0
0
0

Сітка будівельна

Сітка будівельна

Купити будівельну сітку

Армування стін прийшло з часів, коли про гіпсокартон ще ніхто не знав, накладена сітка покривається розчином сприяла не тільки збільшення шару штукатурки, але і скорочувала утворюються тріщини, при цьому мережа аж своєрідним обмежувачем, що дозволяє тримати певну товщину оздоблювального шару. Такий спосіб має позитивні відгуки, оштукатурювання зберігає первозданний вигляд довгий час. Ціна такого методу виправдана, адже без сітки частіше виникають бульбашки після нанесення штукатурки, вона починає відшаровуватися.

Після появи гіпсокартону мокрі процеси значно скоротилися за часом і необхідність армування на багатьох об'єктах відпала. Що скоротило витрати, а, відповідно, і ціну робіт. Але сітку все також використовують в складних випадках, а також, якщо будинок має властивість «гуляти». Сітка для гіпсокартону, а точніше штукатурення тонким шаром, допомагає приховати дефекти монтажу, наприклад скручування профілів і поява незначних похибок в відступи. Ціна робіт незначно збільшується. Зараз можна купити як металеву, так і пластикову сітку, а також замовити сітку для гіпсокартону та інших оздоблювальних робіт зі скловолокна.

В Україні, де будівництво йде повним ходом, безліч об'єктів перебудовуються і будуються кожен день, застосування сітки досить часто. Якщо раніше в Києві, Харкові, Одесі частіше застосовувалася рабиця, для штукатурення зовнішніх стін, то зараз застосовується сітка з пвх, для внутрішніх робіт. Для оздоблення стін часто застосовують сітку з ПВХ, така сітка для гіпсокартону буває з різними розмірами вічок, що дозволяє проводити вирівнювання швидко. Купити і замовити сітку для гіпсокартону можна по метражу, нею можна армувати не тільки стіни, але і укоси, арки та інші складні конструкції, які відчувають динамічні навантаження. Відгуки про застосування пластикових сіток в основному надходять від тих, хто працює з вирівнюючими шарами всередині і зовні приміщення. Купити або замовити пластикову сітку необхідно, якщо шар гіпсової штукатурки, тільки вона не роз'їдає пвх, буде до десяти міліметрів. Сітка для гіпсокартону застосовується найчастіше, так як гіпсокартон забезпечує оптимальну рівність, яка потребує вирівнювання товстими шарами цементної штукатурки. Тому купують і замовляють малярську сітку досить часто.

Якщо лякає ціна робіт, ви прочитали масу відгуків, зверніть увагу, що сітка для гіпсокартону кладеться найчастіше в таких випадках: при етапі обробки в новому будинку по всій площі, при обробці стелі, на стиках майбутніх фінішних оздоблювальних матеріалів. Тому купувати (замовляти) її потрібно або для всієї площі, за винятком місць, де буде лежати плитка, або тільки для обробки складних елементів і стиків. Це значно полегшить роботи, при цьому не варто переживати за ціну малярської сітки, вона невисока.

Ціна на будівельну сітку

Будівельна сітка  - один з найбільш специфічних будівельних матеріалів, хоч і використовується повсюдно, але майже не відомий. Купити будівельну сітку не складно, важливо знати її механічні особливості.  Будівельна сітка  буває різної за якістю, не так багато виробників, які були б на слуху, при цьому  ціна  її повністю залежить від матеріалу, обсягів купівлі і навіть від виробника. Одним з видів, призначених для супроводу будівельних робіт, є захисна  будівельна сітка  - уловлює і фасадна.

Всі будівельні сітки поділяють на види, поділ здійснюється за жорсткістю продукту. Так основні функції будівельної сітки - армування і захист. Армована сітка - будівельний матеріал для різних робіт з бетоном, зазвичай виробляють її зі сталі. Щоб купити армуючої сітки треба знати деякі параметри, щоб підібрати оптимальний варіант величини осередків і товщини сталі. Варто відзначити, що армована сітка може бути зроблена з низьковуглецевої сталі, її покривають шаром нержавіючої сталі або оцинковують, при цьому ціна сітки безпосередньо залежить від методу виробництва. Для пристрою фасадів часто використовується сітка з покритою захисним шаром сталлю, хоч ціна її і вище, інакше така армована стіна може покритися плямами іржі, що досить складно ліквідувати згодом.

Ще два види матеріалу для сітки - склотканина і поліетилен. Сітка армована покликана посилити конструкцію і збільшити допустимий вирівнюючий шар, проте для пінопласту, який застосовується на фасаді, прекрасно підійде гнучка стеклотканевая сітка, ціна її значно нижче, а працювати з нею на висоті зручніше. Така будівельна сітка підходить лише для штукатурки наноситься невеликим шаром.