0
0
0

Бітумна черепиця

Показано з 1 по 46 із 46 (1 сторінок)
Бітумна черепиця

Купити м'яку бітумну черепицю в інтернет магазині

М'яка бітумна черепиця володіє тими плюсами, які так шукає покупець: зручність монтажу без використання спецінструменту, швидкість монтажу, гарний зовнішній вигляд. Все це можна купити або замовити за цілком приємною і вигідною ціною, така м'яка покрівля широко використовується в малоповерховому будівництві в США і країнах Західної Європи.

Не відстає від них і Україна, знайти даний матеріал можна не тільки в Києві, а й в Одесі та Харкові, та й в інших містах. Хоча деякі відмінності в матеріалі є, матеріал, який використовується американцями повинен витримувати значні вітрові навантаження, тому їх черепиця більш жорстка. Щоб дізнатися більше про, що здобувається будівельному матеріалі читайте огляди на Stroyploshadka.ua і купуйте у нас.

Зручна доставка бітумної черепиці по Україні

«Сторойплощадка» може поставити цей і інший будівельний і оздоблювальний матеріал, бажаючим купити, а може замовити м'яку бітумну черепицю для скатних покрівель в будь-який регіон країни. Матеріали для дахів повинні володіти двома важливими якостями: не пропускати вологу всередину приміщення і бути досить гнучкими, щоб було можливим споруджувати різноманітні види покрівель з їх конструктивними особливостями. Купити, замовити бітумний лист для покрівлі кращий за якістю, ціна якого буде виправдана, значить знати про таку черепиці більше.

Переваги м'якої бітумної черепиці

М'яка бітумна черепиця поєднала в собі плюси двох матеріалів бітуму і кам'яної посипки, яка утримує бітум від розтікання при нагріванні і надає в сучасних варіантах візуальний обсяг плоскому покрівельного матеріалу, але при згині краю згинається легко, верхня обсипання не відскакують, матеріал не лопається.

Бітум сам по собі боїться ультрафіолету і нагрівання, під дією цих факторів він руйнується. Після певних хімічних процесів: нагрівання, оксидування і модифікації (АПП і СБС) бітум набуває свої споживчі якості. Для більш жарких регіонів більш виправдано купувати, замовляти бітумну черепицю з АПП модифікатором, така покрівля не пливе при нагріванні від інтенсивних сонячних променів. Крім модифікацій самого матеріалу, на ціні позначається ще і кількість клею (клейкою основи), ширина смуги клею на матеріалі, ціна якого вище, повинна бути приблизно десяти-двадцяти сантиметрів. У самому ідеальному варіанті клей нанесений на внутрішню і зовнішню сторони, для оптимального зчеплення, зовнішня сторона покрита клеєм зигзагоподібно.

Ціна цього покрівельного матеріалу залежить і від того, чим закритий зворотний шар, в більш дешевих варіантах він обсипаний великим піском, а більш дорогих заклеєний поліетиленовою плівкою. Товщина листа повинна бути менше п'яти міліметрів.

Ціна бітумної черепиці

Бітумна черепиця - унікальний матеріал, який здатний вирішити складну проблему гідроізоляції покрівель різних складних форм. Дах з бітумної черепиці має величезну кількість корисних функціональних особливостей, деякі з яких є найбільш суттєвими: дана черепиця дає можливість вибрати складні архітектурні форми, полегшити кроквяну систему. Крім цього досить безпечна, з точки зору пожабезопасності, саме з цієї причини все більше бітумна черепиця поширена в таких містах як Харків і Дніпропетровськ.

Мабуть, ні для кого не секрет, що Україна - одна з країн, де можна застосувати найостанніші розробки в дизайні покрівель, бітумна черепиця при цьому допомагає обіграти м'які і плавні лінії, і ціна її досить приваблива для покупців. Важливу роль в поширенні цього матеріалу зіграв Київ, бітумна черепиця уможливила здешевлення покрівельних конструкцій приватних будинків. Ціна в даному питанні один з важливих факторів, але бітумна черепиця має досить великий термін служби, не дивлячись на те, в якому місті ваш будинок, будь-то Київ чи Харків.

Купити бітумну черепицю значно простіше, ніж інші покрівельні матеріали, вона досить легка і компактна при доставці. Бітумна черепиця має і недоліки, але, як показав досвід такого міста як Київ, альтернативного матеріалу з подібними властивостями і привабливим зовнішнім виглядом поки немає.