0
0
0

Беруші

Новинка
Код товару: 15997425
0
990.00 грн.
Купити
Новинка
Беруші

Беруші від шуму

Звуки оточують нас, а ті, що повторюються, частіше називають шумами. Постійний вплив шуму згубно впливає на слух і весь організм у цілому. Вважається, що низькочастотні звуки особливо небезпечні, однак високі частоти також вимагають приглушення, починаючи з 80 децибел. Дослідження показують, що захист від шуму – необхідність для значного ряду професій, деяких видів хобі і навіть у повсякденному житті. Щоб зменшити шум застосовують такі види засобів захисту від шуму:

  • беруші,
  • навушники.

Пристосування призначені бути бар'єром і звукоізоляцією, носіння дозволяє вберегти чутливий орган від незворотних змін, захистити здоров'я в цілому.

Беруші – спеціальний засіб, що виконує роль буфера для звукових хвиль та вставляється безпосередньо у вушний прохід. Вони відносяться до ЗІЗ органів слуху, хоча багато людей застосовують їх як засіб підвищення комфорту – беруші для сну. Ефективність даного засобу може досягати приглушення 40 дБ, в залежності від моделі.

Цей вид захисту вважається оптимальним і доступним всім, в залежності від типу матеріалу і форми можуть застосовуватися:

  • для сну і відпочинку;
  • на виробництві, в сільському господарстві;
  • при управлінні деякими видами транспорту;
  • для стрільби;
  • для музикантів;
  • в якості захисту від пилу, в тому числі сніжного;
  • для авіаперельотів і їзди на мотоциклі.

Такі засоби для захисту органів слуху випускають багато компаній, в тому числі 3m, тому їх випускають найрізноманітнішніх форм і розмірів, що ускладнює вибір. Іноді людина випробовує відразу кілька варіантів, поки не знаходить свій індивідуальний і ефективний. Вважається, що досить складно підібрати цей вид ЗІЗ для польоту, для концертів. У підсумку, найкращі беруші ті, що виконують свої функції саме так, як розуміє це конкретний споживач.

купити беруші

Затички для вух і їх види

Часто їх називають протишумні вкладиші або затички для вух від шуму, суть від цього не змінюється. Є такі види засобів захисту від шуму:

  1. Пасивні.
  2. Активні.

Перші просто перекривають вушний канал від доступу звуків і шумів, другі самі виробляють звук, який працює як протидія. Звичайні беруші відносять до пасивних, їх виробляють з м'яких шумопоглинаючих матеріалів:

  • вата,
  • віск,
  • поліуретан,
  • поліпропілен,
  • силікон.

Крім того, ці засоби індивідуального захисту від шуму поділяють на:

  1. Одноразові.
  2. Багаторазові.

Коли мова заходить про виробництво, а також контроль застосування ЗІЗ працівниками, правильніше зробити вибір на користь одноразових вкладишів зі спіненого поліуретану. Це надійний, бюджетний продукт, який можна купити в упаковках по 200 штук, тобто оптом, кожна з яких в індивідуальній упаковці. Останнє знижує ризик інфікування простору всередині вуха, при попаданні вологи і бактерій, адже це сприятлива зона для їх розмноження. У випадку з даними ЗІЗ для захисту вух вкрай важлива особиста гігієна.

Беруші багаторазові – зручний засіб для тих, хто застосовує їх постійно, а також потребує динамічного режиму установки і видалення. Вони виробляються з силікону, що дозволяє з легкістю очищати їх. Такі засоби захисту слуху йдуть у комплекті з: мотузкою з поліестеру, кліпсою для фіксації і контейнером для зберігання. З мотузкою застосовують хороші професійні багаторазові вкладиші. Вони зручні тоді, коли підібрано найкращий варіант, адже їх плюс – тривалий термін придатності. Багато які багаторазові моделі можна доповнити мотузкою, особливо такий варіант хороший для байкерів, для стрільби. Але слід пам'ятати про дотримання гігієни – їх необхідно правильно очищувати, замінювати при перших ознаках змін в матеріалі.

Актуальним питанням при покупці є ціна, хочеться придбати якісні, не гірше ніж 3 М, і недорого, а можливо навіть онлайн. Незамінний продукт має досить невелику вартість, Україна виробляє їх сама, а також імпортує. Для великих виробництв зручніше замовити його, використовуючи опт, застосовуючи в індивідуальному порядку – у роздріб. Додатковий бонус такої покупки – доставка.

