0
0
0

Фени будівельні

Код товару: 15918167
0
924.00 грн.
Купити
Код товару: 15918168
0
1 464.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 29 із 29 (1 сторінок)
Фени будівельні

Купити технічний фен

Технічний або будівельний фен - корисний при різних типах робіт, пов'язаних з процесом склеювання, зварюванням пластиків і обробкою металів. В Україні можна знайти як побутові, так і професійні моделі, крім цього асортимент їх досить широкий. У Києві, Харкові та Одесі замовити будь-який ручний і електричний інструмент вигідніше купувати разом з будівельними матеріалами, таку можливість надає інтернет магазин електроінструменту і будівельних матеріалів. Купить фен будівельний можна і для робіт не пов'язаних з будівництвом безпосередньо, наприклад, для складання декору.

Якщо ви вирішили замовити або купити фен будівельний , відгуки рекомендують ознайомитися з критеріями вибору в даному огляді. Відразу відзначимо, що за ціною цілком доступні навіть професійні моделі. Функціями даного будівельного електроінструменту є: допомога при знятті старої фарби, спайка і формування пластика, роботи з полістирольними плитами, різання лінолеуму і руберойду, сушка і розморожування, продування поверхонь, робота з термоусадковими трубками і так далі.

Широкий асортимент будівельних фенів

Фени розрізняють по потужності, температурі нагріву і варіацій регулюванню. Відгуки відзначають, що при зростанні потужності не варто забувати і про навантаження на електричну мережу і споживанні електроенергії. Однак, чим вище потужність, тим швидше нагрівання, тому прилади, що мають велику потужність, зазвичай дорожче за ціною.

Якщо ви купуєте або замовляєте фен для будівельних робіт, вибирайте рішення з найбільш плавним регулюванням рівня температури. У деяких моделях температура і швидкість повітря регулюються одночасно, ціна їх, як правило, нижче, ніж ціна моделей з роздільним регулюванням. Більш висока ціна у моделей з рідкокристалічним дисплеєм, на такому можна точно виставити потрібну температуру, в таких моделях найчастіше є також функція програмування часто використовуваних режимів.

Ціни на технічні фени

Якщо ви вирішили купити один з фенів для різних ремонтних і будівельних робіт ознайомтеся з його комплектацією і набором насадок (щілинна, рефлекторна, що знижує, широка для фарби), саме вони, за відгуками, дозволяють, внести різноманітність в використання даного інструменту. Інструмент часто оснащений гумовими упорами для роботи в стаціонарному положенні для зручності експлуатації.

Щоб купити якісний інструмент, віддайте перевагу відомим брендам і виробникам. Крім цього необхідно пам'ятати, що електроінструмент слід вибирати з урахуванням ваших особистих потреб, інструмент повинен зручно сидіти в руці і мати оптимальну вагу.