0
0
0

Піна монтажна

піни та герметики
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Код товару: 15999411
0
240.00 грн.
Купити
Новинка
Код товару: 15999091
0
260.00 грн.
Купити
Новинка
Новинка
Новинка
Новинка
Лідер продажу
Код товару: 15985046
0
199.00 грн.
Купити
Лідер продажу
Лідер продажу
Код товару: 15993514
0
158.70 грн.
Купити
Лідер продажу
Лідер продажу
Код товару: 15975040
0
174.20 грн.
Купити
Лідер продажу
Лідер продажу
Код товару: 15975039
0
199.00 грн.
Купити
Код товару: 15924375
0
120.00 грн.
Купити
Код товару: 15924377
0
82.50 грн.
Купити
Піна монтажна

Піна монтажна за вигідною ціною

Монтажна піна відноситься до тих будматеріалів, які з'явилися на будівельному ринку недавно, але вже досить затребувані серед покупців. Для її виробництва використовується поліол і ізоцианат, які поєднуються з різними каталізаторами, піноутворювача і стабілізаторами. В результаті вдається отримати унікальний засіб, яким знайдеться застосування практично в будь-якій сфері ремонту.

Головні властивості монтажної піни

Монтажна піна затребувана серед будівельників, сантехніків, монтажників і віконників, також вона стане в нагоді звичайним дачникам і власникам заміських будинків. Універсальність пов'язана з наступними властивостями:

  • Піна для монтажу є відмінним засобом герметизації. Вона володіє ущільнюючим ефектом, який особливо корисний для того, щоб заповнити отвори і порожнини в бетоні або гіпсокартоні.
  • Теплоізоляційні властивості матеріалу досягаються за рахунок низької теплопровідності. Пінополіуретан товщиною 25 мм має теплопровідність, порівнянну з дерев'яним брусом товщиною в 190 мм.
  • Звукоізоляція. Оскільки піна є пористим матеріалом, в складі пір міститься велика кількість повітря, який стає надійною перешкодою на шляху звукових хвиль.
  • Завдяки монтажним властивостями, піна дозволяє фіксувати металеві, дерев'яні та пластикові елементи.

Інтернет-магазин Будмайданчик пропонує продукцію від відомих виробників, яка повністю відповідає вашим потребам.

Склад монтажної піни: на що звернути увагу?

Представлена ​​на ринку монтажна піна буває однокомпонентной і двокомпонентної. Після появи на ринку першої монтажної піни вона була представлена ​​тільки однокомпонентними складами. Така піна ефективно справляється з поставленими завданнями, але досить довго застигає, а також володіє обмеженим терміном зберігання.

Двокомпонентний склад дозволив значно поліпшити якість піни. Ізоціанат і поліол розташовані в окремих частинах балона і розділені затвором, що перешкоджає змішуванню. Після видалення затвора починається хімічна реакція, яка прискорюється завдяки струшуванні балона. Така піна відрізняється тривалим терміном зберігання, а також мінімальним терміном застигання в 20 хвилин.

Як правильно використовувати монтажну піну?

Якщо вас цікавить доставка по всій Україні, то ми завжди раді організувати її в самі стислі терміни. Для дотримання правил безпеки використовувати піну потрібно тільки в уніформі, так як матеріал практично неможливо відчистити від одягу. На руках повинні бути захисні рукавички. Застигла на шкірі піна видаляється дуже складно.

Ми пропонуємо купити монтажну піну, яка відрізняється високими характеристиками. Перед нанесенням складу необхідно підготувати поверхню і додатково її зволожити. Балон потрібно струшувати не менш хвилини, щоб його вміст став однорідним. Під час нанесення піни балон потрібно тримати догори дном. Причина полягає в тому, що пропеллент, який тисне на суміш, легше інших речовин в її складі. Монтажна піна сильно розширюється після нанесення, що потрібно враховувати, щоб не допустити деформації матеріалів. Пенопропілент не здатний витримати впливу ультрафіолету, тому зовнішню частину шва краще зашпаклювати.

Купити монтажну піну в інтернет-магазині Будмайданчик

Перевага покупки в будівельному інтернет-магазині Будмайданчик полягає в тому, що клієнт матиме змогу отримати додаткову інформацію про товари від наших консультантів. Ціна на будівельні матеріали в Україні ще ніколи не була такою доступною.