0
0
0

Дверні ручки

Новинка
Новинка
Лідер продажу
Суперціна
Код товару: 15947631
0
534.43 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 112 (3 сторінок)
Дверні ручки

Інтернет-магазин дверних ручок

Така звичайна і звична річ як двері, не може обійтися без фурнітури, особливе місце для тих, хто користується нею, займають дверні ручки. Без цього аксесуара двері не просто виглядати дивно, але і більш ніж 99% моделей дверей не може функціонувати. Ручки для дверей були відомі більшості цивілізацій, їх стали виготовляти майже відразу після виникнення обробки металів. Вже зараз їх поділяють за призначенням, найбільш популярними стали ручки для міжкімнатних дверей. Звичайно, знайти зараз магазин, в якому можна ручки дверні запросто купить не так просто, зазвичай вони спеціалізуються в продажах дверей в цілому і в тому числі фурнітури, такої як: петлі, замки, ручки кноб.

Україна досить сильно схильна до тенденціям інтер'єрної моди, а дверні ручки , це видно на фото , передають її, мабуть, також як освітлювальні прилади. Ручки для міжкімнатних дверей дозволяють господарям не тільки політ фантазії, що складно уявити в виборі ручок для вхідних дверей, а крім цього підбір по практичним якостям. Зараз купити дверну ручку можна самих різних форм, важливо лише оцінити їх зручність, функціональність і довговічність, адже вони найчастіше пов'язані з замковим механізмом. Безумовно, дверні ручки  розрізняються, ціна також змінюється і від зовнішнього вигляду, і від якості і країни виробника деталей.

Міжкімнатні двері - це основна проблема всіх офісів, адже міжкімнатні ручки змінюють тут на порядок частіше, ніж в побутових умовах, тому ціна не останній параметр, а вона повинна поєднуватися з перевіреною якістю. Дверні ручки бувають різних форм, зараз міжкімнатні двері стали практично арт-об'єктом, який розміщують в соціальних мережах, купити красиву фурнітуру, яка легко монтується і довго служить можна в інтернет-магазині stroyploshadka, доставимо їх і в місто Львів . Дверні ручки ми доставляємо взагалі по всій Україні, Житомир не виняток.