0
0
0

Ґрунтовка

Код товару: 15878952
0
432.00 грн.
Купити
Код товару: 15878954
0
143.00 грн.
Купити
Код товару: 15878956
0
258.50 грн.
Купити
Код товару: 15997792
0
241.00 грн.
Купити
Код товару: 15998391
0
161.65 грн.
Купити
Код товару: 15998389
0
94.75 грн.
Купити
Новинка
Код товару: 15997309
0
80.00 грн.
Купити
Код товару: 15997308
0
660.00 грн.
Купити
Код товару: 15997310
0
295.00 грн.
Купити
Новинка
Новинка
Новинка
Код товару: 15998392
0
291.00 грн.
Купити
Код товару: 15998390
0
166.75 грн.
Купити
Новинка
Новинка
Код товару: 15878939
0
55.00 грн.
Купити
Код товару: 15878938
0
201.00 грн.
Купити
Код товару: 15878940
0
108.00 грн.
Купити
Код товару: 15878935
0
103.00 грн.
Купити
Код товару: 15878936
0
58.00 грн.
Купити
Код товару: 15878942
0
50.40 грн.
Купити
Код товару: 15878944
0
45.00 грн.
Купити
Код товару: 15878937
0
126.00 грн.
Купити
Код товару: 15878941
0
137.00 грн.
Купити
Код товару: 15878943
0
90.00 грн.
Купити
Код товару: 15973501
0
535.66 грн.
Купити
Код товару: 15973493
0
37.48 грн.
Купити
Код товару: 15973495
0
232.09 грн.
Купити
Код товару: 15973494
0
136.55 грн.
Купити
Ґрунтовка

Купити ґрунтовку в інтернет магазині Стройплощадка

Грунтовка в рідкому і порошкоподібному вигляді часто продається разом зі штукатурками, шпаклівки та фінішними оздоблювальними матеріалами: шпалерами, фарбами, плиткою. Цей матеріал необхідний для якісного ремонту, при невисокій ціні і простоті, що здається, грунтовки мають Полімеризується властивостями здатними зміцнити підставу, або створити на ньому плівку, завдяки чому, подальша обробка буде наноситися без проблем, а після висихання буде мати належний вигляд. Перед покупкою будь-якого матеріалу необхідно зробити вимір робочої поверхні, визначитися з типом підстави і тим оздоблювальним матеріалом, який ви будете наносити в наслідок. Ціна всіх оздоблювальних робіт може бути досить висока, щоб економить на що має таку невелику ціну матеріалі, як грунтовка.

Застосування грунтовки в будівництві

Мабуть, ніде так часто не роблять ремонти, як на Україні, бажання змінити і зробити простір навколо себе красивішим захоплює міста і Київ, Одеса чи, скажімо, Харків, не виняток. Перед тим як купити, замовити оздоблювальні матеріали потрібно оцінити підстава, тобто тієї поверхні, на яку будуть наноситися фарба, шпалери, декоративна штукатурка. Купуючи і замовляючи такі будматеріали, обов'язково купуйте грунтовку, вона дозволить: завдає матеріал рівно, після висихання шпалери не відстануть по кутах через нерівномірне вбирання клею.

Якщо при нанесенні грунт швидко вбирається в поверхню, необхідно повторити процедуру після невеликої перерви, якщо поверхня бетонна вибирайте такі грунти, які зміцнять поверхню, вони швидко і глибоко вбираються, схоплюють окремі частинки бетону так, що він стає більш щільним і менш пористим. Він повинен наноситися рівномірно по всій поверхні.

Ціни на грунтовки в Україні

Замовити з кур'єром, купити матеріал з урахуванням пористості, вбирання вологи і інших якостей поверхні на яку буде наноситися грунтовка важливо ще і з-за її додаткових властивостей: гідроізолюючих, протимікробних. Ціна робіт може залежати і від способу нанесення грунту: пензлем або фарборозпилювачем.

Особливий вид грунту - це праймер, такі мають колір, на відміну від більшості безбарвних грунтів, виробники радять купити або замовити такі для декоративної штукатурки, наприклад короїд, коли підстава може повністю або частково просвічувати через фінішну обробку. У таких матеріалів для грунтування ціна трохи відрізняється, при цьому результат буде більш ефектним.

Грунтовка, що це за будівельна рідина і які у неї бувають властивості, ось про що вам розповість ця стаття! Коли ремонтні та будівельні, а також як один з етапів - оздоблювальні роботи, виробляє професійна будівельна бригада про те, яку купити грунтовку і де яку використовувати практично не виникає питань. Якщо ж у вас йде ремонт або будівництво, а виконроб не просив купити грунтовку хоча б одного виду, або ви робите ремонт самі і навіть не знаєте де купити грунтовку - вам допоможе ця стаття.

