0
0
0

Просочення для дерева

Показано з 1 по 51 із 55 (2 сторінок)
Просочення для дерева

Багато склади покликані захистити дерево, не утворюючи на них поверхневу плівку, такі склади називають просочення для дерева. Однією з найбільш відомих просочень вважається морилка для дерева, рідина, що надає гарний колір, а часто і захисні властивості. Морилка, призначена для дерева, додасть йому кольору благородної деревини, купити і нанести таку просочення для дерева не складно, в інтернеті можна знайти відеоінструкції.

Просочення дерева найбільш часто застосовується для зовнішніх робіт, через те що деревина піддається найбільшому впливу з боку сонця і атмосферної вологи. Зовнішня просочення для дерева може містити різні компоненти, як додають колір, так і захищають або запобігають гниття, досить часто до складу сходить лляне масло. Просочення для дерева, що має європейську сертифікацію зазвичай коштує дорожче, але ціна виправдана, адже якість говорить сама за себе.

Зовнішні просочення для дерева і зберігають зовнішній вигляд дерева, і є часто своєрідною ґрунтовкою для подальшого захисного шару - фарби або лаку. Одним з переваг, які дає інтернет-магазин - це різноманітна інформація про продукт, а також доставка в будь-яке місто, в тому числі Київ, а який будівельний матеріал ви виберете і вирішите купити не важливо, може це буде морилка для дерева.

Просочення для дерева - види і особливості

Деревина залишається одним з найбільш затребуваних будівельних матеріалів. Свою популярність вона заслужила завдяки високим експлуатаційним якостям, включаючи екологічну безпеку, міцність і гігроскопічність. Деревина здатна значно поліпшити ступінь шумоізоляції в приміщенні. У той же час матеріал потребує якісної захисту, забезпечити яку дозволяє просочення для дерева від вологи. Якщо правильно підібрати склад, то можна гарантувати стійкість перед впливом не тільки рідини, але і різних шкідників:

  • грибка;
  • цвілі;
  • комах;
  • гнилі.

Захисне покриття перешкоджає безпосередньому впливу на деревину з боку ультрафіолетових променів. Атмосферні опади не залишать на поверхні і сліду, як і механічні пошкодження.

Захист деревини: замовити на нашому сайті

Інтернет-магазин Стройплощадка пропонує своїм покупцям широкий асортимент продукції, ціна якої приємно здивує кожного покупця. Ви можете купити просочення для дерева прямо зараз, залишивши заявку на нашому сайті. У кожного захисного складу є певне призначення, яке визначає цілі і місце його застосування. Поєднання інгредієнтів дозволяє отримати різну консистенцію, відтінок або запах просочення. Перед тим як купити склад, зверніть увагу на його основу, яка може бути:

  • в однієї;
  • акрилової;
  • соляної.

Просочення на водній основі може використовуватися відразу після покупки. Її відмінною рисою є відсутність зайвих запахів, а також універсальність, завдяки чому склад можна використовувати всередині, так і зовні приміщення. Водна основа дозволяє наносити склад навіть на вологі предмети, що неприпустимо для просочень на основі розчинника. В Україні для нанесення покриття може використовуватися кисть або пульверизатор. Не менш цікавим варіантом є використання вакуумного методу нанесення просочення. Склад відрізняється високою швидкістю висихання і глибоким проникненням в шари деревини. У той же час він не підходить для старих сухих дерев'яних поверхонь, які можуть розбухнути після його нанесення. Крім антисептичних якостей, такі склади мають декоративними протипожежними властивостями.

В якому вигляді можна купити просочення для дерева

Засіб захисту деревини та грнутовку для дерева купити ви завжди зможете на нашому сайті, залишившись задоволеними своїм рішенням. Відмінним вибором стане на акриловій основі, який допомагає захистити або декорувати дерев'яні поверхні як зовні, так і всередині приміщень. Подібні склади є безпечними для людини і не мають запах. Перевагою просочення є його водовідштовхувальні якості, що дозволяє ефективно захищають вироби від руйнівного впливу грибка або цвілі. При використанні акрилової основи вдається збільшити термін експлуатації дерев'яних конструкцій.

Склад на сольовий основі може являти собою спеціальний порошок або розчин, готовий до застосування. Найчастіше він використовується тоді, коли потрібно обробити кроквяну систему, захистивши її від грибка, цвілі і всіляких шкідників. Осідання сольових кристалів забезпечує додатковий захист від пожеж. Наноситься така просочення виключно пензлем або за допомогою методу замочування. В інтернет-магазині stroyploshadka.ua вас чекає тільки якісна продукція, яка дозволить легко досягти поставлених цілей. Ми гарантуємо, що доставка буде проведена оперативно. Додаткову інформацію про просоченнях можна отримати від консультантів магазину.