0
0
0

Мозаїчна штукатурка

Показано з 1 по 51 із 149 (3 сторінок)
Мозаїчна штукатурка

Мозаїчна штукатурка для цоколя в інтернет магазині

Серед горизонтальних сегментів фасаду будівлі вирізняється нижній – цоколь. Він виступає в якості захисту від механічних впливів, а також можливих забруднень. Тому, щоб зберегти функціональність і декоративну складову, при оздобленні підбирають якісне покриття з тривалим періодом експлуатації. Основа фундаменту – бетон, без зовнішнього захисту швидко руйнується, на нього діють різні несприятливі атмосферні умови. Оптимальним, серед інших варіантів, для цоколя будівлі вважається мозаїчна штукатурка. Вона може стати, крім іншого, чудовим доповненням до утеплення.

Для даного виду оздоблення головною характеристикою вважається діаметр дрібноподробленої кам'яної крихти, тип з'єднувача – лака. Перемелюється камінь, зерно, що утворене цією дією, формує рівну, злегка шорстку поверхню з відмінними експлуатаційними характеристиками.

Зустрічається такий розмір зерна:

 1. Велике.
 2. Середнє.
 3. Дрібне.
 4. Тонкофактурне.

Захист від механічних впливів вимагає вибору на користь крупнофракційного складу, діаметр крупинок становить 2,5-3 мм. Товщина шару така, що механічні дії поглинаються ним, структура при цьому залишається незмінною. До вимог щодо нанесення відносять суху погоду і поверхню, яка також не повинна бути надто холодною чи гарячою. Склад мозаїчної штукатурки наступний: в'яжучі смоли і округлі крупинки твердих мінералів – наповнювач, таких як:

 • крихта граніту,
 • мармур,
 • кварц,
 • лазурит,
 • малахіт.

Купити такий продукт просто, до того ж ціна на матеріал, що імітує мармурові, а також гранітні поверхні, доступна. Мозаїчна штукатурка з крихти натурального каменю може бути підібрана у тон до інших елементів фасаду. Приваблює і те, що вона відноситься до оздоблювальних матеріалів середньої цінової категорії. Україна використовує готову суміш для покриття, поверхня морозостійка, що в обов'язковому порядку потрібно в місцевих умовах. Покупці найчастіше шукають продукцію, що буде більше:

 • стійка (Baumit Мозаїк Топ),
 • міцна (Baumit Мозаїк Топ).
Мозаїчна штукатурка купити

Мозаїчна штукатурка для фасаду

На відміну від деяких інших матеріалів для оздоблення фасаду, у даного велика область застосування. Звичайно, адже крім того, що мозаїчна штукатурка – це візуально привабливий, зручний, завдяки своїй пластичності, матеріал для обробки, це ще і готова у відрах суміш. В її складі є сприятливо діючі добавки, пластифікатори, тому використовувати її можна на наступних основах:

 1. Бетонних.
 2. Цегляних.
 3. Кам'яних.
 4. Гіпсокартонних поверхнях.
 5. Пінобетоні.
 6. Газобетоні.
 7. Покриттях, оштукатурених цементно-піщаною, гіпсовою, вапняною сумішшю.

Більш детально дізнатися про те, для яких цілей пропонує виробник ту чи іншу продукцію, допоможе магазин будматеріалів, тут же можна замовити необхідний обсяг. Серед брендів виділяються ЕкоДекор, Бауміт, а одним з найбільш цікавих продуктів майстри називають Ceresit CT 77, в якості сполучного тут застосований силікон і акриловий лак.

Володіючи перевагами, характерними для мінералів, матеріал:

 1. Стійкий до широкого діапазону перепадів температур, ультрафіолету.
 2. Не вигоряє, збереження кольору і зовнішнього вигляду тривале.
 3. Не боїться зовнішніх впливів навколишнього середовища, в тому числі агресивних атмосферних і біологічних впливів. Кліматостійке оздоблення.
 4. Прекрасно переносить механічні навантаження, навіть ті, що виникають за рахунок напруги в несучих конструкціях: усадку, накопичення вологи, сухість.
 5. Паропрохідний у високому ступені – поверхні «дихають», знижується ризик появи цвілі, грибка.

Високоміцна поверхня, рівномірний шар, який утворює приємний на дотик рельєф, ось що потрібно для виконання декоративного оздоблення всередині і зовні будинків. Працюючи, як камінь природний, тим не менш, штукатурка має іншу структуру, крихта має властивості, якими володіє полімерне оздоблення – можливість деформації. Найчастіше використовується для зовнішнього оздоблення, як легкий для монтажу, невибагливий матеріал, для якого крупність зерна в цьому випадку відіграє велику роль. Отримати бажаний ефект на фасаді допомагають крупнофракційні склади – від 2,5 до 3 міліметрів. Під час нанесення суміші на будинок чи інше приміщення зовні, слід дотримуватися діапазону температур, що рекомендує виробник: від +5 до +30°C, готова штукатурна маса наноситися одноразово, тобто без перерв і повністю.

Мозаїчна штукатурка для декорування стін всередині будинку

«Мозаїка» – декоративна штукатурка, для якої характерна зерниста структура і багата палітра кольорів, що відмінно підходить для створення унікальних, оригінальних інтер'єрів. Як і всі подібні будматеріали, активно використовується для внутрішнього оздоблення, замовлення через інтернет магазин – це можливість вибрати те, що підходить вам, через каталог онлайн. Так як декоративна штукатурка «Мозаїка» містить камінь, її відносять до «холодного» покриття, вони характерні для наступних приміщень:

 • для ванни,
 • для коридору,
 • для балкону,
 • для холу,
 • на веранді.

