0
0
0

Ондулин

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Ондулин

Купити ондулін (відгуки)

Ондулін - це покрівельний матеріал для скатних дахів, який вже завоював свій сегмент ринку. Його купують, тому що він має ряд незаперечних плюсів по відношенню до тих матеріалів, які є на будівельному ринку зараз: металочерепицею, бітумною черепицею, шифером, руберойдом, натуральною черепицею. Будівельники і замовники на Україні, як і в інших країнах, намагаються зробити житло якісним, при цьому застосовують нові технології, які роблять монтаж економічним, а експлуатацію майбутнього будинку довговічною. Ціна і можливість замовляти матеріал з доставкою і не тільки це приваблює покупців в цьому покрівельний матеріал. Без применшення можна сказати, що ондулін пройшов вже всі можливі випробування, має повноцінні достовірні відгуки .

Ондулін один з найлегших матеріалів, таким чином, купуючи його можна заощадити на дорогому каркасі. Завдяки цьому його можна стелити навіть на старе покрівельне покриття без демонтажу. Монтаж покрівлі з цього матеріалу простий, його може зробити навіть той, хто настилає покрівлю вперше, і тут не важливо, де ви живете, в Києві або під Харковом, а може недалеко від Одеси. Виробництво досить просте, завдяки чому ціна на цей будівельний матеріал тримається приблизно на одному рівні.

Ондулін - ціна, розміри листа

Він доступний, купити його можна практично скрізь, та й ціна прийнятна. Листи ондуліна відноситься до негорючих матеріалів, що багаторазово підтверджено різними оглядами і сертифікатами якості. Ондулін складається з целюлози обробленої бітумом за спеціальною технологією. На відміну від бітумної черепиці не втрачає своїх розмірів, не має відшаровуються частин. Якщо навіть Епіцентр вам по шляху, ондулін все ж вигідніше закупити в інтернет-магазині. Ми відмінно знаємо, як складно провести розрахунок, тому і пропонує замовити ондулін з дому, так ви зможете записати розміри і вирахувати все дуже точно. Нагадуємо, ондулін - листовий матеріал, важливі не тільки самі лінійні розміри листа , але і нахльост при настилі, який слід врахувати. Ондулін , його ціна та плюси давно переконайся багато домовласніків в правильному віборі на користь цього матеріалу для даху. Одним і перших оцінив даний продукт Київ, купити Ондулін в Києві можна було навіть п'ятнадцять років тому, вкриті їм даху служать своїм господарям до цих пір.