0
0
0

Ножівки

Код товару: 15976002
0
147.00 грн.
Купити
Код товару: 15975995
0
316.40 грн.
Купити
Код товару: 15975996
0
327.60 грн.
Купити
Код товару: 15975998
0
200.42 грн.
Купити
Показано з 1 по 41 із 41 (1 сторінок)
Ножівки

Купити ножівку

Здавалося б, такий простий інструмент як ножівка не повинен викликати при виборі ніяких питань, але це зовсім не так. Якщо не кожен житель України, то вже точно ті, у кого є приватні будинки або дачі хоч раз, але бралися за такий інструмент як пилка ножівка .Навіть в Одесі, Києві та Харкові є сади, дерева і досить майстрів, які пиляють не тільки деревину, але і метал, гіпсокартон, гіпсовий і поліуретановий декор, пластикові труби, газобетонні блоки саме ручним інструментом. Вибір пили або змінного полотна залежить від твердості, структури, а також розміру матеріалу.

За відгуками, купити правильну ножовку не завжди просто, адже видів цього інструменту досить багато, а в залежності від матеріалу зубчиків, та й вся конструкція помітно різняться, як і ціна. Ручні пили по дереву та металу найпоширеніші, але існують і екзотичні види ручних пив, наприклад, пила для льоду, яку використовують для прорубування ополонок і лунок для купання та ловлі риби.

Широкий асортимент ножівок

Є характеристики, які вважаються важливими: довжина пиляльного полотна, кількість зубчиків на одиницю довжини, величина зуба, загартований або простий матеріал на зубах. Відгуки відзначають, що чим більше зуб, тим швидше зробити розпил, але тим ширше він буде, такий використовують для розпилу дощок і колод, для меблевих плит і тонких робіт потрібна вузька ножівка або варіант з дрібними зубами. Якщо вирішили купити ручну пилку з розжареними зубами, відгуки рекомендують, звернути увагу на те, що таку заточувати не рекомендується, однак вона служить досить довго. Ціна такої пилки цілком прийнятна, щоб замінити її після терміну експлуатації.

Купити і замовити якісну ножівку по дереву можна після того як ви визначитеся з видом робіт, працюючи з дорогими породами дерева, важливо не тільки точно дотримати розміри, але і економічно витрачати матеріал, а значить має значення ширина пропила, для таких робіт купуйте японські пили, по вигляду схожі на обушковой. Ціна їх не настільки висока, проте треба пам'ятати, що вони не заточується. Для рубки дрібних дерев багато замовляють кишенькову ланцюгову пилу, це зручний і легкий варіант, який не має жорсткої ручки. Для колод купують довгі полотна, проте тут краще використовувати лучкову пилу.

Ціни на ножівки

Ножівка по металу один з найбільш поширених видів ручних пив, зазвичай використовують інструмент, що складається з П-подібною чи С-образної рами і вузького змінного щільна. Вид рами, а також її матеріал впливають на ціну інструменту, так як леза полотна зазвичай змінні і купуються окремо, фіксуються вони зазвичай смушевій гайкою або важільним механізмом, що полегшує його заміну, а також дозволяє встановлювати полотно під 45 градусів. Рукоятка може бути відкрита або кругова, гладка або прогумована. Дорожчі за ціною ручні пилки, здатні поглинати максимум вібрації при розпилі, такий буде зручно користуватися навіть жінці або дитині, але якщо ви пиляйте часто й подовгу вибирайте електроінструмент.