0
0
0

Змішувачі та лійки для ванни

Лідер продажу
Розпродаж
Розпродаж
Код товару: 15931861
0
2 661.62 грн.
Купити
Код товару: 15931864
0
6 681.83 грн.
Купити
Показано з 1 по 51 із 269 (6 сторінок)
Змішувачі та лійки для ванни

Купити змішувача для ванни

Змішувачі для ванни про традиційний спосіб, якщо робите ремонт, купуючи змішувач для ванни, заміряйте відстань між центрами виходу гарячої і холодної води, а також їх діаметри. При цьому найчастіше вони встановлюються з поворотом на раковину, такі мають довгий, поворотний виливши і часто перемикання на лійку для душа. Іноді умивальник у ванній кімнаті має окремий підведення води, або не передбачений, тоді використовується варіант з литим зливом. Другі встановлюються безпосередньо на край ванни, найчастіше акрилової, через простоту монтажу. Не завжди головну роль тут відіграє ціна, в першу чергу обмеження по можливості монтажу. Третій, самий дорогий варіант, може бути встановлений за умови, що підведення води проводиться під покриттям підлоги, це установка високого змішувача для ванни, який монтується в підлогу. Змішувач для душа - більш цікавий і модний аксесуар, ніж простий для ванни, та й ціна деяких моделей на порядок вище.

З чого виготовляють змішувачі для ванної кімнати?

Змішувачі для ванни , як і інші види змішувачів, масово виробляються з різних матеріалів: бронзи, латуні, стали, силуміну, ціна майже прямо залежить від цього. На території України, напевно, можна зустріти і ті, які зроблені цілком з золота, але це швидше виняток. У містах (Київ, Харків, Одеса), де вода піддається очищенню, але, все ж, проходячи по численним трубах, несе з собою безліч домішок, варто купити, замовити змішувачі, обладнані різноманітними захисними сіточками і аератори для економії води. Ціна таких змішувачів незначно вище, однак ефект буде досягнутий швидко.

Види змішувачів для душу

Друга категорія: змішувачі для душа, вони бувають вбудовані і з прикріплюється до стіни штангою. Сучасний змішувач для душу може поєднувати мобільну душову лійку зі стаціонарною, перемикати які можна зістиковуючи їх разом. Змішувач може бути навіть підібраний по стилю до душу , купити такий хочуть багато. Ціна таких моделей дорожче через ексклюзивного дизайну і сучасних технологічних рішень. Перш ніж купити або замовити таке змішувачі для ванни , необхідно розрахувати обсяг води, який буде постачати система за одиницю часу і обсяг, який може відводити водостік за той же час. Часто для покупця не стоїть питання ціни, особливо при створенні сучасного і функціонального простору в новій ванній кімнаті. Замовляючи сантехнічне обладнання та ванної в такому випадку важливо орієнтуватися не на ціну, а на сумісність деталей і якість водопостачання і каналізації. Найбільш сучасним рішенням для душів є стаціонарні насадки імітують ефект дощу, за ціною вони дещо відрізняються від традиційних лійок. Купуючи таку, важливо пам'ятати, що для її правильного функціонування система повинна мати хороший натиск води, адже подібні системи мають витрата від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти літрів в хвилину.

Всі типи сантехніки, в тому числі змішувачі для ванни і душу купить від іменитих брендів, добре зарекомендували себе протягом багатьох років, можна на сайті інтернет-магазину Stroyploshadka.