0
0
0

Гвинти

Показано з 1 по 51 із 202 (4 сторінок)
Гвинти

Купити гвинти кріплення в інтернет магазині

У всіх містах (Києві, Харкові, Одесі) і селах України можна знайти приклади різьбових з'єднань, найбільш часто їх застосовують, тому що вони надійні, універсальні і прийнятні за ціною. Часто зустрічаються з'єднання при будівництві, виробництві меблів і монтажі сантехніки - гвинтове і болтове. Різниця гвинта і болта в тому, що перший вкручується в деталі мають різьблення і не закріплюється згодом за допомогою гайки. Наявність різьблення в скріплюються деталях відрізняє даний кріплення від шурупа.

Широкий асортимент гвинтів

Купити, замовити можна гвинти декількох основних видів: одно-, двухзаходная і трехзаходние, відмінні по виду нарізки різьблення. Гвинт воліють купити тоді, коли прагнуть зробити найбільш надійне з'єднання, яке застосовується в різноманітних вузлах і агрегатах. Завдяки загальноприйнятим стандартам, ціна на дане з'єднання найбільш мала. При гвинтовому з'єднанні відпадає необхідність купувати або замовляти гайки, так як її функцію виконують самі скріплюються деталі.

На відміну від болта, він вимагає менше місця, не ускладнює конструкцію додаткової деталлю - гайкою. Гвинт має мінус: важке витяг залишилася всередині частини при обриві.

Види гвинтів

Найчастіше купують гвинт з потайною і круглою головкою, також вона буває шестигранна, циліндрична і під спеціальну викрутку, ціна від цього змінюється незначно. Серед інших видів найбільш виділяються сантехнічний і інсталяційний. Для закручування слід замовити або купити ключ або викрутку, в залежності від виду кріплення.

Ціни на гвинти в Україні

Ціна залежить і від матеріалу, часто кріплення виконують з пластмаси, який служить для скріплення декоративних деталей. Кріплення з металів і сплавів має різну ціну, так як будь-який різьбовій метиз має довжину закручування, від чого залежить довжина самого металовироби, а значить кількість матеріалу, який пішов на його виготовлення. Металовироби цього виду роблять стали, дюралюмінію, бронзи, чавуну і силуміну. Перші два види найбільш міцні до різних форм впливів.

Використання різьбових видів кріплення, дозволяє створювати універсальні з'єднання, такі сполуки відрізняються своє відтворюваністю і міцністю. Інтернет-магазин Будмайданчик вибирає найбільш ходові позиції з усього асортименту кріплення. Це зручно, адже ви можете не тільки придбати кріплення, але і розрахувати кількість яке буде витрачено на кріплення будівельного матеріалу, який ви вже придбали. При цьому ряд металовиробів підібраний так, щоб задовольнити навіть вимогливого покупця.