0
0
0

Піддони та панелі

Показано з 1 по 51 із 87 (2 сторінок)
Піддони та панелі

Купити піддони і панелі для душової кабіни

Піддон для душової кабіни або для душового кута - один з найважливіших предметів. Саме він відповідає за комфорт під час входу і виходу з душу, утримує вагу миється, забезпечує герметичність, крім того, найчастіше лавочка - це частина піддона. В Україні ванна кімната - це одне з найважливіших приміщень в будинку, дотримання гігієни відводиться досить багато часу і уваги. Тому безліч фірм пропонують різні рішення для ванної кімнати, як в Києві, так і в Одесі і Харкові, однак найкращий вибір на території країни пропонує інтернет магазин «Stroyploshadka».

Широкий асортимент панелей і піддонів

Найчастіше в продажі є акрилові піддони душових кабін , або з композитного литого мармуру, зазвичай вони розрізняються за розмірами, від цього часто залежить ціна . Також виробляють сталеві і чавунні піддони. Мармур і чавун найдовговічніші, але за ціною вони найбільш дорогі, якщо брати європейських виробників. Чавунні піддони для душових кабін стають рідкістю, але їх можна знайти і за низькою ціною. Крім цього не можна забувати і технічну частину питання, відгуки рекомендують, вибирати піддон з сифоном в комплекті, ціна такого може бути трохи дорожче, але це позбавить вас від проблем, пов'язаних з пошуком деталей. Панелі для ванни - одна з категорій супутніх товарів може містити і пропозиції для душових піддонів. Пластикові панелі для ванни коштують недорого, але зовнішній вигляд її відразу стане повним, до того ж ціна за цей формований лист пластику відверто низька.

Ціни на панелі для душової кабіни

В першу чергу, важливо пам'ятати про габаритах членів вашої родини, крім цього піддони мають підняті на різну висоту стінки, деякі навіть утворюють міні-ванни. Якщо ви вирішили піддон душової кабіни купить або замовити в першу чергу переконайтеся в його зручність, відповідних габаритах. За відгуками, акрилові піддони не бажано купувати (замовляти), якщо ви часто купаєте тварин, наприклад, кішку або собаку. Тварина при купанні може пошкодити верхній шар акрилу, що призведе до втрати зовнішнього вигляду.

Поглиблений акриловий душовий піддон можна купити або замовити тим, у кого є діти, однак важливо пам'ятати, що діти не повинні приймати ванну з закритими дверцятами, щоб уникнути перегріву і непритомності. Глибокий піддон гарний ще й тим, що вода має можливість накопичитися, перед тим як піти в каналізацію, що важливо, як відзначають відгуки, для старих каналізаційних систем або недостатніх кутів, які не витриманих за технологією укладання стоків. На користь акрилового піддону для душової кабіни говорити різноманітність форм і розмірів, крім цього ціна, а також вагу.

Піддон повинен бути зручним по висоті і мати рифлення на дні чаші, це рифлення не повинно бути слизьким. Для економії простору найкраще купити напівкруглий піддон для душової кабіни, крім цього вони бувають квадратні, прямокутні і у формі діаманта (асиметричні).