0
0
0

Фарбопульти

Показано з 1 по 49 із 49 (1 сторінок)
Фарбопульти

Купити фарборозпилювачі

Фарбування, за відгуками, одна з найбільш часто виконуваних робіт при будівництві і ремонті, тут потрібен фарбопульт . В Україні, мабуть, неможливо знайти людину старше вісімнадцяти, який з тих чи інших причин, хоча б раз в житті, не займався фарбувальними роботами. Фарбування використовують і в фарбуванні будь-яких поверхонь в будинку: стель, стін, підлог, фасадів, а також для фарбування меблів і різної техніки, в тому числі автомобілів, а також декорування. Чим якісніше зроблена фарбування, тим вище, як правило, ціна вироби.

Відгуки відзначають, що найчастіше для фарбувальних робіт купують і замовляють валики і кисті, дешевші за ціною, проте професійні малярі купують також інструмент - фарборозпилювач. Конструкція, яка має кілька назв, іноді її називають фарбувальний пістолет, іноді краскопульт або фарборозпилювач, призначена для нанесення фарби методом розпилення. Цей інструмент ставати все більш популярний, особливо у будівельників в Києві, Одесі та Харкові, де зводиться безліч будівель і споруд.

Широкий асортимент фарборозпилювачів

Перш ніж купити або замовити фарборозпилювач, визначитеся з принципом роботи, він буває: безповітряний, повітряний або пневматичний, комбінований. За своєю суттю повітряний фарборозпилювач - це компресор з розпилювачем фарби, вважається професійним інструментом. Крім цього для фарбування машин використовують HVLP і LVLP, різниця їх в обсязі повітряно-крапельної суміші і швидкості перенесення цього обсяг у одиницю часу. Професійні майстерні частіше використовують HVLP, він дозволяє зробити більш різноманітні настройки, а також менше втягує частинки пилу, утворюючи невелику різницю тисків.

Перш ніж купити один з безлічі фарборозпилювачів, ознайомтеся з видами хімічних сполук, з якими можна працювати даним інструментом. Крім цього ціна залежить від продуктивності, саме цей показник дозволяє розрахувати, скільки часу вам буде необхідно затратити на метр поверхні.

Фарборозпилювачі можна купити або замовити з доставкою для фарбування емалями, грунтовками, морилками, маслами, виробляють лессировку, наносять деззасоби, засоби для захисту матеріалів (деревини, металу), можна використовувати для зволоження поверхні.