0
0
0

Шпалери в коридор

Показано з 1 по 51 із 64 (2 сторінок)
Шпалери в коридор

Шпалери в коридор: оптимальний вибір

При відвідуванні будь-якого будинку гості відразу виявляються в коридорі і саме по цій кімнаті робляться перші висновки про господарів. У зв'язку з цим варто відповідально підійти до вибору шпалер в коридорі, з огляду на особливості приміщення.

Шпалери в передпокій: особливості вибору

Передпокій - це кімната невеликих розмірів, в якій відсутнє природне освітлення. З цієї причини бажано вибирати обробку світлого фону, щоб розширити простір. Але з іншого боку, це приміщення, куди проникає найбільше пилу, а всі люди, що заходять в квартиру, так чи інакше беруться руками за стіни. Тому з яскравими відтінками потрібно бути обережними, віддаючи перевагу шпалерам під цеглу, камінь і інші нейтральні матеріали. Коридор є накопичення пилу і бруду, тому обов'язково вибирайте шпалери, що миються.

Миючі шпалери для коридору

Щоб правильно вибрати шпалери, потрібно знайти на них спеціальний водяний знак. Фахівці радять наклеювати вінілові шпалери, оскільки вони мають відмінне співвідношення ціна / якість. Такі шпалери довговічні і стійкі до різних впливів, добре обробляються різними миючими засобами. Папір і інші матеріали найкраще використовувати в якості декоративних вставок.

При виборі шпалер немає колірних особливостей, все залежить від особистих переваг. За порадою досвідчених дизайнерів ви можете надати передпокої стильний вигляд, розширити простір або приховати недоліки. Коридори з хорошим освітленням не мають проблем в плані вибору шпалер, а темні коридори вимагають особливого підходу. Краще не вибирати дуже темний фон, а віддавати перевагу насиченим світлим відтінкам, це візуально збільшить площу коридору.

Де придбати шпалери для коридору в Україні?

Ви можете придбати шпалери для коридору і шпалери місто як в спеціалізованих магазинах, так і на сайтах інтернет-магазинів. Більш того, другий варіант більш привабливий, тому що вам не доведеться витрачати час на пошук, потрібен тільки вихід в інтернет і наявність комп'ютера. Сайти інтернет-магазину управляються професіоналами, які точно знають, як і чим заповнювати свої каталоги, щоб будь-який відвідувач за лічені хвилини знайшов будь-який товар.

Пропонуємо відвідати наш інтернет-магазин будматеріалів «Стройплощадка». Ми зробили все, щоб покупка будівельних і оздоблювальних матеріалів стала простіше, швидше і економічніше.