний сервіс;
  • добування, транспортування корисних копалин.

Оберігаючи від опіків, вогнестійка звароспецівка повинна забезпечувати достатній повітрообмін, щоб вберегти людину від перегріву.

Вогнетривка форма призначена для обмундирування фахівців, що виконують виробничі завдання в небезпечних умовах. Термостійка роба використовується в роботах, пов'язаних з різкою, зварюванням чорного і кольорового металу. Захищену від пропалювання екіпіровку носять співробітники ковальських виробництв, ливарних підприємств, термічних цехів.

Для виготовлення засобів індивідуального захисту беруться різні матерії. Традиційний брезент виготовляється з рослинних волокон (льону, коноплі, бавовни), відрізняється високощільністю і міцністю. Просочений вогнезахисним складом, брезентоматеріал стає якісним елементом оберігання від високотемпературних іскор.

Уніформа для звароперацій нерідко шиється зі шкіри. Замшевий або спилковий спецкостюм дорожче брезентового, проте зручний і довговічний. Важлива особливість шкіри – природна стійкість до впливу високої температури.

В останні роки для пошиття вогнезахисної спецівки все частіше застосовуються штучні матеріали. Таку робу відрізняє дешевизна, легкість, стійкість до забруднень.

Роба – спецодяг зварника. Елементи комплектації

Різноманітність вогнестійкою ЗІЗ-одягу визначається конкретикою виробничої програми підприємства.

Штани. Шиються з щільної тканини, стійкої до механічних навантажень. Характеризуються наявністю додаткових накладок зі спилку або брезенту; відсутністю деталей, що перешкоджають вільному скачуванню бризок рідкого металу.

Куртка. Забезпечує свободу рухів, оберігає тулуб, шию, руки працівника від впливу травмуючих чинників. Вільна посадка і спеціальні отвори в проймах дозволяють ефективно вентилювати простір під спец-одягом.

Фартух. Виготовляється з товстого брезенту або міцної шкіри. Закриває плечі, передню поверхню тіла і ніг. Експлуатується при виконанні зварювальних операцій у приміщеннях. Дозволяє виконувати зваророботу, перебуваючи на невеликій відстані від деталей.

Нарукавники. Охоплюють руки від зап'ясть до ліктя або до плеча. Для стійкої посадки забезпечуються еластичними манжетами, липучками, застібками. Багато моделей пристосовані для носіння в зимовий час поверх рукавів штатної спецівки.

Гетри. Закривають гомілку і стопу від іскор, окалини, бризок металу, контакту з розпеченими деталями конструкцій. Кріпляться до ніг ремінцями на пряжках, липучках. Деякі моделі забезпечені пружними підкладками для оберігання передньої поверхні гомілки від ударів.

Підшоломник. Облягає голову, спадаючи на шию, плечі пелериною. Застібається спереду або у плеча. Залишає відкритим обличчя. Спецпідшоломники випускаються в літньому і зимовому (утепленому) варіантах.

Комбінезон. Конструктивно об'єднує куртку і штани. Забезпечує комфортні умови праці, надійний спецзахист від механічних, термічних, хімічних травм. Одягати комбінезон складніше, ніж спецодяг іншого типу, а вибір розміру слід обирати у точній відповідності з параметрами тіла користувача.

Напівкомбінезон. Являє собою штани з підвищеним попереком, шлейками, перекинутими через плечі. Використовується спільно з спецкурткою, довгими нарукавниками, підшоломником.

Костюм. Комплект із спецкуртки і спецштанів. Найбільш популярний варіант спец-одягу в будь-якій сфері виробничої діяльності.

Інтернет магазин «Стройплощадка» пропонує купити костюм зварювальника недорого. Мінімальна ціна представленої в каталозі продукції дозволяє покупцеві забезпечити штат працівників високоякісними ЗІЗ без надмірних витрат. Виконання замовлень здійснюється швидко. Доставка – за вказаною замовником адресою або в поштове відділення за вибором покупця.