Для неї характерний цілий ряд переваг:

 1. Простота в нанесенні, що не вимагає кваліфікації.
 2. Висока еластичність (без складнощів наноситься на складні поверхні).
 3. Привабливий зовнішній вигляд, можливість підібрати камінь різних кольорів і відтінків.
 4. Довговічність.
 5. Ударостійкість.
 6. Екологічність.

Усередині приміщень на поверхнях хочеться бачити більш тонку, шовковисту текстуру, тому підходить фракція 0,8-2 мм – дрібнозерниста суміш. Ефект мозаїчної штукатурки показує все різноманіття, характерне для натурального каменю.

Мозаїчна штукатурка

Штукатурка мармурова

Серед усіх різновидів мозаїчних штукатурка з мармуровою крихтою відрізняється своїм зовнішнім виглядом, досить часто її залишають в натуральних тонах. Як випливає з назви, крихта дробиться з мармуру, який відрізняється унікальними відтінками прожилок, а також спільним світлим тоном білого, молочного або світло-коричневого кольору. Крім цього, при попаданні води на готову поверхню колір практично не змінюється, як це буває з іншими видами каменю.

Мармурова крихта для стіни може бути різних розмірів, велику застосовують зовні приміщення, дрібну - всередині. Чим вона дрібніша, тим тонше може бути шар, а на дотик поверхня буде більш гладкою. Розрізняють такі фракції, на які ділиться мармурова крихта для стіни:

 • дрібна, до 1 мм;
 • середня, до 3 мм;
 • велика, до 5-8 мм.

Здебільшого мармурова крихта для фасаду середнього розміру, рідше великого. Це пов'язано з особливостями нанесення. Великі камені вибирають для:

 • декоративних цілей,
 • вхідних груп багатоповерхових будинків,
 • покриття сходинок і доріжок.

Укладання такої декоративної штукатурки має ту ж технологію, що застосовується для будь-якого виду мозаїчних готових сумішей. Варто зазначити, що цей різновид найчастіше коштує дорожче, ніж інші види мозаїчної штукатурки.

Штукатурка з мармуровою крихтою ціна

Акрилова мозаїчна штукатурка

Відмінності матеріалу розбивають його на підгрупи, що мають на увазі певний напрям застосування. Деяким з них дають окремі назви, так декоративну мозаїчну штукатурку часто називають камінцева штукатурка. Вона часом сприймається як мармурове фасадне оздоблення, але варто пам'ятати, що використовується і як внутрішня.

Вкрай важливим є дотримання обмежень, щодо нанесення, адже акрилові мозаїчні розчини наносяться на найрізноманітніші поверхні, крім вапняних і теплозберігаючих штукатурок. Час висихання становить 24 години, при цьому застосування нагрівального обладнання не бажане. При цьому її можна застосовувати для газобетону і для пінобетону – популярних будматеріалів. Крім того, для точного розрахунку необхідно знати витрату мозаїчної штукатурки. Якщо основа підготовлена належним чином, середня витрата на 1 м² буде наступною, в залежності від фракції зерен:

 • 2-3 кг при зерні 0,5-1 мм;
 • 3-4 кг при зерні 1-1,5 мм;
 • 4-5,5 кг при зерні 1,5-2 мм;
 • 5-7,5 кг при зерні 2-3 мм.

Розмір фракції завжди вказується на упаковці, чим він більший – тим більша витрата. Фасовка 25 кг обрана Eko Decor і Baumit невипадково, це зручно для розрахунку витрати. Іноді її вимірюють у літрах, варто пам'ятати, що 1 л в даному випадку може мати значну вагу. Велике зерно найкращим чином підходить для зовнішніх робіт, дивовижно, яким різноманітним може бути застосування, в тому числі, це відмінний матеріал для укосів, для забору. Усередині приміщень вона також знайшла своє місце, мабуть, вона підійде для декоративної арки, так само як для каміна (Eko Decor). Однією з форм декору може стати нанесення баранчик. Нерідко застосовують її для підлоги, особливо на сходах, її протислизький ефект дуже доречний. Як і будь-який інший вид штукатурки, вона ідеальна для декорування: хороша швидкість нанесення і естетичний вигляд, крім того, обійдеться недорого. Серед різноманіття кольорів великою популярністю користується тайфун, колір молочного шоколаду. Мало які матеріали для ремонту мають таку привабливу вартість, до того ж, у нас може бути оформлена зручна доставка.

Мозаїчні штукатурки, ціна в інтернет магазині

Колір Назва товару Ціна
бежевий Мозаїчна штукатурка Ceresit CT 77 11D, 0.8-1.2 мм, 14 кг 1 299.96 грн.
світло-жовтий Мозаїчна штукатурка Ceresit CT 77 12M, 1.4-2 мм, 14 кг 1 299.96 грн.
біло-зелений Мозаїчна штукатурка Ceresit CT 77 51, 1.4-2 мм, 14 кг 1 299.96 грн.
біло-червоний Мозаїчна штукатурка Будмайстер ТИНК-672, 1.0-1.6 мм, колір Б058, 25 кг 2 550.00 грн.
біло-сірий Мозаїчна штукатурка Будмайстер ТИНК-673, 1.4-2.0 мм, колір В160, 25 кг 2 550.00 грн.
цегляний Мозаїчна штукатурка Будмайстер ТИНК-672, 1.0-1.6 мм, колір Б134, 25 кг 2 550.00 грн.
синій Мозаїчна штукатурка Baumit Mosaik Top, 2.0 мм, колір М335, 25 кг 2 680.00 грн.
чорний Мозаїчна штукатурка Baumit Mosaik Top, 2.0 мм, колір М331, 25 кг 2 680.00 грн.
блакитний Мозаїчна штукатурка Baumit Mosaik Top, 2.0 мм, колір М336, 25 кг 2 680.00 грн.