0
0
0

Робочі черевики

Показано з 1 по 51 із 102 (2 сторінок)
Робочі черевики

Будівельні черевики: вищий ступінь захисту

Спецвзуття – обов'язкова приналежність робочого костюму. Промисловістю випускаються захисні черевики, розраховані на експлуатацію в найсуворіших умовах.

Будівельне взуття відчуває екстремальні термічні, хімічні, механічні навантаження. Тому для його виробництва використовуються найбільш якісні та міцні матеріали, здатні витримувати прямий контакт з агресивними розчинами, абразивами, водою.

Підвищена вологість середовища не повинна ставати причиною зміни характеристик продукту. Взуттєві вироби просто не мають права промокати, розтягуватися, отримувати ушкодження із-за вологи. Оскільки робота на будівництві пов'язана з підвищеним ризиком для здоров'я, здатність захищати ноги від травм визнається найважливішою властивістю ЗІЗ ніг. Моделі виготовляються чоловічі, жіночі, унісекс.

Кращі робочі черевики безпроблемні для носіння і надійно захищають ноги від:

  • переохолодження і перегріву;
  • ударів, здавлювання;
  • проколів;
  • електротравм;
  • хімічних і термічних опіків.

Особливі вимоги пред'являються до моделей, орієнтованим на холодну пору року. Демісезонні і зимові засоби індивідуального захисту працівників призначені для запобігання тепловтрат при сильному вітрі, високій вологості, низькій температурі повітря. Створюючи комфортні умови роботи, холодостійке спец взуття підвищує продуктивність праці співробітників підприємства, знижує захворюваність.

Шкіряні берці з устілками з штучного хутра не тільки ізолюють ноги від холоду, але і забезпечують ефективну підтримку гомілковостопного суглобу. Натуральна шкіра посилена водовідштовхувальним просоченням. Композитні елементи оберігають пальці і п'яту від ударів, стопу – від проколу. Багатошарова поліуретанова підошва має протиковзкі властивостями.

Завдяки універсальності призначення берці можуть використовуватися для будівництва і на транспорті, у відкритих виробництвах, заводських цехах. Відповідність ЗІЗ (засіб індивідуального захисту) стандарту ДСТУ EN ISO 20345 дозволяє менеджерам замовляти вироби для робітників будь-яких підприємств України.

черевики робочі

До числа переваг придбання взуття для роботи в інтернет магазині «Стройплощадка» відносяться:

  1. Широкий вибір і збалансована ціна виробів.
  2. Високий клас захисту, що забезпечується.
  3. Якість вітчизняного виробника.
  4. Відмінні показники міцності, зносостійкості, проти ковзання, холодо- і вологостійкості.
  5. Зручність. Вся представлена в каталозі продукція виготовляється за мірками, рекомендованим для вітчизняного споживача. Охоплює весь спектр користувальницьких розмірів.

Якщо ви хочете купити робочі черевики великим оптом і розраховуєте на знижку, зв'яжіться з менеджером по телефону, вказаному на сайті.

черевики з металевим носком

Черевики з металевим носком

Захисний подносок (носок) – це спеціальна тверда вставка, що захищає пальці ніг від ударів і здавлювання.

Черевики будівельні з металевим підноском – випробуваний засіб запобігання травм. Виготовлення силових елементів зі сталі або алюмінію обходиться недорого, технології налагоджені десятиліттями пошиття зміцненого спецвзуття.

Робочі черевики з металевим носком можуть бути рекомендовані фахівцям різних професій. Наявність світловідбивних елементів підвищує безпеку використання продукції в темний час доби.

Напівчеревики, черевики з композитним носком випускаються відносно недовго. Постійне вдосконалення матеріалів, конструкцій дозволило добитися високих показників захисного класу і міцності виробів.

Полімерно-волокнисті композити дорожче металу, зате легкі і при руйнуванні під наднормативних впливом не травмують користувача. Суттєва перевага композитів полягає в їх низькій теплопровідності. Спеціальне взуття з полімерними деталями краще протистоїть переохолодженню.

Високий електричний опір полімерів збільшує захищеність робочого від ураження електрострумом.

Композитні деталі, по міцності рівні металевим аналогам, характеризуються дещо більшим об'ємом. Через це взуття з композитними підносками та задниками має трохи збільшені габарити. Однак для користувача різниця в розмірах виробів залишається практично непомітною.

Легке, міцне, комфортне спеціальне взуття полегшує працю, збільшує продуктивність виробничої діяльності. Купуйте спецвзуття на «Стройплощадка» швидко і дешево.

будівельні черевики