0
0
0

Монтажні пістолети

Код товару: 15976485
0
420.34 грн.
Купити
Код товару: 15998069
0
268.52 грн.
Купити
Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)
Монтажні пістолети

Купити монтажний пістолет

Значно полегшують роботу, дозволяють зробити монтажну операцію швидше, при цьому призначені за все для однієї конкретної роботи - мова піде про незамінний інструмент будь-якого обробника, будь-то монтажник або плиточник, це пістолет для монтажної піни . Щоб почати роботи у ванній кімнаті з плиткою, а також зі склом, варто купить монтажний пістолет .

Не слід думати, що монтажний пістолет - лише пристрій для нанесення піни або герметиків, до їх числа відносять і пневмопістолети, а також меблеві степлери. Відгуки рекомендують, уважно розглядати всі моделі і купувати тільки прийнятний варіант. Пістолет для монтажної піни може бути зручним для вас чи ні, ціна їх мало різниться, тому складно визначити чіткі відмінності. Мало буває просто замовити піну або силікон, під них потрібно купить пістолет для монтажної піни , інакше роботи прийдеться відкласти.

Широкий асортимент монтажних пістолетів

Слід купити монтажний пістолет або замовити, коли ви маєте намір користуватися: рідкими цвяхами, монтажною піною, герметиком (силіконовим, акриловим, бітумних), клеєм в тубі, для розпилення фарб або інших рідин, скоб для степлера. Відгуки відзначають, що його вид безпосередньо залежить від витратного матеріалу, а ціна залежить від додаткових характеристик.

Монтажний пістолет (пінний пістолет) для піни може мати ряд налаштувань, найдешевший за ціною той, який цих налаштувань не має. В першу чергу, це механізм повернення курка, завдяки цьому рука не буде втомлюватися від монотонних натискань. Одна з корисних налаштувань, за відгуками, швидкість подачі піни, адже чим вона більша, тим більше коефіцієнт спінювання. Якщо ви вирішили купити або замовити такий пістолет для піни слід переконатися, що він буде зручний в експлуатації, якщо вам необхідно змінювати обсяги виходить піни, переконайтеся, що на ньому є ручка регулювання. Разом з пістолетом для піни слід замовляти і купувати рідину або спрей для очищення його від залишків піни. Нехай ціна простого пістолета не дуже висока, проте міняти його після кожного нового балона вкрай не вигідно, а якщо ви вибрали і вирішили купити продукцію більш якісну і дорогу по ціні, тим більше, варто подбати про засіб для догляду заздалегідь.

Типи монтажних пістолетів

Це ж стосується всіх типів пістолетів, де використовується полістирол схоплює склади. Що стосується будівельного степлера (Скобозабивачі), тут важливо пам'ятати, що знімати скоби буває вкрай проблематично, тому спільно потрібно купувати антистеплер для меблевих скоб. Крім цього степлери бувають обладнані перемикачем з однієї на дві скоби, це буває зручно при роботі з тонкими матеріалами.

Всі ці товари можна придбати в інтернет магазині, доставка здійснюється по всій території України, в тому числі до Києва, Одеси, Харкова.