0
0
0

Келихи і стакани

Показано з 1 по 51 із 126 (3 сторінок)
Келихи і стакани

Келихи і стакани

Стакани , келихи, фужери - все це форми судин для вживання напоїв, як з алкоголем, так і без нього. За своєю суттю вони майже не відрізняються, але є певна культура і нюанси, які вказують на те чи взяти склянку або ж келих для даного напою. Так, наприклад, сильно розрізняються ємності для пиття легких і міцних напоїв, різної температури. Кожен народ привнесе в вироблені і застосовуютьсяпо всій планеті келихи , фужери, стакани , наприклад, для віскі , чарки, сформовані культурою уявлення про красу, обсязі та формі. Щоб оцінити стакани , їх основні характеристики буває досить фото .

Стакани для води та напоїв, а також бокали завжди вважалися відмінним вибором, в зв'язку з тим, що цей посуд найбільш тендітна, купити її можна як універсальний подарунок. Безумовно, келих для шампанського складніша посуд, хоча красивий стакан може не поступатися йому з точки зору естетики. Щоб виготовити незвичайні чарки, стакани для вина і келихи, майстри застосовують не тільки просте скло, а й його різновиди, наприклад, кришталь і богемське скло. Гарний, правильний за формою келих , правильно обраний під вид вина , підкреслить його букет, напій буквально заграє, як це і задумано.

Для тих, хто хоче зробити практичний подарунок на весілля або новосілля часто рекомендують набори стаканів . Це можливо не самий екстравагантний подарунок, зате його гідно оцінять вже в найближче свято і будуть користуватися довго. Купити стакани зовсім не складно, якщо ви знаєте про наш інтернет-магазин і його розділ побутових товарів.