0
0
0

Рукавиці нейлонові

Показано з 1 по 16 із 16 (1 сторінок)
Рукавиці нейлонові

Рукавички тонкі нейлонові – засіб захисту рук

З якою б сферою не була пов'язана діяльність людини – дуже важливо в першу чергу подбати про своє здоров'я. Рукавички нейлонові застосовуються для робіт, в яких потрібна висока чутливість пальців і точність. Тонкість матеріалу дозволяє виконувати довгі, копіткі завдання. Вони захищають руки від незначних порізів і пошкоджень. Підвищують рівень безпеки. Дане екіпірування охороняє шкірний покрив від бруду і пилу, чим оберігає шкіру від сухості та лущення. Застосовуються як в майстернях, цехах так і для побутових завдань. У таких рукавицях зручно взаємодіяти з гладкими й шорсткими поверхнями.

Переваги:

 1. Предостатньо тонкі.
 2. Висока міцність.
 3. Безшовні.
 4. Необхідна розтяжність.
 5. Підходять для акуратної роботи.
 6. Не ковзають.
 7. Анатомічна форма.
 8. Висока тактильна чутливість пальців.

Нейлон – це матеріал, який виробляється з вугілля, повітря і води. Має стійкість до багатьох хімічних і шкідливих речовин. Застосування цих засобів індивідуального захисту допомагає убезпечити шкіру рук від подразнень і алергії.

Нейлонові властивості:

 • зносостійкість;
 • не піддається гниттю;
 • не змінює своєї форми при намоканні.

Такі характеристики значно підвищують продуктивність. Ці багаторазові рукавички досить стійкі до стирання. Професійна обробка швів робить краї міцнішими. Матеріал основи м'який і приємний до шкіри. Анатомічна форма дизайну сприяє зниженню втоми пальців, а рівномірна теплоізоляція забезпечує затишок і руки менше пітніють.

Нейлонові нитки, з яких виготовляється основа, роблять продукт тонким і щільним. За EN 388, де показник зносостійкості від 1 до 4 – у багатьох моделей 3 і 4. Такі рукавиці досить міцні на розрив. Можна неодноразово прати. Матеріал добре пропускає повітря, шкіра дихає. Це сприяє комфортній роботі, особливо якщо необхідно використовувати виріб тривалий час поспіль.

Призначення:

 • Для упаковки дрібних деталей.
 • Для робіт з мікросхемами.
 • Точна збірка.

Високу чутливість і спритність надає безшовний крій. Така структура допомагає зручно облягати пальці, долоню і зап'ястя. Є моделі з гладким і зі спіненим покриттям (шорстким). Нейлон відомий своєю варіацією кольорових гам, тому є види різних забарвлень: білі, сині, сірі, з кольоровим малюнком.

З якою б сферою не була пов'язана діяльність людини дуже важливо в першу чергу подбати про своє здоров'я, в чому допоможуть робочі рукавички. Нейлонові рукавички не залишають відбитків, що допомагає в них працювати з дорогим товаром, мікросхемами. Підходять для ремонту електронної апаратури, побутової техніки.

Така екіпіровка популярна у співробітників СТО, коли потрібно взаємодіяти з бензином, маслами, мастилами, соляркою. Ці рукавиці дозволяють захистити руки від забруднення.

рукавиці нейлонові

Сфери застосування:

 • Для ремонту автомобілів.
 • Текстильна і харчова промисловість.
 • Сільське господарство.
 • Мікроелектроніка.
 • Машинобудування.
 • Приладобудування.
 • Ремонтно-слюсарні майстерні.
 • Будівництво.
 • Медицина.
 • Для побутових робіт.
 • Ювелірна справа.
 • Ремонт годинників.

рукавиці тонкі нейлонові

Чому варто рукавиці нейлонові купити в інтернет магазині

Рукавички на нейлоновій основі виготовляють з полімерним покриттям (нітрил, латекс, полівінілхлорид) і без. Облив буває з однієї й з двох сторін долоні. Тонкість виробу забезпечує підвищений рівень маніпулятивності пальців, а відсутність напилення з тильного боку долоні покращує повітрообмін. Легкість нитки матеріалу забезпечує легку вагу продукту. Рукавиці майже не відчуваються на руках.

Види покриття:

 • антистатичне;
 • нітрилове;
 • поліуретанове;
 • латексне;
 • ПВХ крапка і мікрокрапка.

Нейлонові рукавички антистатичні застосовуються для блокування статичного заряду (такого як електроніка) і для синтетичних, вовняних речей, де скупчується статична електрика. Добре підходять для монтажних робіт. Рукавиці не залишають відбитки пальців і подряпин, завдяки чому застосовуються при операціях з мобільними телефонами, комп'ютерами.

Рукавиці нейлонові з нітриловим покриттям використовуються для роботи з грубими матеріалами, такими як цегла, дерево. Нітриловий облив стійкий до впливів продуктів з нафти.

Рукавички нейлон поліуретан (з поліуретановим обливом) призначені для утримування дрібних деталей, для роботи з виробами, у яких округла поверхня. Високоеластичні, забезпечують високу тактильність пальців, тому застосовуються для функцій з виробами зі скла, оптикою.

Рукавички нейлонові з ПВХ покриттям знадобляться для взаємодії зі слизькими предметами. Таке напилення допомагає надійно захоплювати деталь або інструмент щоб він не вислизав з рук. Підходять для сипучих, маленьких виробів. Зручні для хапання пластмаси, при взаємодії з грубою поверхнею. Найбільш зносостійкі для точних робіт.

ПВХ мікрокрапка на рукавичках незамінна для операцій, де важливі високоточні долоні й пальці. Маленькі ПВХ крапочки підвищують чутливість. Застосовуються у харчовій, текстильній промисловості, для садових, городніх, господарських робіт, ремонту електронної техніки.

Моделі зовсім без напилення захищають шкіру рук тільки нейлоновим шаром. Тому підійдуть для нескладних завдань.

Такі засоби індивідуального захисту рук замовляють на підприємства, щоб убезпечити роботу персоналу і поліпшити продуктивність. Використовуються приватними майстрами і в домашніх побутових завданнях.

Якщо ви бажаєте купити нейлонові рукавиці – можна оформити замовлення на сайті або за телефоном контакт центру. У каталозі продукції є чоловічі і жіночі моделі. Якість і ціна вас порадують. Купувати товар можна поштучно і оптом. Здійснюється доставка вантажоперевізником.

рукавички нейлон

Рукавиці нейлонові, ціна в інтернет магазині

Площа обливу Назва товару Ціна
неповний облив Рукавички нейлонові Doloni 4572, в'язаний манжет, сірі, розмір 10 30.00 грн.
неповний облив Рукавички нейлонові Doloni 4547, в'язаний манжет, зелені, розмір 8 37.00 грн.
неповний облив Рукавички нейлонові Doloni 4548, в'язаний манжет, рожеві, розмір 8 37.00 грн.