0
0
0

Ізолон

Лідер продажу
Код товару: 15993982
0
1 440.00 грн.
Купити
Лідер продажу
Код товару: 15993983
0
1 530.00 грн.
Купити
Лідер продажу
Показано з 1 по 51 із 71 (2 сторінок)
Ізолон

Ізолон фольгований

Ізолон - загальна назва для спіненого, використовуваного як утеплювач і захисного пакувального кошти, матеріалу, характеристики якого відомі вже досить давно. Можливо, саме слово Ізолон вам і не знайоме, проте цей вид ППЕ зазвичай запам'ятовується, їм обертають побутову техніку, що вимагають особливого ставлення при транспортуванні предмети і, звичайно, застосовують в якості теплоізоляції. Найчастіше це ізолон фольгований , тобто з однієї зі сторін полотна з поліпропілену є фольга. Ізолон вибирають по ряду причин, його варто купити, тому що він тонкий, еластичний, не викликає алергію.

Ізолон Україна

Так як виробництво в технологічному плані досить просте, ізолон для внутрішнього ринку виробляє сама Україна, як і інші країни. Для тих, хто хоче зробити утеплення підлоги, стель, різних ніш, особливо часто його застосовують в саунах і в просторах за батареями, і на засклених лоджіях, пропонуємо розглянути нашу пропозицію: ізолон поставляється нами в такі міста як Дніпропетровськ, Київ, Харків.

Ціна на ізолон

Примітно, що то, як використовувати ізолон пишуть багато, крім того дана теплоізоляція має досить хороші відгуки, а фото зі способами використання просто знайти через інтернет. Для багатьох величезна проблема - дороге утеплення, до того ж матеріалу часто мають або великий обсяг, або небажані ефекти, ізолон - це неймовірно низька ціна . Вся суть в тому, що ви можете вибрати ізолон з фольгою чи без неї в інтернет магазині і оптом, і в роздріб, через короткий термін зможете забрати в вашому місті, наприклад, в Харкові.