Підбір матеріалу і форми ми закінчили, тепер важливо навчитися правильно вставляти і виймати беруші. Чистими руками вкладиш протишумний з губчастих матеріалів розкочується пальцями в тонкий циліндр, після чого рукою протилежного боку відтягується вухо одночасно в сторону і вгору, після чого акуратно введіть виріб всередину до упору. Матеріал поступово розправиться, заповнивши вушний отвір без почуття розпирання і дискомфорту. Виймати їх слід обережно і повільно, погойдуючими рухами вправо-вліво або вгору-вниз, для зниження різниці тисків всередині і зовні і запобігання травм барабанної перетинки. Силіконові потрібно при одяганні і зніманні повільно обертати.

Догляд за берушами актуальний для багаторазових виробів. Правила догляду вказує виробник, вони можуть відрізнятися, при цьому найчастіше, важливою умовою вважається сухість ЗІЗ, інакше вони можуть стати джерелом інфекції в слуховій трубі. Застосовуючи беруші для сну, слід робити ночі-перерви, що дозволяють відбуватися природному відтоку фізіологічних рідин і самоочищенню вушних проходів. Носіння при цьому не повинно мати постійний характер, важливо, щоб захист працював тоді, коли звук має рівень гучності, що наносить шкоду.

купити вкладиші протишумові

Будівельні беруші і збереження здоров'я

Значна кількість факторів, що впливають на слуховий апарат людини, зустрічається на будівельному майданчику, тут і найрізноманітніші шуми, і пил, при цьому робочі зміни досить тривалі. Тому будівельні беруші – щоденна необхідність. Вважається, що оптимальним матеріалом в даному випадку буде поліуретан, вироби з нього більш ефективні, або силікон, який діє до 30 децибел.

Якість цього засобу колективного захисту від шуму визначають за швидкістю прийому початкової форми берушів, всередині вушного каналу. Комфорт забезпечує поліуретан, адже він досить м'який. Варто також сказати, що вибір типу ЗІЗ органів слуху безпосередньо залежить від різновиду навантаження:

  1. Змінне навантаження – вибираємо навушники.
  2. Постійне навантаження – беруші.

Застосування двох видів ЗІЗ одночасно не має сенсу, так як беруші будуть приглушувати лише ті шуми, що пропустили навушники. Варто розуміти, що кожен вид має своє призначення, так коефіцієнт шумоприглушення берушів – SNR 30dB, вони знижують шуми в межах до 100 дБ. Вони відмінно підійдуть для ремонту в квартирі, для будівництва, а також для цеху.

Відомо, що для будівельних робіт і для ремонтних робіт характерний високий ступінь забрудненості повітря різними частинками, це все потрапляє у вуха і служить джерелом зараження. Крім того, робота може мати значний шумовий ефект, наприклад, якщо використовується електричний інструмент. Слід берегти себе, застосовуючи протишумні вкладиші. Вухо, як відомо, пов'язано з органами дихання, а також кровоносною системою. Вважається, що засоби захисту слуху з максимальним шумоприглушенням з мотузкою оптимальні для роботи на птахофабриці, а з хорошою звукоізоляцією в шумному цеху буде простіше зосередитися і зберегти бадьорість до кінця зміни.

купити одноразові беруші

Підбираємо вкладиші протишумові беруші

Захист від шуму у вигляді беруш набуває різноманітні форми, існують продукти масового виробництва, в тому числі відомих виробників, таких як 3М, а також вироблені на замовлення, відповідні точному зліпку вуха. Обидва види фарбують в яскраві кольори, це зроблено для того, щоб оточуючі розуміли: ваша здатність чути людину знижена. Часто засоби для захисту органів слуху, що використовуються в промисловості, сільському господарстві:

  • помаранчеві,
  • жовті

Як і багато подібних товарів, вони виробляються і тестуються згідно ДЕСТ, який співвідноситься з європейськими вимогами EN 352-2. Правильний вибір можна зробити, якщо зазирнути в інтернет магазин, який знають жителі таких міст, як Харків і Київ, Дніпро.

Застосування вставок протишумних є обов'язковим для виробництв, при цьому вони широко використовуються в багатьох сферах життєдіяльності людини. Багато хто не може уявити повноцінного відпочинку, якщо під рукою відсутні беруші для сну, адже вони можуть врятувати навіть від хропіння сплячої поруч людини. Вони допомагають абстрагуватися і повноцінно відпочити. Активний відпочинок також може передбачати їх використання, беруші застосовують музиканти, підходять вони для найгучніших зборищ: вечірок, концертів, салютів, фестивалів і навіть для клубу, всюди, де шум і гучна музика можуть пошкодити слух. Традиційно їх застосування для стрільців, вони використовують активні стрілецькі або легкі спортивні беруші для приглушення високих частот.

купити беруші від шуму