0
0
0

Флуоресцентна фарба

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Флуоресцентна фарба

Флуоресцентна фарба: як використовувати і вибрати?

Флуоресцентна фарба відрізняється тим, що під дією ультрафіолету здатна світитися. Щоб отримати цей незвичайний ефект, виробнику потрібно використовувати спеціальний пігмент. Звичайне освітлення дозволяє розглядати фарбу в якості покриття, при створенні якого використовуються соковиті і навіть кислотні відтінки. Але при впливі на поверхню ультрафіолетової лампи можна помітити гарний ефект, який нікого не залишить байдужим. У повній темряві така фарба не буде світитися, тому вашому комфортному сну ніщо не буде заважати.

Недорога фарба, що світиться

Флуоресцентна фарба в балончиках набула величезної популярності, так як її нанесення не вимагає додаткових зусиль. Консистенція складу не відрізняється від традиційної акрилової фарби. Основа складу може бути як водної, так і алкидной. В інтернет магазині будматеріалів stroyploshadka.ua ви завжди зможете знайти склад залежно від особливостей застосування. Так, для нанесення на поверхню автомобілів зазвичай використовують фарбу з розчинниками. Для боді-арту можна сміливо використовувати склад на водній основі. Акрилова фарба затребувана серед дизайнерів, так як вона:

  • екологічна;
  • безпечна для людини;
  • відрізняється відмінними естетичними якостями.

На сайті Стройплощадка ви зможете купити відповідну фарбу в будь-який зручний час. Оскільки склад не має густою консистенцією, в процесі нанесення вдається отримати рівномірне покриття. Матеріал можна використовувати для дерев'яних, гіпсових, тканинних і металевих поверхонь. В Україні фосфорна фарба застосовується для нанесення на скляні та кам'яні поверхні. Фарба зберігає напівпрозорість при нанесенні в один шар. Щоб отримати більш яскравий і насичений відтінок, доведеться нанести 2-3 шари. Між покриттями необхідно дочекатися схоплювання.

Перш ніж вносити зміни від вигорання, яскраву фарбу рекомендується покривати спеціальним шаром. Для наших покупців ціна флуоресцентної фарби залишається демократичною. Ми володіємо багаторічним досвідом роботи, завдяки чому отримали масу позитивних відгуків з боку покупців. Доставка вашого замовлення буде здійснена в самі стислі терміни.