0
0
0

Рукавиці вінілові

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
Рукавиці вінілові

Рукавиці вінілові одноразові: сфери застосування та їх види

Засоби захисту розподіляються за сферами вживання. Рукавиці відіграють велику роль практично всюди. Вони дозволяють мінімізувати контакт з навколишнім середовищем, предметами. Спочатку використовувалися для захисту від холоду. Пізніше стали застосовуватися в медичних цілях. Вони поступово стали невід'ємною частиною робочого спецодягу. Тепер їх використовують всі: медпрацівники, будівельники, домогосподарки. Звичайно, без них не обійтися працівникам сфери громадського харчування.

Значний спад цін на одноразові рукавиці – наслідок появи різноманітних полімерів. Одночасно зростає попит. Це пов'язано з наявністю унікальних властивостей у виробах.

Рукавиці нітрилові, латексні, вінілові – найбільш затребувані. Кожен з перерахованих матеріалів має відмінні риси. Вибір при використанні робиться виходячи з цих особливостей. Вважається, що латекс краще передає тактильні відчуття. Нітрил – найміцніший з цієї трійки. Особливі якості, якими володіє вініл – щільність і опір до витягування, це привертає увагу споживача.

Широкий діапазон допустимих робочих температур дозволяє використовувати захисні рукавиці вініл на виробництві та в побуті:

  1. При приготуванні їжі в гарячому цеху.
  2. Для прибирання приміщень.
  3. В саду.
  4. Для косметичних процедур.
  5. В процесі фарбувальних, оздоблювальних робіт.

Полівінілхлорид – нейтральне з'єднання. Воно не викликає алергічних реакцій при зіткненні зі шкірою. ПВХ оточує нас у повсякденному житті. Але варто пам'ятати, що не всі вироби підходять для контакту з білковими сполуками, наприклад, кров'ю.

Рукавиці вінілові, на відміну від інших виробів для захисту рук, виробляють в залежності від кількості використань:

  • одноразові,
  • багаторазові.

Всі рукавички, які є засобами захисту, виробляються з ПВХ (PVC). Для отримання споживчих якостей у полімер вводяться спеціальні добавки. Вони і створюють особливі якості складу, відповідно до технологічних норм. Так регулюються механічні властивості виробів.

На вибір покупця пропонуються одноразові вироби з PVC для захисту рук:

  • опудрені,
  • непудровані.

Рукавиці з полімерів досить тонкі, компактні. Так як вони представляють собою одноразові вироби, фасують їх коробками. У ємність, зазвичай, укладають 100 шт. Рідше зустрічаються упаковки по 50 і 1000 штук. Таке фасування полегшує покупцеві підрахунок необхідної кількості товару. Купувати вигідніше оптом. При замовленні слід пам'ятати, що тривалість робіт у таких рукавицях повинна відповідати інтенсивності впливу, забруднення. Щоб захистити шкіру від кислот, спиртів, хімічних основ і т.ін., слід міняти їх з достатньою регулярністю. Матеріал при цьому повинен бути неушкодженим, не мати проколів, порізів, потертостей. Це важлива умова експлуатації засобів захисту для рук. Такі рукавиці зручні, та й ціна не висока.

купити рукавиці вінілові

Вінілові рукавиці непудровані

Все більше розширюється список робіт, де необхідно використовувати захист. Це пов'язано з тим, що до складу контактних матеріалів входять речовини, що подразнюють шкіру. Інтернет магазин пропонує широкий асортимент ЗІЗ (засобів індивідуального захисту). Серед них покупець може підібрати відповідні для певних видів діяльності.

Одноразові вінілові рукавиці бувають з пудрою (опудрені) і без пудри (непудровані). Пудра потрібна для того, щоб рукавиці було легше одягати. Якщо вінілові рукавиці з пудрою всередині, то після того як рукавиці зняти – частина пудри залишається на руках і іноді може викликати проблеми зі шкірою. Тому якщо є якісь проблеми зі шкірою – то краще використовувати непудровані рукавиці.

Даний вид рукавиць забезпечується невеликим валиком на манжетній частині. Ущільнення сприяє легкому надягання на руку, а потім зняття. Останнє важливо для працівника, так як речовини ззовні не повинні потрапляти на шкіру. На відміну від інших типів рукавиць, виготовлені з ПВХ непудровані вироби не викликають дискомфорту при одяганні. Справа в тому, що вони нещільно облягають руку в порівнянні з латексними. Усередині досить вільного простору, що вважається перевагою. Рухи в момент роботи не скуті, кровотік в руках не порушується при рухах.

Якщо захист рук рукавицями з вінілу буде оптимальним у вашій діяльності, то залишається уточнити певні моменти. Чи буде використання товару в роботі разовим, короткочасним або на регулярній основі. Далі провести підбір необхідних розмірів, а також вибрати колір виробів. Зверніть увагу, що значно виріс попит на прозорі одноразові вінілові рукавиці. Однак багато підприємств хочуть мати можливість купити кольорові вироби. Колір на виробництві використовується як індикатор. Підбирається під кольорову палітру робочого одягу персоналу. За допомогою цієї деталі можна відстежувати час зміни ЗІЗ і робити заміну рукавицями іншого кольору. Потім оберіть потрібну розфасовку, в якій буде парна кількість примірників. Перевагою вінілових рукавиць є оптимальна вартість. Завершуючи підбір, скористайтеся доставкою необхідної кількості після оплати товару.

рукавички вінілові