0
0
0

Дюбель

Показано з 1 по 51 із 60 (2 сторінок)
Дюбель

Купити дюбелі

Найперший прототип дюбеля - це звичайний обстругав шматочок дерева (Чопик), вставлений в заглиблення в стіні, на клей або розчин, після чого в нього вкручується або вбивається будь-якої кріплення: цвях, шуруп, шуруп і так далі. Але так як процес це трудомісткий і вимагає часу, а сама конструкція може бути зроблена тільки на першому етапі обробки стіни, адже зіпсувати декоративну штукатурку або різати дорогі шпалери ніхто не буде, і не дуже добре тримається в бетонних підставах, придумали і вдосконалили метиз, який називається дюбель. Ціна цього металовироби не набагато більша за ціну цвяха, купити його - значить заощадити дорогоцінний час.

Прийти на ринок або в магазин і сказати: «Куплю дюбель», занадто мало, зараз як мінімум потрібно уточнити: для яких робіт призначений кріплення, скільки кілограм передбачається навісити, знімна або незнімна повинна бути конструкція. Коли ви купуєте або замовляєте дюбелі (універсальні і багатофункціональні, для пустотілих конструкцій (Моллі), дюбель-метелик, дюбель-цвяхи, дріва, парасолька) на сайті Будмайданчик, уважно обміркуйте умови експлуатації кріплення. Ціни на кріплення вказані за коробку, тому зверніть увагу, що кінцева ціна штуки виходить шляхом ділення. Ми пропонуємо найрізноманітніші види кріплення від Києва до Харкова, від Дніпропетровська до Одеси, по всій Україні можна купити і замовити будівельні матеріали і кріплення з доставкою на сайті нашого інтернет-магазину будівельних і оздоблювальних матеріалів, ціна наших матеріалів нижче, а доставка швидше.

Дюбелі розрізняються по скріплюється матеріалу: для гіпсокартону, для бетону, для теплоізоляції, для дерева, для пластмаси, для металу. За методом кріплення, тобто буде вся конструкція знаходитися всередині матеріалу або ж метиз буде утворювати за матеріалом площа, розподіляє тиск для утримання. Залежно від цього металовироби цього виду мають різну довжину, товщину, крок різьблення утримує манжету, діаметр різьблення. Відмінність такого кріплення скажімо від анкера, це в більшій масі одноразове кріплення, тоді як анкер дає можливість знімати прикріплені елементи. На ринку стільки різних пропозицій, але ми пропонуємо не просто купити або замовити товар, але і доставити його, що при роботі з будматеріалами значний бонус.