Які бувають види грунтовок

Грунтовка - це рідина, яка завдяки своїм властивостям зміцнює основу, тобто те, на що буде наноситися наступна обробка - стіни, стелю, фасад і іноді навіть підлогу. Підстава - це зазвичай бетон, цегла, газобетон, дерево або гіпсокартон, стяжки і вирівнюють будівельні суміші. Коли необхідно купити грунтовку в будівельному інтернет магазині, а також, яку з них вибрати. Найчастіше ґрунтовку наносять на стіни для того щоб потім нанести наступний шар обробки: штукатурку, шпаклівку, плитку, декоративні штукатурки, фарбу, шпалери і т.п. Завдання грунтовки зміцнити підставу, підсилити зчеплення подальшого оздоблювального матеріалу, а іноді навіть захистити від подальших впливів і від негативних явищ: корозії, мікробів, в тому числі грибків і плісняви. Тому їх ділять на поверхневі ґрунти і зміцнюють. Виходячи з вищесказаного, варто вибирати ґрунтовку відповідально і ретельно для найкращого результату.

Де купити грунтовку? Якщо ви не знаєте, де краще купити грунтовку, відповідь дуже проста, вибирайте продавця, який працює безпосередньо з виробником, що особливо важливо в Україні.

Грунтовка Церезіт

Якщо вам потрібна грунтовка для стін, купити її можна в інтернет-магазині, тут представлений широкий вибір виробників. Залежно від того, які стіни, всередині або зовні приміщення ви плануєте обробляти, вибирайте відповідні показники грунту. Купити ґрунтовку не складно, грунтовка для стін завжди забезпечена докладними інструкціями про те на які поверхні, при яких температурах і в яких кількостях їх наносити.

Якщо ж ви просто не знаєте, якого виробника віддати перевагу, рекомендуємо купити грунтовку Церезіт. Грунтовку Церезіт можна купити для самих різних підстав і з різними додатковими функціями. Можна купити грунтовку СТ 17 глибокого проникнення для зменшення вбирання і посилення несучого шару, грунтовки для поліпшення адгезії і інші.

Грунтовка глибокого проникнення

Для підстав, які довго експлуатувалися, сильно вбирають вологу, а значить, є ймовірність їх руйнування, підійде грунтовка глибокого проникнення, купити і нанести її не так вже й складно. Грунтовка глибокого проникнення схоплює втратили зчеплення частинки цементно-піщаної суміші, тому її потрібно купити, якщо в приміщенні ремонт не робили п'ять і більше років і у вас саме така підстава.

Грунтовка Бетонконтакт

Якщо у вас гладкі бетонні стіни, які мають хороше зчеплення з наступним шаром варто купити грунтовку Бетонконтакт. Для чого потрібно купити грунтовку Бетонконтакт? Гладкі стіни (мінеральні підстави) зазвичай мають малу адгезію, а значить, після фінішної обробки всі верстви можуть повністю або частково відійти від стіни. Ось від таких випадків і варто підстрахуватися і купити грунтовку для стін Бетонконтакт.

Фарба грунтовка

Грунтовка наноситься не тільки всередині приміщення, але і на фасад будівлі, наприклад, якщо ви вирішили покрити його новою штукатуркою поверх шару, що утеплює. Грунтовка фарба (грунтуюча фарба або праймер-ґрунтовка) тонується в той же колір, що і сама штукатурка, наприклад, «короїд» і після нанесення крізь штукатурка не буде просвічувати цемент, клей або будь-якої іншої неестетичний шар. Такий спосіб використовується тоді, коли штукатурка забарвлюється в обсязі, а не після нанесення. Купити фарбу ґрунтовку рекомендують тоді ж, коли і штукатурку, щоб кольори їх збігалися.

Акрилова грунтовка

Крім усього іншого грунтовки поділяють на дві великі групи: силіконові і акрилові. Акрилові грунтовки більш поширені, крім того вони підходять до наступних матеріалами обробки містить акрил. Купити акрилову ґрунтовку досить просто, це поширений товар. Акрилові грунтовки набагато нижче за ціною, так і купити їх в Україні значно простіше, тут великий вибір не тільки виробників, але і основних і додаткових властивостей. Силіконові грунтовки значно дорожче, їх перевагою є краща паропроникність, силіконові грунти краще підходять для фасадних робіт.

Епоксидна грунтовка

Ще один вид - епоксидні грунтовки. Ці грунтовки двокомпонентні, поєднуючи два склади можна отримати суміш, яка відмінно заповнює різні отвори і добре з'єднується з поверхнею. Епоксидну грунтовку купують найчастіше для наливних підлог і заповнення різних тріщин. Епоксидні склади часто тонують в необхідний колір, вони утворюють тонку глянсову плівку на поверхні і досить швидко сохнуть. Спеціальні грунтовки використовують для того щоб позбавити поверхню від будь-яких згубних для неї або здоров'я людини явищ. Наприклад, антикорозійні грунти не тільки пригнічують ріст іржі, але і дозволяють після її нанесення повторно забарвити і тим самим оновити поверхню. Це часто використовується на фасадах будівель, а також з металевою обшивкою, наприклад, дахи. При використанні такого грунту необхідно ретельно вивчити, на що можна нанести склад і чим фарбувати після його нанесення. Спеціальні антигрибкові ґрунтовки знищують небажані мікроорганізми (грибки, цвіль, водорості, моху тощо) на поверхнях всередині і зовні будинків. Це дозволяє не тільки уникнути їх повторного появи, але і небезпечних наслідків для здоров'я людини, а також для довговічності конструкції.