0
0
0

Ламінат Кронопол (Kronopol)

Показано з 1 по 51 із 122 (3 сторінок)
Ламінат Кронопол (Kronopol)

Виробництво якісного підлогового покриття є складним і відповідальним процесом. Для цього в компанії має бути сучасне обладнання та якісна сировинна база. Кронопол ламінат успішно завоював ринок завдяки перевіреним роками якості, а також клієнтоорієнтованої цінової політики, якої дотримується виробник. Ламінат поставляється прямо з Польщі, де компанія почала працювати з 1994 року. Сьогодні її продукція поставляється в 50 країн на планеті і заслужила чимало цінних нагород.

Ламінат Кронопол: основні особливості

Ламінат кронопол відрізняється використанням сучасних технологій, які компанія невпинно впроваджує протягом усього періоду свого існування. Для створення підлогового покриття бренд застосовує багатошарову структуру:

  • захисне покриття, що стійко витримує високі навантаження;
  • декоративний шар;
  • база, яка створена з використанням HDF-плити підвищеної щільності;
  • балансуючий шар, який стримує вологу і виконує бар'єрні функції.

Якісний ламінат кронопол може відрізнятися різною товщиною, яка знаходиться в діапазоні 7-12 мм. Відповідна товщина визначається індивідуально залежно від сфери подальшого застосування ламінату. На сьогодні покупці можуть вибирати між 12 структурами поверхні ламінату, включаючи яскраву глянцеву фактуру. Високі класи стирання дозволяють витримати багаторічну навантаження без сліду на поверхні. Кожен з 50 різних стилів ламінату має свій унікальний принт і відтінок.

Ламінат кронопол у каталозі нашого інтернет-магазину завжди є в наявності. Він виготовляється на польському підприємстві з дотриманням європейських стандартів, тому поставляється в більшість країн Західної Європи.

Переваги ламінату Кронопол від польського виробника

Ми пропонуємо вам купити ламінат кронопол в Україні і особисто переконатися в його перевагах. Продукція бренду представлена трьома класами міцності:

  • 31 клас;
  • 32 клас;
  • 33 клас.

Готове покриття стійко витримує високотемпературне вплив. Навіть впала сірник або попіл не призведуть до деформації підлоги. Матеріал не буде вигорати під дією сонячного світла. Доглядати за такою підлогою буде максимально просто. Ламінат демонструє відмінний запас міцності, тому на поверхні не з'являються сліди від ніжок меблів і підборів. Покриття має антистатичний ефект.

Купити ламінат Кронопол за доступними цінами в інтернет-магазині «Stroyploshadka»

Наш інтернет-магазин завжди радий запропонувати вам ламінат кронопол, який порадує своїм бездоганним зовнішнім виглядом і відмінними технічними характеристиками. Виробник пропонує товар в різних цінових категоріях. Доставка підлогового покриття буде здійснена в Київ, Львів, Миколаїв та інші міста України в стислі терміни. На нашому сайті на ламінат кронопол ціна робить його покупку ще більш вигідним рішенням.