0
0
0

Матрац 180х200

Код товару: 15958527
0
4 857.00 грн.
Купити
Код товару: 15959044
0
26 881.00 грн.
Купити
Код товару: 15977179
0
29 700.00 грн.
Купити
Код товару: 15977218
0
29 498.00 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 175 (4 сторінок)
Матрац 180х200

Матрац 180 на 200 – повноцінний відпочинок і відновлення

Часто після незручного ліжка прокидаєшся з відчуттям розбитості. Є прямий зв'язок між якістю спального місця і положенням хребта сплячого. А, отже, і самопочуттям, станом пам'яті, імунітетом і навіть зайвими кілограмами. Ось чому такий важливий правильно підібраний матрац.

В ідеалі для сімейної пари середньої комплекції ширина спального місця повинна бути від 160 см, а довжина – більше зросту сплячих мінімум на 15 см. В інтернет магазині нашої компанії можна купити матрац 180х200, оптимальний для двоспального ліжка. Просторе ліжко дозволяє виспатися з комфортом людині будь-якого зросту. А ширина 180 см досить для вільного розміщення не тільки подружжя, але і примхливого малюка між ними.

Матраци 180 на 200 і їх переваги:

 1. Правильна підтримка хребта і зниження навантаження на суглоби.
 2. Збільшення тривалості глибокого сну за рахунок повного розслаблення м'язів.
 3. Активна регенерація клітин шкіри і внутрішніх органів завдяки нормальному кровообігу.
 4. Повноцінне відновлення ресурсів головного мозку і підвищення працездатності.

матрац 180х200

Матраци 180 200: досліджуємо начинку

Всі вироби умовно можна розділити на тонкі до 10 см (топпери), середньої товщини до 22 см і товсті до 50 см (для людей з великою вагою). Мінімальна товщина повинна бути такою, щоб поверхня ложа була вища за бічну панель ліжкового каркаса на 7 см. Це дозволить зручно сісти на ліжко і встати, не торкаючись твердої поверхні планки.

Довговічність і формостійкість залежить від складу наповнювача. Як стабілізатор форми застосовується система пружин або пресоване і оброблене латексом волокно оболонок кокосу (кокосова койра). Вибираючи ортопедичний матрац 1800х2000 см, поцікавтеся, який вид сировини використаний для його виготовлення:

 • Натуральний латекс – еластичний наповнювач з соку гевеї (каучуку). Найдовговічніший і збалансований за м'якістю і пружністю. Для підвищення міцності і зносостійкості латекс обробляють синтетичними присадками.
 • Пінополіуретан (ППУ або поролон) – мікропористий синтетичний матеріал, за властивостями майже ідентичний латексу. Забезпечує комфортний повітрообмін і дозволяє відносно дешево купити оптимальну модель.
 • Memory – інноваційна альтернатива пінополіуретановим наповнювачам. Має спінену структуру. Під впливом температури і ваги сплячого матрац 180 * 200 мм приймає його анатомічну форму на ділянках прилягання до тіла і дає приємне відчуття легкості.

Найбільш комфортні матраци з поєднанням жорстких і м'яких наповнювачів, що чергуються у вигляді шарів немов пиріг. Зазвичай, середня або нижня частина виконана з жорсткого кокосового волокна, а верхні шари – з м'якого пористого матеріалу.

матрац 180 200

За внутрішніми блоками матрац буває:

 1. Безпружинний – легкість і мобільність. Жорсткість конструкцій без пружин і каркасу надає кокосова койра всередині. Завдяки зменшенню локального продавлювання вага тіла розподіляється рівномірно, що запобігає застою лімфи і набряклість. При використанні виключно м'яких і гнучких наповнювачів матраци 180х200 можна компактно згорнути у рулон для зберігання і перевезення. Такий варіант підійде для організації тимчасового спального місця, облаштування заміського будинку, відпочинку на незручному дивані.
 2. Пружинний. Ортопедичний ефект забезпечує система пружин різної складності виконання:
  • Пружинний блок Bonnel (Боннель). Вдала і недорога технологія, відома вже не один десяток років. Сталеві пружини на 4-5 витків міцно зчеплені між собою. Міцна і надійна конструкція має один недолік, який обов'язково помітить подружжя з великою різницею у вазі – продавлювання на одній ділянці приводить у дію і сусідні елементи, формуючи ухил. Але для сімейної пари в одній ваговій категорії такі звичайні матраци будуть непоганим бюджетним варіантом.
  • Пружинний блок Pocket Spring (Покет Спрін). Ізольовані один від одного циліндричні пружини розміщені в окремих тканинних «кишенях», що виключає їх тертя і скрип. Зазвичай, такий матрац має до 320 елементів на 1 м2. Цей тип моделей складніший у виготовленні, кращий за ортопедичними показниками, але і вище у ціні.
  • Пружини Мulti Pocket Spring (Мульті Покет Спрін) – покращене рішення, чітко повторює форму тіла. Система з більш ніж 500 незалежних пружин на 1 м2 компенсує тиск різних ділянок тіла, знімаючи напругу у м'язах і суглобах.

Ціна варіюється у широких межах і зумовлена додатковими антибактеріальними просоченнями, зональною жорсткістю, інноваційними матеріалами чохлів, типом наповнювачів і пружинних блоків, а також іншими удосконаленнями.

У нашому інтернет магазині ви можете недорого купити бюджетну модель або виріб преміум класу з доставкою по Україні. Оформляйте замовлення на сайті або телефонуйте нам за телефоном для отримання безкоштовної консультації.

матрац 180 на 200