0
0
0

Спецвзуття

Спецвзуття

Робоче взуття підвищує продуктивність праці

Використання вузькоспеціалізованих видів робочого взуття визначається виробничою необхідністю і особливостями технології.

Робоче взуття – обов'язковий елемент спецодягу. Захищаючи ноги від шкідливих впливів виробничого середовища, воно допомагає людині вести роботу без ризику для здоров'я. Взуття спецпризначення (діелектричні боти, чоботи-заброди) розраховане на використання в екстремальних умовах і одягається для виконання певних завдань. В інтернет магазині пропонується багато різновидів виробів, які застосовуються для обмундирування трудового контингенту.

Спеціальне взуття для робітників небезпечних виробництв здатне захистити від більшості небезпек. Кевларовий шар у підошві вберігає стопу від проколів. Високий посилений задник перешкоджає вивиху гомілковостопного суглобу. Щільна шнурівка не дає бруду контактувати з одягом. Полімерний або металевий підношень укупі з пружним поліуретановим напливом робить напівчеревики або берци повноцінним ЗІЗ (засоби індивідуального захисту).

Області застосування спецвзуття охоплюють всі сфери виробничої діяльності. Довговічне і водостійке гумове взуття незамінне у тваринництві та птахівництві. Легке літнє спеціальне взуття стане в нагоді працівникам теплиць, для роботи на дачі.

Співробітники машинобудівних підприємств потребують черевики з підошвою, здатною прослужити кілька місяців, стійкою до впливу агресивних середовищ, що витримує контакт з гострою металевою стружкою.

Купити спецвзуття для будівництва – означає придбати засоби індивідуального захисту ніг, що полегшують працю і що виконані з урахуванням особливостей професії. Будівельне робоче взуття з металевим підноском (носком) створить додаткову охорону пальців будівельника. Шкіряна матерія забезпечить комфорт.

спецвзуття

Особливі моделі взуттєвої продукції випускаються для обслуговуючого персоналу. Це сабо і сандалі, виготовлені з натуральної шкіри і гігієнічних штучних матеріалів. Ортопедична устілка робить використання спец взуття для приміщень безпечним у частині розтягнень зв'язок, ушкодження суглобів, виникнення натоптишів.

Конструкція кожної моделі ЗІЗ дозволяє застосовувати їх у всіляких галузях праці: для співробітників складу, обов'язковою екіпіровкою є спец взуття для автомийника, забезпечить необхідний антиковзаючий ефект для кухарів, захистить ноги від теплового випромінювання для зварників.

Переваги якісного спецвзуття:

  1. Продумані експлуатаційні характеристики. Зимове спец взуття вологонепроникне, не ковзає на льоду, зберігає тепло за допомогою пористої підкладки і змінних вкладишів. Літні кросівки вентилюються при ходьбі, допомагаючи переносити високу температуру повітря.
  2. Зручність і довговічність. І чоловіче, і жіноче взуття спеціального призначення шиється за мірками, що забезпечують комфортну посадку виробу на нозі. Точність анатомічного моделювання взуттєвої колодки знижує темп зносу предмету екіпіровки.
  3. Низька ціна при високій якості. Серійне виробництво взуттєвої продукції знижує собівартість. Відсутність складної дорогої обробки дозволяє продавати спецвзуття недорого.
  4. Високий ступінь захисту. Матеріали для робочого взуття підбираються з урахуванням вимог безпеки, прийнятих у галузі. Незалежно від моделі, кожна пара чобіт або черевик повідомляє користувачеві стійкість, оберігає від шкідливих зовнішніх факторів, знижує динамічні і статичні навантаження на стопу. Візуальна схожість звичайного і робочого взуття оманлива. Захисні властивості спеціально виготовлених виробів незрівнянно вищі, ніж у звичайних черевик.

Візуальна схожість звичайного і робочого взуття оманлива. Захисні властивості спеціально виготовлених виробів незрівнянно вищі, ніж у звичайних черевик.

робоче взуття

Захисне взуття – на всі випадки життя

Різноманітність сучасного захисного взуття задовольняє вимогам всіляких галузей промисловості.

Види спец взуття:

  • Сандалії. Легкий повітропроникний верх (шкіра або якісний шкірозамінник) сандалій прикріплений до литої бензомаслостійкої підошви. Придатні для носіння в закритих цехах і складах, на літніх будмайданчиках, на території транспортних та енергетичних підрозділів.
  • Кросівки. Характеризуються пружністю м'якої підошви, надійністю захисту від проколів, здатністю зменшувати втому ніг при високій руховій активності користувача.
  • Черевики. За призначенням універсальні. Різні моделі доповнюються опціями стійкості до дії кислот і лугів, агресивної органіки і розплавленого металу. Можуть оснащуватися світловідбиваючими елементами.
  • Берци. Конструктивно являють собою черевики з високою шнурівкою. Надійно закривають гомілковостопний суглоб. У зимовому варіанті – утеплене взуття для роботи, повсюдно придатне для використання у погодно-кліматичних умовах України.
  • Чоботи. Водонепроникність залежить від висоти шнурівки і властивостей використаних у конструкції матеріалів. Рекордно тепле захисне спец взуття – чоботи з полімерного композиту з протиковзкою підошвою і багатошаровим текстильним верхом.
  • Заброди. Цілісні або комбіновані вироби, призначені для експлуатації в умовах значного обводнення.

Продуктивність праці працівника багато в чому залежить від зручності спецвзуття. Наш магазин робочого взуття готовий забезпечити будь-яке підприємство взуттєвими виробами гідної якості.

Каталог продукції охоплює розмірну лінійку від 36 до 48 розміру. Ми продаємо спецвзуття оптом, можливий роздріб. Самовивозом або з доставкою за адресою.

Доставка здійснюється поштовими сервісами. Вибрати і замовити необхідну продукцію можна як онлайн, так і в телефонному режимі.

спец взуття