0
0
0

Ламінат

Ламінат

Ламінат і його особливості

Ламінат відноситься до числа затребуваних підлогових покриттів, так як має привабливий зовнішній вигляд і високими експлуатаційними характеристиками. Його монтаж віднімає мінімум часу, а поверхня не схильна до пошкоджень, що з урахуванням доступної ціни робить матеріал одним з кращих на ринку. Для отримання ламінату використовується ДВП плита, яка комбінується з шарами паперового покриття і проходить просочення смолами, що захищають основу.

Купити якісний ламінат в Україні

Якщо говорити про головні достоїнства матеріалу, то вони будуть виглядати наступним чином:

 • Ламінат стійко переносить механічні ушкодження. Правильно підібране покриття, яке відповідає особливостям експлуатації в конкретному приміщенні, не буде піддаватися зносу навіть при серйозних навантаженнях.
 • Жаростійкість. Якісний ламінат захищений від можливих змін температури, тому таке явище не залишить на його поверхні і сліду.
 • Легкість у догляді. Купити ламінат варто хоча б тому, що його покриття є вологостійким. Для підтримки покриття в чистоті досить провести вологе прибирання поверхні.
 • Екологічність покриття. Ламінат відповідає діючим екологічним стандартам, тому може вільно застосовуватися в житлових приміщеннях.

В Україні можна замовити дійсно якісний ламінат, якщо скористатися пропозицією нашого сайту. Ми працюємо з надійними постачальниками, тому клієнти залишаються незмінно задоволеними своїм вибором. Серед актуальних дизайнерських рішень можна виділити дуб і горіх. Ламінат завжди можна підібрати в колір кухонного гарнітуру або м'яких меблів. Він буде відмінно доповнювати як житлові приміщення, так і офісний простір.

Які класи ламінату існують?

Вибираючи ламінат, слід обов'язково вивчити основні класи ламінату. Дана характеристика говорить про те, наскільки ламінат буде успішно витримувати високі навантаження без слідів деформації. Всього існують 4 основні класи:

 • 31 клас. Даний варіант можна рекомендувати для застосування в умовах будинку. Він може бути укладений в спальні або комори, тобто в приміщеннях, де прохідність залишається невисокою.
 • 32 клас. Його можна використовувати в приміщеннях, де навантаження є більш високою, наприклад, в коридорі або на кухні. Також цей тип ламінату підійде для офісу, де завантаженість у робочий час залишається невисокою. Даний тип покриття залишається найбільш ходовим на сьогоднішній день.
 • 33 клас. Цей варіант активно застосовується для комерційної нерухомості, де спостерігається високе навантаження. Сюди відносяться коридори і складські площі.
 • 34 клас. Продукція з даної категорії призначена для виробничих або спортивних об'єктів. Вона може використовуватися в спортивних або танцювальних залах, а також на вокзалах.

Перед тим як підлогове покриття пройде сертифікацію і буде відправлено в певну групу, воно проходить ретельну перевірку. Фахівцям з служби контролю якості необхідно упевнитися, що матеріал володіє солідною термостійкістю, світлостійкістю, міцністю зчеплення між шарами. Доставка по всій Україні здійснюється нашими менеджерами в найстисліші терміни, щоб ви змогли скористатися обраним дизайнерським рішенням максимально швидко.

Серед додаткових характеристик, яким варто приділити увагу, знаходяться:

 • товщина;
 • ширина;
 • довжина.

Довжина і ширина повинні враховуватися для того, щоб підібрати відповідне кількість ламінату для конкретного приміщення. Товщина ламінату є більш важливим параметром. Вона визначає ступінь ударостійкості матеріалу. Чим товщі виявиться покриття, тим нижча ймовірність залишити на його поверхні різні сліди деформації або пошкодження. Не слід забувати, що в домашніх умовах потрібно дотримати товщину ламината не менше 7 мм. Для зон з високою інтенсивністю руху буде потрібно підлогове покриття товщиною 8 мм. Якщо використовується тонкий ламінат, то кроки на ньому стають куди більш виразними, про що також не варто забувати.

Ламінат для різних видів приміщень матиме свої характерні риси. Так, в коридорі краще скористатися покриттям, відповідним 33 класу. Таке покриття легко витримає серйозні навантаження. Якщо ламінат використовується на кухні, то він повинен володіти вологостійкістю. Наявність фасок обов'язково. Якщо ви вирішили купити ламінат, то будівельний інтернет-магазин Будмайданчик запропонує найбільш вигідні умови для співпраці. Ціна будматеріалів у нас завжди залишається демократичною.

Покриття для дитячої або вітальні зазвичай має клас 32, чого цілком достатньо для подібного оточення. Для комерційних приміщень краще використовувати ламінат з максимально високим класом, наскільки це дозволяє бюджет. Якщо на ресепшені або в робочій зоні потрібно укладати ламінат 33 класу, то в конференц-залі можна скористатися ламінатом 32 класу.

Правильний догляд за ламінатом

Як доглядати за ламінатом? Дане питання цікавить більшість покупців. Щоб ламінат зберігав свою початкову привабливість довше, необхідно регулярно проводити вологе прибирання, але не допускати наявність калюж на його поверхні, оскільки від цього можуть деформуватися стики ламінату. Якщо на поверхні залишилися сліди від взуття або кігтів тварин, то слід скористатися спеціальними маскують пастами. Колір необхідно підбирати в тон покриттю. Вологостійкий ламінат відрізняється більш широкою сферою застосування, але при його виборі потрібно звертати увагу на рівень зносостійкості. Ділянки ламінату з високим ступенем використання слід доповнити накладками.