0
0
0

Клей для гіпсокартону

Новинка
Новинка
Код товару: 15879165
0
Очікуємо надходження
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Клей для гіпсокартону

Купити клей для гіпсокартону в інтернет магазині

Існує два способи кріплення гіпсокартону. Один з них кріплення на профілі дерев'яні або металеві, що утворюють каркас. Цей спосіб більш традиційний для України, хоча його ціна трохи вища. Другий спосіб кріплення гіпсокартону за допомогою клею. Клей гіпсокартону часто можна купити також під назвою монтажний клей. Такий спосіб кріплення менш поширений, так як часто стіни вимагають значного вирівнювання, або проводки підсвічування і комунікацій без штробления. Однак цей спосіб має позитивні відгуки, особливо це стосується використання при обробці невеликих приміщень, при такому монтажі ширина конструкції значно нижче, скорочується час монтажу.

Асортимент клею для гіпсокартону

Для виконання робіт знадобиться не тільки клей для гіпсокартону та сам гіпсокартон, але і грунтовка для підготовки поверхні, особливо важливо їх якість і ціна . Поверхня попередньо відчищається від пилу, незакріплених частин кладки, грунтується. Купуючи або замовляючи клей, завжди варто дивитися на спосіб його замішування і час роботи. Також не поспішайте купити (замовити) клей для гіпсокартону, якщо ваше приміщення залишається без опалення взимку, наприклад, якщо це дача. Рекомендації виробників і відгуки вказують на те, що гіпсокартон може відклеїтися або деформуватися, при різких перепадах температур, цього не витримає навіть клей за високою ціною. Використання клею для гіпсокартону, проте, дуже поширене в містах (Київ, Одеса, Харків), все більше об'єктів має досить рівні стіни з блоків, цегли, які необхідно просто вирівняти під чистову обробку без особливої ​​вишуканості. Ціна таких робіт значно нижче, продуктивність висока, такий спосіб має масу хороших відгуків.

Ціни на клей для гіпсокартону в Україні

Щоб купити або замовити необхідну кількість клею для гіпсокартону в будівельному магазині, необхідно знати загальну площу монтажу, якщо ви розрахували кількість необхідного гіпсокартону, менеджер допоможе підібрати клей за прийнятною ціною, розрахувати кількість мішком сухої суміші. Купуючи клей або інші сухі будівельні суміші пам'ятайте, ціна не завжди вирішальний фактор, важливо вибирати продукти сумісні між собою і мають хорошу репутацію на ринку. Клейові суміші можна наносити як на саму поверхню, так і безпосередньо на гіпсокартон, сам лист закріплюється на рівні одного сантиметра від статі, це важливо враховувати при монтажі матеріалу на клей. Для вирівнювання використовується все та ж клейова суміш, а також шматки гіпсокартону шириною до десяти сантиметрів.