0
0
0

Ламінат Таркетт (Tarkett)

Показано з 1 по 51 із 89 (2 сторінок)
Ламінат Таркетт (Tarkett)

Таркетт є одним з найбільш відомих брендів, який займається виробництвом ламінату. Його продукція поставляється на європейський ринок більш 15 років. Сьогодні таркетт ламінат входить в список світових лідерів завдяки застосуванню щільних HDF-плит. Використання міцного ламінованого покриття, яке здійснюється безпосередньо на підприємстві бренду, гарантує тривалий термін служби ламінату.

Ламінат Таркетт: особливості та характеристики

Однією з відмінних рис, якою володіє ламінат таркетт, є його бездоганна зносостійкість. Покриття може успішно використовуватися в побутових або комерційних приміщеннях. Кожна плита має міцність на рівні 920 кілограмів на квадрат. У результаті підлогу витримає хімічна, механічна і навіть абразивна дія. В нашому магазині на ламінат таркетт ціна залишається демократичною, в чому ви можете переконатися на особистому досвіді.

В процесі виробництва підлогове покриття проходить просочення з використанням спеціальних водовідштовхувальних засобів. Таркетт ламінат відрізняється високою якістю сировини. Всі компоненти підлоги відповідають екологічним стандартам. У процесі виробництва не застосовуються смоли або формальдегід, які можуть бути небезпечними для людини. Саме це дозволило продукції бренду отримати сертифікати міжнародного зразка.

Ламінат таркетт представлений 32-го і 33-м класами зносостійкості. Щоб з'єднати ламелі між собою використовується система T-Lock. Продукція має 20-річну гарантію від виробника, що не дозволяє сумніватися в її якості.

Переваги ламінату Таркетт від німецького виробника

Хороший ламінат таркетт завжди доступний на нашому сайті, де ви можете докладніше вивчити його переваги перед покупкою. Характеристики даного матеріалу роблять його стійким перед механічним впливом, стиранням і іншими зовнішніми руйнівними чинниками. Ламінат володіє такими перевагами:

  • відмінна вологостійкість і шумоізоляція готової підлоги;
  • простий і швидкий догляд за підлоговим покриттям;
  • точна імітація натуральної деревини або інших матеріалів;
  • можливість вибору серед широкого розмаїття варіантів.

Міцний замок дозволяє зафіксувати планки в одному положенні і виключити утворення щілин між суміжними елементами навіть після багаторічної служби. Впоратися з укладанням може навіть людина, яка вперше працює з ламінатом. Покриття володіє антистатичним ефектом, тому не буде накопичувати пил і забруднення.

Купити ламінат Таркетт за доступними цінами у магазині «Stroyploshadka»

Інтернет-магазин завжди радий запропонувати вам ламінат таркетт купити, який дозволить зробити власний інтер'єр ще більш привабливим і стильним. Ми запропонуємо вашій увазі якісну продукцію від перевірених постачальників. Всі колекції мають відповідні сертифікати безпеки. Доставка товарів з каталогу здійснюється по всій території України. На ламінат таркетт ціни в Києві залишаються демократичними.